Pomóż Mi w walce z chloniakiem ID: 2fyhmx

Pomóż Mi w walce z chloniakiem ID: 2fyhmx

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

21 683 zł z 70 000 zł

30%

21 683 zł

21 683 zł

z 70 000 zł

89 dni

89 dni

do końca

405

405

wspierających
30%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 1

  • Z pewnością jesteście zainteresowani co się u mnie dzieje. Skupilem się na leczeniu i rodzinie zapominając niestety o Was, za co przepraszam.
    Chemioterapie zakończyłem z końcem lipca i we wrześniu miałem badania kontrolne PET/CT. Wynik wyszedł niepewny więc skierowano mnie do szpitala w Bystrej na badanie węzła chłonnego w klatce piersiowej (Wynik negatywny). W grudniu powtórzono badanie PET/CT i po raz kolejny wynik niepewny. W związku z tym obecnie jestem naświetlany (radioterapia), codzienne dojazdy do Katowic. Walka z chloniakiem trwa w najlepsze uniemożliwiając pracę a zmuszając do życia ze swiadczenia rechabilitacyjnego.
    Dziękuję Wam za wsparcie.
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Zwracam sie do znajomych i nieznajomych! Mam na imie Marek ( 41 lat ) Niestety choroba nie wybiera- na raka moze zachorowac kazdy, tak wlasnie okazalo sie w moim przypadku. Zaczelo sie niewinnie, od dolegliwości przypominających przeziebienie; ogolne osłabienie, rozdraznienie, po pewnym czasie dusznosci, znaczne powiekszenie wezlow chłonnych. Udalem sie do lekarza ogolnego od ktorego dostalem skierowanie do szpitala na badania, na skierowaniu pisalo "podejrzenie chlonniaka " i tak zaczela sie niepewnosc co bedzie dalej, caly czas badania: tomograf, usg, gastroskopia, wycinek wezla chlonnego do badania i od tego momentu czekac... czekać na wynik histopatologii. Trafilem na oddzial onkologiczno-hematologiczny w Katowicach, na ktorym potwierdzila sie diagnoza- Chloniak Hodkinga. Teraz niepewnosc zamienila sie w walke o zycie. Stopien zaawansowania jest okreslany jako 3 z 4, obecnie przyjmuje chemie po ktorej moj organizm jest wykonczony. Mam wspaniala zone i 2 letniego synka( a ogolnie na utrzymaniu mam 5 osob) ktore musze utrzymac a przez chorobe nie moge pracowac Koszty konsultacji z lekarzami w Polsce i poza nią, koszty badań, preparatów i zabiegów wzmacniających odporność, które jednocześnie wspierają walkę z nowotworem, preparatów zapobiegających dalszemu rozprzestrzeniania się nowotworu do kości, odpowiedniego żywienia; wsparcia psychologicznego są bardzo wysokie, a nasze fundusze niestety nie pozwalaja Nam pokryc takich kosztow. Chce móc patrzec jak moj synek dorasta, bardzo tesknie za moja rodzina, za "normalnym" zyciem. Prosze z calego serca o pomoc,bede wdzieczny za kazda zlotowke!

Wpłacający405

 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
40 zł
B
Basia
25 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
MP
Marcin Paszkiewicz
30 zł
 
Dane ukryte
15 zł
A
Adam
50 zł
P
Pawel Bachanek
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze58

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

534 580 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?