Aktualności 1

Opis zrzutki

Dom Dziecka w Łopuszce Małej pilnie potrzebuje wymiany pieca centralnego i odwodnienia całego budynku.Kochani!

Dom Dziecka w Łopuszce Małej k. Przeworska potrzebuje naszej pomocy. Konieczny jest remont budynku. Pozwólcie, że w kilku słowach przybliżę Wam całą sytuację.

Dom Dziecka w Łopuszce Małej został założony przez Fundację Pomocy Młodzieży im. Jana Pawła II "WZRASTANIE". Wychowankowie tego domu to wspaniałe dzieci i młodzież. Kiedy po raz pierwszy ich odwiedziłam już od progu przywitał mnie uśmiech i ciepłe spojrzenie Pani Ewy. Budynek, w którym mieszkają dzieci to zabytkowy dworek położony w przepięknej okolicy. Niestety upływ czasu zrobił swoje i obecnie dom jest w nie najlepszym stanie. Jest on zawiligocony i zagrzybiony. Na domiar złego piec, który ogrzewał budynek nie nadaje się już do użytku. Czasu jest mało, bo choć z nieba leje się żar, to okres grzewczy rozpocznie się już za 3 miesiące.

Dom Dziecka w Łopuszce Małej to ciepły i bezpieczny Dom (Rodzina) stworzony dzięki ogromnej pracy i wielkim sercom wychowawców - wolontariuszy. Jedynym i największym ich zmartwieniem jest stan techniczny budynku w którym mieszkają.

Każda złotówka przybliża nas do celu, naprawdę KAŻDA :) Z całego serca proszę wszystkich o wsparcie dla nich. Powiedzcie o akcji swoim znajomym udostępniając zrzutkę.

Z ogromną radością poinformuję Was o sukcesie, w który mocno wierzę. A sukcesem będzie ciepły i odnowiony Dom dla Dzieci.

Już teraz Wam DZIĘKUJĘ!


Wpłacający 220

 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
1 zł
 
Dane ukryte
5 zł
MK
10 zł
 
Dane ukryte
8 zł
GK
50 zł
MR
Michał Rudolf
23 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 17

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

627 487 zrzutek

i zebrali

378 162 866 zł

A ty na co dziś zbierasz?