id: wce877

Pomóżmy dla Anii wygrać z rakiem

Pomóżmy dla Anii wygrać z rakiem

Our users created 1 188 770 fundraisers and raised 1 252 116 195 zł

What will you fundraise for today?

Updates4

 • Witam mama ma chemię następna 8 maja 2024 bo bierze jeszcze antybiotyk doustny i trzeba odczekać teraz na następną chemioterapię. Rozmawiałam z panią doktor prowadzoncą i miała mama konsultacje z ortopeda i zaleciła żeby kupić mamie splecialne łóżko rehelibitacyjne z materacem . Łóżko rehelibitacyjno pielęgnacyjne kosztuje koło 3800 zł plus materac ortopedyczny do 2 tys.

  Żeby dla mamy ulżyć żeby tak nie bolał kręgosłup który ma zniszczony ponieważ przy chemioterapii i nowotworze z przerzutami nie można jak kolwiek leczyć ortopedycznie mamę więc chcemy chociaż żeby tak nie cierpiała z bólu kręgosłupa tak jak pisalam wcześniej mama ma problem z chodzeniem oraz silne bóle kregoslupa po tomografii wyszło że mama ma złamanie kompresyjne trzonów Th12-L2. Nadłamanie blaszek graniczych górnych trzonów Th3i Th4 . Przepuklina dotrzenowa blaszki granicznej Th11z jej podłamaniem . Stan poprzebyty murazie żeberVIII-Xpo stronie prawej, IX-XI po stronie lewej, kąta dolnej łopatki lewej, zmiany zwyrodnieniowe. Torbiel oponową w odc. S kanału kregowego, wypuklające siędootworu m/k. Pani doktor i tak się dziwi że mama wytrzymuje ból ktory przechodzi z tego powodu plus rak z przerzutami i chemioterapii którą źle znosi. Dziękuję za wsparcie od państwa największe podziękowania są od Mojej Mamy dziękuję wam że pomagacie tyle ile potraficie.  

  Pomimo leczenie systemowego, chemioterapii to choroba ta wiąże się z wieloma dodatkowymi kosztami: zastrzyków, leków,, dojazdów, badań, prywatnych wizyt, diety, suplementów itd.

  Każde wsparcie z Państwa strony pozwoli mi nie myśleć o kwestii finansowej. Choć wiem, że przed mamą jeszcze długa droga żeby normalnie żyć i tego szczęścia oraz uśmiechu z walką z nowotworem.

  Z GÓRY DZIĘKUJE ZA OKAZANĄ POMOC DLA MAMY I SERCE


  0Comments
   
  2500 characters

  No comments yet, be first to comment!

  Read more
There are no updates yet.

There are no updates yet.

Description

Kochani nie dopuszczałam do Sienie myśli, że jeszcze kiedykolwiek będę musiała prosić o pomoc. Ale niestety los bywa przewrotny . Trudna sytuacja finansowa przekłada się na nasze życie, dodatkowym ciężarem jest koszt leków, które mam musi brać ze względu na ciężki przebieg leczenia. Mama zachorowała na nowotwór złośliwy macicy 2019.05.13 podjęto szybko operację wycięcia macicy z przydatkami, kimfadenektomii biodrowej po operacji i leczeniu dochodziła mama do siebie dobrze ale koło 2022 roku zaczeła zle się czuć była słaba mało jadła ogólnie samopoczucie było bardzo złe więc zgłosiliśmy się na onkologie gdzie mama była prowadzona przez panią doktor więc zalecono tomografie komputerową wyniki były nie dobre znów choroby nowotworowej, rozsiew jamy brzusznej oraz przerzuty do płuc natychmiastowo zalecono chemioteriapie 6 cykli 2022.12.14 mama bardzo zle przechodziła chemioteriapie spadały płytki krwi co zaraz trafiałą do szpitala na przetoczenie krwi od tamtej pory ma problemy nieokreśloną niedokrwistość oraz nieokreśloną małopłytkowośćco tydzień lub 2 tygodnie musi robić morfologie czy płytki krwi są odpowiedniej ilości. Po 6 cykli chemioterapii były dobre rezultaty bo rosiew jamy brzusznej i przerzuty do płuc stały w miejscy nie powiększyły się sie przerzuty po chemioterapii i mama zaczeła lepiej się czuć do połowy 2023 roku znowu zaczła słabnąć zaczeło boleć całe ciało więc znowu pojechaliśmy na onkologie do pani doktor wypisała na tomografie komputerową wyniki 23.08.14 wyniki wykazał prawdo podobnie przerzuty na kości i zaleciła dalsze badanie scyntygrafia kości oraz kolejna tomografie komputerowa. plamowane leczenie to cykl chemioterapii i radioteriapii. Do kosztu leków dochodzą koszty suplementacja do jazdy kolo 90 km odpowiednia dieta. Mama ma problemy z chodzeniem oraz silne bóle kręgosłupa po tomografii wyszało że mama ma złamanie kompresyjne trzonów Th12-L2. Nadłamanie blaszek graniczych górnych trzonó Th3,Th4. Przepuklina dotrzenowa blaszki granicznej Th11 z jej badłamaniem. Stan po przebytym urazie żeber VIII-X po stronie prawej,IX-XI po stronie lewej, kąta dolnej łopatki lewej, zmiany zwyrodnieniowe. Torbiel oponowe w odc. S kanału kregowego, wypuklające się do otworu m/k. Po chemioteriapii i że mama choruje na nowotwór żaden ortopeda nie podejmie się operacji i tylko wypisują dla mamy leki przeciwbólowe. Mamy renta chorobowa nie jest wystarczająca na przeżycie i leczenie się gdzie trzeba opłacić stancje, rachunki nie mówiąc o lekach i leczeniu mamy. A ja córka nie mogę podjąć żadnej pracy bo muszę zajmować się mama musiałam zryzygnować z pracy żeby miała opiekę 24godziny. Mama nie poddaje się i bardzo chce żyć, a ja zrobię wszystko, by żyła jak najdłużej i nie wyobrażam sobie, by miała nas opuścić. 

Dziękuję też wszystkim ludziom dobrego serca, którzy zechcą nas wspomóc w dalszej walce. Za okazane wsparcie z całego serca dziękujemy.

There is no description yet.

There is no description yet.

The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
The world's first card for receiving payments. The Payment Card.
Find out more

Donations 651

preloader

Comments 6

 
2500 characters
 • Patryk Jankowski

  WITAM PROSZĘ SIĘ SKONTAKTOWAC Z POMORSKIM LABOLATORIUM PLAZMY!!! NR DO PANA MIROSŁAWA 505 574 671 !! ONI POMAGAJĄ Z KAŻDYM PROBLEMEM ZDROWOTNYM I TO ZA GROSZE ! PROSZĘ OPISAĆ CO DOKŁADNIE DOLEGA MAMIE I ONI POMOGĄ BEZ ZADNEJ CHEMII !!!

 • AM
  Adrian M

  Mt 12,15. „A wielu poszło za Nim i uzdrowił ich wszystkich.” Bóg ma was w swojej opiece

  6 zł
 • AM
  Urszula

  Mt 12,15. „A wielu poszło za Nim i uzdrowił ich wszystkich.” Bóg ma was w swojej opiece

  4 zł
 •  
  Anonymous user

  Powodzenia!

  hidden
 • AM
  Strażak

  Mt 12,15. „A wielu poszło za Nim i uzdrowił ich wszystkich.” Bóg ma was w swojej opiece

  6 zł