Na walkę z rakiem dla Uli ID: brzhcx

Na walkę z rakiem dla Uli ID: brzhcx

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

145 883 zł z 150 000 zł

97%

145 883 zł

145 883 zł

z 150 000 zł

zakończona

zakończona

31.01.2020r

1918

1918

wspierających
97%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Cześć. Mam na imię Ula. Nigdy nie przypuszczałam, ze znajdę się w sytuacji gdzie będę zmuszona prosić o Waszą pomoc. Nie należę do osób, które lubią zdawać się na innych..dlatego pisanie tej prośby jest dla mnie cholernie trudne.


W 2017 roku wykryto u mnie w piersi, nowotwór złośliwy trój-ujemny. Po zastosowaniu szeregu chemii rak ustąpił.  Myślałam ,że już po wszystkim. Cieszyłam się powrotem do życia i do rodziny. Dostałam drugą szansę! Każdy dzień był dla mnie cudem świata. Niestety nie na długo. Po pół roku okazało się, że mam przerzuty pod lewą pachą i w rdzeniu kręgowym przedłużonym. Guz w rdzeniu na obecną chwilę ma 2 cm. Jest nieoperacyjny ale możliwy do zwalczenia chemioterapią i radioterapią. Istnieje przy tym ryzyko uszkodzenia rdzenia co może skutkować paraliżem ciała i kompletną niezdolnością do samodzielnego funkcjonowania.  Przy tym pojawiły się przerzuty do lewej piersi oraz podejrzenie mikro tętniaka w mózgu.

Nowotwór uciska rdzeń. Nie mogę chodzić. Jestem przykuta do łóżka.  Mam 27 lat a nie jestem w stanie zając się 3 letnim synkiem Kubą, domem a tym bardziej pracą. Mój niezastąpiony mąż Wojtek i rodzina robią co mogą, jednak choroba postawiła poprzeczkę nieco wyżej niż jesteśmy w stanie przyjąć.


Dlatego przez zaciśnięte gardło zwracam się do Was o pomoc, bo bez niej nie ruszę dalej.


Aktualnie jestem po radioterapii w Gliwicach i na dniach czeka mnie chemioterapia w Zgorzelcu. Jednak to tylko część leczenia. By zmniejszyć ryzyko uszkodzenia rdzenia i postawić mnie na nogi, niezbędna jest kosztowna rehabilitacja. Masaże olejowane (na ciepło) w obrębie kręgosłupa i kończyn. Nie obejdzie się bez pielęgniarza, który  zadba o moje ciało. Dodatkowo potrzebne są suplementy i dieta diabetyczna, ponieważ przyjmuje mocne leki i sterydy przez co poziom cukru w mojej krwi wzrósł do 200. Bym mogła przejść a właściwie przeleżeć ten trudny czas w domu, trzeba zadbać też o odpowiednie warunki takie jak łóżko oddychające a  nade wszystko dostosowanie łazienki do moich potrzeb co jest równoznaczne z remontem, obniżeniem brodzika i kilkoma innymi sprawami o których nie będę tu pisać..


Bardzo zależy mi by być blisko rodziny. Jestem mamą i chcę dawać synkowi miłość, poczucie bezpieczeństwa, wsparcie w życiu. Dam z siebie wszystko by moja rodzina odzyskała mnie zdrową i silną. Mam dla kogo być. Zbyt cenne jest życie by je odpuścić. Teraz to czuję aż do szpiku kości. Wszystko dzieje się po coś. Każdy ciężar jest wielką nauką, doświadczeniem, wskazówką…. by docenić to co mamy na co dzień, dojrzeć niewidzialne,  korzystać z każdego dnia, cieszyć się z błahostek i przede wszystkim kochać.


Więc mam plan. WYZDROWIEJĘ! By być jeszcze lepszą wersją siebie… dla rodziny, przyjaciół i dla mnie samej. W planie mam treningi i maratony biegowe, wędrówki górskie oraz start w Przejściu Dookoła Kotliny Jeleniogórskiej 2020.  Chcę żyć zdrowo i oddychać pełną piersią. Jestem gotowa.  Czekam tylko na szansę. Szansę na nowe życie.


Każde wsparcie ma dla mnie wielkie znaczenie..kwota nie jest istotna. Najważniejsza jest myśl, że jesteście z nami i razem idziemy w stronę życia.


PS: Odezwało się kilka osób spoza kraju. Ponieważ zrzutka nie przyjmuje przelewów z zagranicy moja mama udostępniła swoje konto do ich realizacji. Tytuł przelewu: "Zrzutka dla Uli".


DANE PRZELEW ZAGRANICZNY:

Halina Miśkiewicz

SWIFT/BIC: BREXPLPWMBK

PL 55 1240 1301 1111 0010 4150 7439


Z góry bardzo dziękujemy!

Wpłacający1918

M
Marek 7/7 i cała rada sołecka :)
2 182 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
P
Przemek 2/7
2 000 zł
L
Lidia 6/7
2 000 zł
B
Benia 5/7
2 000 zł
A
Adam 3/7
2 000 zł
I
Irena 4/7
2 000 zł
KS
KATARZYNA SZACIŃSKA
1 500 zł
T
Team Zakopane Costa
1 300 zł
EW
Emilia Woźniesińska
1 200 zł
Zobacz więcej

Komentarze41

 
2500 znaków
 • SG
  Sebastian G

  ????????????

  400 zł
 • AI
  Angelika Iwańska

  Trzymam kciuki!

  50 zł
 • PO
  Piotr Olszewski

  Martyna Cias - voucher na plywanie wygrana licytacja

  110 zł
 • Kamil Lewandowski

  BAAAAAARDZO ❤POZYTYWNA ZBIÓRKA❤ NA STRONIE: https: // www . zrzutka . pl / g9rfa8 Idzie dobrze, bo już mamy na koncie 570 złotych i już 9 osób wpłaciło. PRZYBYWA TAM LUDZI DOBREJ WOLI!!! Zachęcajcie tez pozostałych do zainteresowania tą zbiórką. Przed świętami było 210 złotych, a zaraz po nich już 511 złotych. Ludzie zaczynają się przekonywać, że warto mi pomóc, bym upamiętnił polski przemysł motoryzacyjny, bym nie zaprzepaścił włożonego trudu w zdobycie pierwszych numerów z tej serii wydawniczej. Na szczęście mam zaprzyjaźnioną Panią kioskarkę, która potrafi cierpliwie poczekać na to aż przyjdę i kupię zaległe numery sprzed nawet 3 tygodni, czy miesiąca. Będzie dobrze!!! :-) Głowa do góry! :-)

 • Grzegorz Szymańczuk

  pomóż pieskowi<3 nr zrzutki y88bfc wystarczy wpisac w wyszukiwniu za stronie zrzutki.

 • Zobacz więcej
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

559 467 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?