Wpłacasz na

Nauka idzie w świat! 3 dni ID: 5zbbvv

Nauka idzie w świat!

Wybierz nagrodę
krok 1/4

Realnie wspierasz!

20 zł i więcej

Salva z Sudanu Południowego oraz Marysia z Ukrainy dostaną od Ciebie zeszyty.

A Ty otrzymasz na swój adres mailowy imienne podziękowanie za wsparcie!

wybrano 2 razy

Dziękujemy za pomoc!

30 zł i więcej

Jajla z Sudanu Południowego oraz Tomek z Ukrainy dostaną od Ciebie przybory szkolne.

A Ty otrzymasz od nas mailem podziękowania wraz z ciekawym komiksem dla Twojego dziecka!

wybrano 8 razy

Super, masz wielkie serce!

50 zł i więcej

Sahib z Sudanu Południowego dostanie książki do nauki angielskiego i matematyki, a Wanda z Ukrainy podręcznik do nauki polskiego.

Podziękujemy Ci mailowo, wysyłając interesującą krzyżówkę, którą będziesz mógł/mogła rozwiązać ze swoim dzieckiem!

wybrano 3 razy

Potrafisz dzielić się tym, co masz!

75 zł i więcej

Dzięki Tobie i innym wspierającym, wyposażymy szkoły w Jubie i Medenicach w niezbędne meble i pomoce naukowe.

Otrzymasz od nas dostęp do wyjątkowej grupy na Facebooku, gdzie zobaczysz kulisy działania naszych organizacji! Oczywiście podziękujemy Ci także mailowo!

Rozumiesz, jak ważne jest widzieć drugiego człowieka!

100 zł i więcej

Twoje wsparcie jest nieocenione!

Dzięki Tobie i innym wspierającym, szkoła w Jubie zatrudni nauczyciela angielskiego i matematyki, a dzieci w Medenicach otrzymają polskie książki.

W ramach podziękowania dostaniesz wyjątkową książkę „Pudle i frytki” Pii Lindenbaum – piękną opowieść o dzieleniu się i otwartości na innych od Wydawnictwa Zakamarki.

Pierwszych 30 osób otrzyma dodatkowo kartkę z własnoręcznym podziękowaniem od autorki Pii Lindenbaum!


Uwaga! Jeśli książka ma zostać wysłana poza Polskę, prosimy o wpłatę 120 zł.

wybrano 8 razy

Bez nagrody

Nie chcę otrzymać nagrody

Ile chcesz wpłacić?
krok 2/4

Wybierz sposób zapłaty
krok 3/4

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumujmy
krok 4/4

Organizator otrzyma

50 zł [zmień]

Koszt obsługi transakcji

0 zł

Łączna wpłata

-

Wybrano nagrodę dla progu

-*wymagane pole

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcejDane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcejTwoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcejm.in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.