id: csanmv

Transport SR71-04

Transport SR71-04

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
4 237 zł
z 3 150
134%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 6 nagród/ofert!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 982 680 zrzutek i zebrali 1 005 599 918 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności3

 • No i kończymy zbiórkę nawet przed czasem! Dzięki wpłatom na konto, darowiźnie firmy Silesia Transport z Katowic oraz wpłatom tutaj uzyskaliśmy ponad 1000 złotych więcej niż potrzebne nam 8750 zł. Nadwyżkę przeznaczymy na prace zmierzające do przywrócenia pojazdu do ruchu!
  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Od przybytku głowa nie boli, a my się zarzekamy nigdy więcej nowych eksponatów do Parowozowni Skierniewice, ale co zrobić jak ktoś nam oferuje pojazd za free i jeszcze na dodatek przygotowany do ekspozycji? Czy można odmówić takiej propozycji? Tak też stało się z przedmiotowym SR71-04 darowanym nam przez PKP Energetyka. Podpisaliśmy kwity, pojazd trafił na malarnię i pozostało tylko go przetransportować do Skierniewic, by 6 października uroczyście Darczyńca przekazał go nam do zbiorów. Opcja darmowego transportu w międzyczasie odpadła, w kasie u nas jak zawsze więcej koniecznych wydatków niż wpływów więc znowu zwracamy się do Was o wsparcie - tym razem kosztów transportu wycenianych na 8 000 zł. Pomożecie?

Zbierana kwota obejmuje koszty transportu pojazdu na trasie Dąbrowa Górnicza Strzemieszyce-Skierniewice specjalistyczym transportem samochodowym (8000 zł) oraz koszty zakupu i dystrybucji obiecanych Wam za okazane wsparcie nagród, a także prowizji zrzutki (łącznie ok. 750 zł). Członkowie i Wontariusze PSMK, podobnie jak w innych akcjach Stowarzyszenia, wszystkie prace związane z projektem, zrealizują nieodpłatnie, pokrywając też koszty wyjazdu na załadunek w Dąbrowie.

Dzięki wpłatom na konto Stowarzyszenia i pomocy firmy Silesia Transport z Katowic udało się kwotę zbieraną tutaj obniżyć do 3150 zł! Nadwyżkę wynikłą z równoległej zbiórki na konto wynosząca nieco ponad 1000 zł przeznaczymy na prace zmierzające do uruchomienia pojazdu.

PKP Energetyka przekazuje nam nieodpłatnie na cele ekspozycyjne odnowiony przez nią niemal unikatowy pojazd do utrzymania sieci trakcyjnej SR71-04 będący jednym z najstarszych (a być może nawet najstarszy) z serii. Jest to zarazem jedyny przedstawiciel tego typu, który trafił do zbiorów muzealnych.

A kiedyś może i przywrócimy go do ruchu?!?

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody/oferty 6 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Nieaktywne
Inne
333 metry do Skierniewic
Oferujemy Ci satysfakcję z wsparcia zachowania kolejnego zabytkowego pojazdu dla potomnych.
10 zł

Kupione 1

Zakończona
Inne
Dzięki Tobie SR71-04 jest bliżej nowego domu o kolejne 1,5 km
Dostaniesz w podziękowaniu nasz kubek z limitowanej serii dedykowanej projektowi z rysunkiem głównego bohatera akcji! A do tego w gratisie smycz PSMK!
55 zł

Kupione 18

Zakończona
Inne
Hyc i jedziemy kolejne 3 km...
... A Ty zostajesz VIP sponsorem! I jak na VIP przystało wejdziesz do strefy VIP, a tam do Twojegu kubeczka, który od na dostaniesz nalejemy też złoci...
100 zł

Kupione 7

Zakończona
Inne
7 km wesprzyj proszę...
... a ja Ci specjalną sesję foto Ci  certyfikat i przynoszę...!Umożliwimy Tobie zorganizowanie indywidualnej sesji fotograficznej w naszej Parowozowni...
250 zł

Kupione 3

Zakończona
Inne
9 mil do przodu!
Zostaniesz naszym Super VIP darczyńcom - umożliwimy Ci sesję fotograficzną, indywidualne zwiedzanie i umieścimy (jak sobie zażyczysz)  w Parowozowni s...
500 zł
Zakończona

Wpłaty 48

ŁK
Łukasz Kołczyk
55 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
MA
Marek
60 zł
MM
Michał Milczarek
55 zł
MD
Mariusz Danilewicz
75 zł
PZ
Piotr Ziółkowski
40 zł
PF
60 zł
KS
Katarzyna Strzałba
250 zł
PD
ukryta
BU
Bartosz Uryga
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków