Poszukiwania zaginionej Iwony Wieczorek ID: 7ma4ab

Poszukiwania zaginionej Iwony Wieczorek ID: 7ma4ab

10 168 zł z 15 000 zł

67%

10 168 zł

10 168 zł

z 15 000 zł

6 dni

6 dni

do końca

188

188

wspierających
67%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Iwona Wieczorek zaginęła nad ranem 17 lipca 2010 roku w Gdańsku. 19-latka wracała z sopockiego klubu, gdzie bawiła się ze swoimi znajomymi. Tamtej feralnej nocy, w drodze do rodzinnego domu, ślad po niej urywa się i jej losy pozostają nieznane do dziś.

Przez ostatnią dekadę sprawą tą żyła cała Polska. W poszukiwania była zaangażowana policja, bliscy, detektywi, jasnowidze. Konsekwentnie od lat Iwony Wieczorek poszukuje Janusz Szostak i Fundacja Na Tropie.

Dziś mało kto już wierzy, że Iwona Wieczorek żyje. Poszukiwania skupiają się na zwłokach, bądź ich szczątkach oraz dowodach mogących wyjaśnić, co mogło się wydarzyć tamtej nocy. Było wiele hipotez w tej sprawie, niestety do dziś nie odnaleziono Iwony Wieczorek, ani jej szczątków. Nie wyjaśniono także tajemnicy jej zniknięcia.

Miejsce, które może wiązać się z tą sprawą wskazał w 2016 roku Janusz Szostak, było ono sprawdzone przez policję, jednak zdaniem Szostaka zrobiono to  powierzchownie, mimo że znaleziono tam ślady krwi.

Są też inne wskazania, które chce sprawdzić Fundacja Na Tropie.

W tym roku na przełomie maja/ czerwca wolontariusze Fundacji na Tropie wraz z Januszem Szostakiem organizuje poszukiwania miejsca ukrycia  szczątków  Iwony Wieczorek.

www.natropie.org

 Niestety po takim czasie przeszukanie wyznaczonych miejsc musi odbyć się przy pomocy specjalistycznego sprzętu oraz osób, które go obsłużą, a być może nawet psa zwłokowca. Niestety te miejsca są różne pod względem topograficznym, a Fundacja nie posiada funduszy na takie przedsięwzięcie. Cała akcja jest przeprowadzona charytatywnie przez  Janusza Szostaka oraz wolontariuszy fundacji, ale koszty które będą się wiązać z przeszukiwaniem tych miejsc i wypożyczeniem sprzętu są znaczące.

W związku z tym organizujemy zbiórkę na poszukiwania  szczątków Iwony Wieczorek.  Dlatego prosimy Państwa o pomoc i wsparcie. Nie mamy innych możliwości, aby pozyskać jakiekolwiek pieniądze na ten cel, gdyż Fundacja nie ma żadnych dotacji. Każda złotówka jest w tej sprawie ważna.

Wierzymy, że dzięki Państwu doprowadzimy  tę sprawę do finału. Zachęcamy do udziału w zbiórce i dołożenie swojej cegiełki, do zakończania tej sprawy.

Wśród uczestników zrzutki rozlosowujemy 3 książki "Co się stało z Iwoną Wieczorek" z dedykacją autora Janusz Szostaka.


Wpłacający188

P
Paweł O
1 000 zł
DS
Daniel Sędziak
1 000 zł
P
Paweł O
600 zł
 
Dane ukryte
500 zł
P
Paweł
500 zł
P
Paweł O
400 zł
RP
Rafał Pluta
370 zł
P
Paweł O
300 zł
M
Magda Prokop
250 zł
 
Dane ukryte
250 zł
Zobacz więcej

Komentarze16

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

521 994 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?