Danusia - Wulkan pozytywnej energii ID: 4natvu

Danusia - Wulkan pozytywnej energii ID: 4natvu

975 zł z 100 000 zł

0%

975 zł

975 zł

z 100 000 zł

zakończona

zakończona

13.09.2020r

13

13

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Danusia skończyła 41 lat,jest moją żoną i matką trójki dzieci. 

Piątek 13marca 2020 roku okazał się być dla nas najgorszym dniem w naszym życiu. Danusia wstała rano i zbierała się do pracy gdy nagle zemdlała. Akcja ratownicza w domu. Po półtorej godziny i ustabilizowaniu pracy serca karetka i SOR w Bolesławcu. Pierwsza diagnoza ostra niewydolność płuc!  Kilkanaście dni później diagnoza: niedokrwienie mózgu.

W międzyczasie została przewieziona z IT w Bolesławcu do Legnicy gdzie przebywa do chwili obecnej. Przeszło dwa tygodnie była utrzymywana w śpiączce farmakologicznej. Po wybudzeniu okazało że nie ma z Nią kontaktu ,nie reaguje na polecenia.

Na chwilę obecną czekamy na badanie C-Eye - Cyber-Oka. Dodatkowo potrzebna jest rehabilitacja ponieważ pojawiły się przykurcze mięśni . Bardzo pomocne byłyby seanse w komorze hiperbarycznej i tlenoterapia, które pomogłyby odbudować komórki mózgowe.

Przed Danusią i przed nami teraz ciężka praca, ale się nie poddajemy i nie poddamy – jesteśmy pewni, że również Danusia się nie podda, Ona wciąż walczy z przeciwnościami losu i czasu.. Cały czas wierzymy, że uda się przywrócić Danusi sprawność.

 

Bardzo prosimy o Waszą pomoc. Jesteśmy pewni, że kiedyś Danusia osobiście będzie mogła Wam podziękować za okazane wsparcie! Z góry dziękujemy za każdą pomoc! ❤

Wpłacający13

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
25 zł
A
Aneta Grzeszczyk
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
PC
Paweł Czerwiński
50 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
50 zł
IK
Ilona Krzeczkowska
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

555 674 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?