Pomóż otworzyć salę zabaw dla dzieci ID: 75drwu

1 zł z 120 000 zł

0%

1 zł

z 120 000 zł

156 dni

do końca

1

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Dzieci to nasza przyszłość i naszym zadaniem jest zadbanie o ich szczęśliwe wychowanie. Jesteśmy na etapie szukania właściwego lokalu pod salę zabaw. Pomieszczenie musi spełnić wiele wymogów i mieć odpowiednią wysokość i metraż. Znalezienie odpowiedniego lokalu to dopiero początek, stworzenie sali zabaw wymaga dużo czasu i nakładów finansowych. Sala zabaw powstanie w województwie podkarpackim na terenie powiatu dębickiego.

Koszt budowy konstrukcji zabawowej i przystosowanie pomieszczenia dla celów przeciwpożarowych i sanitarnych

Rozmiar konstrukcji to 10m2 na 6m2. Będzie to konstrukcja dwupoziomowa i ona pochłonie większość inwestycji. W jej skład wchodzą zjeżdżalnie, tuby, baseny z kulkami, przeszkody, trampolina i wieża Spidermana.

Kącik malucha składa się ze zjeżdżalni, basenu z kulkami, huśtawki, bujaczków i przeróżnych zabawek.

Sala zabaw musi być przede wszystkim bezpieczna dlatego wymaga odbioru przez instytucje nadzorujące sale zabaw w Polsce.

Przystosowanie sali zabaw do warunków przeciwpożarowych wymaga zakupu specjalnych farb i wykładzin, które będą trudnopalne.

Wymogi sanitarne to przystosowanie pomieszczeń socjalnych i zapewnienie dzieciom bezpiecznych posiłków np. na przyjęciu urodzinowym.

Chcemy stworzyć miejsce przyjazne dla dzieci i ich rodziców

Będzie to miejsce niezwykłe, dedykowane dzieciom uwielbiającym spędzać aktywnie czas w gronie rówieśników a także ich rodzicom, którzy po pracy potrzebują trochę wytchnienia i spędzenia miłych chwil przy kawie rozmawiając z innymi rodzicami.

Wspaniała rozrywka dla dzieci

Dzieci często się nudzą, szczególnie dzieje się tak w okresie jesienno- zimowym. Warto wtedy naszym pociechom zapewnić bezpieczne miejsce do rozrywki.

Kącik malucha pozwala na zabawę dzieci najmłodszych. Kulki, małe zjeżdżalnie, huśtawki, klocki, lalki, autka wypełnią ich czas i sprawią im dużo radości.

Dla starszaków chcemy stworzyć konstrukcję zabawową, w której znajdować będą się tuby w różnych rozmiarach, przeszkody, duże zjeżdżalnie, baseny z kulkami, trampolina a dopełnieniem wszystkiego będzie wieża Spidermena, którą dzieci wprost uwielbiają.

Dzięki bezpłatnym karnetom z sali zabaw będą mogły korzystać dzieci z najbiedniejszych rodzin.

Wpływ zabawy na rozwój dziecka

Jak się okazuje zabawa ma bardzo istotny wpływ na psychikę dzieci i stymulację ich prawidłowego rozwoju. Dzięki wspólnej zabawie dziecko uczy się tworzyć prawidłowe relacje z rówieśnikami, uczy mowy i społecznych zachowań, współpracy i dzielenia się z innymi a także przyjaźni i empatii.

Wpłacający1

 
Ewelina Molenda
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 20 zł i więcej

Publikacja wpisu i podziękowania na blogu

Publikacja wpisu i podziękowania na blogu

Stworzę specjalny wpis na moim blogu dedykowany darczyńcom. Wpis będzie zawierał listę sponsorów i moje podziękowania dla osób, które zdecydowały się na wsparcie inwestycji.

Wybieram

Wpłać 50 zł i więcej

Rękodzieło - bransoletka damska

Rękodzieło - bransoletka damska

Jestem pasjonatką tworzenia biżuterii i dlatego otrzymasz własnoręcznie zrobioną bransoletkę z zawieszkami.

(pozostało 30 z 30)

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

Bon upominkowy - masaż relaksacyjny 60 min

Bon upominkowy - masaż relaksacyjny 60 min

Z masażu można skorzystać w gabinecie masażu znajdującym się w Dębicy.

Wybieram

Wpłać 500 zł i więcej

Wszystkie powyższe nagrody

Za twoje wsparcie otrzymasz ode mnie specjalne podziękowania na moim blogu, bransoletkę mojego autorstwa oraz bon upominkowy na masaż relaksacyjny.

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

438 814 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?