Zrzutka została wyłączona przez organizatora
4 237 zł 
z 3 150 zł
134%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Aktualności3

 • No i kończymy zbiórkę nawet przed czasem! Dzięki wpłatom na konto, darowiźnie firmy Silesia Transport z Katowic oraz wpłatom tutaj uzyskaliśmy ponad 1000 złotych więcej niż potrzebne nam 8750 zł. Nadwyżkę przeznaczymy na prace zmierzające do przywrócenia pojazdu do ruchu!
  Czytaj więcej
 • Wagon już w Skierniewicach, wkrótce nadejdzie faktura do zapłaty, a my mamy łącznie na zrzutce i na koncie na ten cele dopiero około 5100 zł. Czyli potrzebujemy jeszcze ok. 3650 zł by wszystko się spięło finansowo.
  Czytaj więcej
 • Kwota, która potrzebujemy została pomniejszona do 7500 zł. Stało się to możliwe dzięki środkom, które stale napływają bezpośrednio na konto PSMK!
  Czytaj więcej
 • SR71-04 odnowiony! A my Już za kilka dni ruszamy z nim Skierniewic Zbiórka idzie jak burza - to co trafiło na zrzutkę i nasze konto zbliża się do 3650 zł. A więc połowa koniecznej kwoty jest tuż, tuż!
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Od przybytku głowa nie boli, a my się zarzekamy nigdy więcej nowych eksponatów do Parowozowni Skierniewice, ale co zrobić jak ktoś nam oferuje pojazd za free i jeszcze na dodatek przygotowany do ekspozycji? Czy można odmówić takiej propozycji? Tak też stało się z przedmiotowym SR71-04 darowanym nam przez PKP Energetyka. Podpisaliśmy kwity, pojazd trafił na malarnię i pozostało tylko go przetransportować do Skierniewic, by 6 października uroczyście Darczyńca przekazał go nam do zbiorów. Opcja darmowego transportu w międzyczasie odpadła, w kasie u nas jak zawsze więcej koniecznych wydatków niż wpływów więc znowu zwracamy się do Was o wsparcie - tym razem kosztów transportu wycenianych na 8 000 zł. Pomożecie?

Zbierana kwota obejmuje koszty transportu pojazdu na trasie Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce-Skierniewice specjalistyczym transportem samochodowym (8000 zł) oraz koszty zakupu i dystrybucji obiecanych Wam za okazane wsparcie nagród, a także prowizji zrzutki (łącznie ok. 750 zł). Członkowie i Wontariusze PSMK, podobnie jak w innych akcjach Stowarzyszenia, wszystkie prace związane z projektem, zrealizują nieodpłatnie, pokrywając też koszty wyjazdu na załadunek w Dąbrowie.

Dzięki wpłatom na konto Stowarzyszenia i pomocy firmy Silesia Transport z Katowic udało się kwotę zbieraną tutaj obniżyć do 3150 zł! Nadwyżkę wynikłą z równoległej zbiórki na konto wynosząca nieco ponad 1000 zł przeznaczymy na prace zmierzające do uruchomienia pojazdu.

PKP Energetyka przekazuje nam nieodpłatnie na cele ekspozycyjne odnowiony przez nią niemal unikatowy pojazd do utrzymania sieci trakcyjnej SR71-04 będący jednym z najstarszych (a być może nawet najstarszy) z serii. Jest to zarazem jedyny przedstawiciel tego typu, który trafił do zbiorów muzealnych.

A kiedyś może i przywrócimy go do ruchu?!?

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 48

ŁK
Łukasz Kołczyk
55 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
MA
Marek
60 zł
MM
Michał Milczarek
55 zł
MD
Mariusz Danilewicz
75 zł
PZ
Piotr Ziółkowski
40 zł
PF
60 zł
KS
Katarzyna Strzałba
250 zł
PD
ukryta
BU
Bartosz Uryga
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 10 zł i więcej
333 metry do Skierniewic

Oferujemy Ci satysfakcję z wsparcia zachowania kolejnego zabytkowego pojazdu dla potomnych.

rozwiń

wybrano 1 raz

Wpłać 30 zł i więcej
I jesteśmy o 1 km bliżej Skierniewic

Dzięki, prześlemy Ci w zamian imienny certyfikat z podziękowaniem!

rozwiń

wybrano 2 razy

przewidywana dostawa: 1 listopada, 2018

Wpłać 55 zł i więcej
Dzięki Tobie SR71-04 jest bliżej nowego domu o kolejne 1,5 km
Dostaniesz w podziękowaniu nasz kubek z limitowanej serii dedykowanej projektowi z rysunkiem głównego bohatera akcji! A do tego w gratisie smycz PSMK!
rozwiń

wybrano 18 razy

przewidywana dostawa: 15 grudnia, 2018

Wpłać 100 zł i więcej
Hyc i jedziemy kolejne 3 km...
... A Ty zostajesz VIP sponsorem! I jak na VIP przystało wejdziesz do strefy VIP, a tam do Twojegu kubeczka, który od na dostaniesz nalejemy też złocistego płynu.
rozwiń

wybrano 7 razy

przewidywana dostawa: 6 października, 2018

Wpłać 250 zł i więcej
7 km wesprzyj proszę...

... a ja Ci specjalną sesję foto Ci  certyfikat i przynoszę...!

Umożliwimy Tobie zorganizowanie indywidualnej sesji fotograficznej w naszej Parowozowni. Pamiętaj jednak, że mogą być pewne ograniczenia techniczne, niemniej jednak dołożymy wszelkich starań by Cię w pełni usatysfakcjonować :). A nawet wyciągniemy SR71-04 przed halę, jak zechcesz :p. No i oczywiście pakiet VIP z nagrody za 100 zł jest także Twój!

rozwiń

wybrano 3 razy

przewidywana dostawa: 31 października, 2019

Wpłać 500 zł i więcej
9 mil do przodu!

Zostaniesz naszym Super VIP darczyńcom - umożliwimy Ci sesję fotograficzną, indywidualne zwiedzanie i umieścimy (jak sobie zażyczysz)  w Parowozowni specjalną tabliczkę sławiącą po wieki Twą hojność ;-). No i strefa VIP 6 października 2018 r. jest też Twoja.

rozwiń

przewidywana dostawa: 31 października, 2019

Nasi użytkownicy założyli

865 622 zrzutki

i zebrali

767 558 051 zł

A ty na co dziś zbierasz?