id: fj58ea

POMÓŻMY MONICE W WALCE Z NOWOTWOREM

POMÓŻMY MONICE W WALCE Z NOWOTWOREM

85 425 zł 
z 150 000
56%
84 dni do końca
1123 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Zawsze pomagała innym, teraz sama potrzebuje pomocy.


EDIT (29.09.22) - W imieniu rodziny, chciałabym serdecznie podziękować wszystkim którzy okazali nam serce i wyciągnęli do nas pomoc nie tylko psychiczną, ale również materialną. Zgromadzone środki przeznaczamy na szukanie szpitali i załatwianie spraw papierkowych. Finalnie chcemy, żeby mama trafiła pod opiekę dobrego onkologa, którego przez cały ostatni tydzień szukamy. Mama wciąż jest na OIOMIE, ale lekarze wysyłają nam sygnały że nie powinna tam przebywać, a ogarnianie spraw związanych z wyszukaniem dobrego miejsca do jej leczenia zajmują nam siłę, energię a przede wszystkim czas. W przeciągu następnego tygodnia liczymy na to, że uda się już ją przenieść pod opiekę specjalisty. Mama jest w stabilnym stanie, jest przytomna, ale jej słowa do nas są wybiórcze i ulotne, jest bardzo wycieńczona. Nie wiemy nawet czy rozumie do końca co wokół niej się dzieje. Rak niestety postępuje, dlatego liczy się czas. Cieszę się, że jeszcze z nami jest. I że jeszcze walczy. Jeśli pojawią się jakieś nowe informacje nt. jej stanu zdrowia bądź pobytu - poinformuję Was tutaj. Dzięki że z nami jesteście, i dzięki za wsparcie. Bez Was byłoby jakoś samotniej.


P.S. - jeśli zakupiłeś moją ilustrację w formie nagrody - odezwij się do mnie przez Facebook (https://www.facebook.com/weramichel97/) ponieważ nie jestem w stanie zobaczyć najprawdopodobniej do końca zbiórki kto dokonał zakupu nagrody. W każdym razie jak sprawa się ustabilizuje, a ja będę wiedzieć kto wybrał wsparcie w formie wybranej przeze mnie ilustracji - będę pisać do każdego z osobna i realizować termin i zamówienie. Pierwszy raz robię coś na zrzutce i jeszcze nie do końca ogarniam jak działa tutaj każda funkcja. Ale pamiętam o Was, tak jak Wy pamiętacie o mojej mamie, mamie Kuby, żonie Adama, siostrze Mateusza, córce Marii i Mirosława. Dzięki jeszcze raz za wszystko.


Zwracamy się do Was, dobrzy ludzie, o pomoc w zbiórce na leczenie naszej mamy, córki i żony w hospicjum. Monika to pogodna dusza, która jest w stanie przenieść góry. To bardzo młoda kobieta, dlatego wierzymy że leczenie może dać jej szansę na przeżycie!


Monika czuła się dobrze jeszcze parę miesięcy temu. Badanie USG jamy brzusznej wykazało zmiany w jajnikach oraz ogniska zapalne koło wątroby. Monika natychmiast trafiła do szpitala, na operację wycięcia dróg rodnych. Po operacji i zagojeniu rany, miała dostać chemię.


Nie przeszkadzało jej to, żartowała nawet że już nie planuje dzieci, i że kupi sobie perukę. Próbowała zachować spokój i humor, w tej ciężkiej dla niej sytuacji.


Niestety sytuacja drastycznie szybko uległa zmianie. Rana po operacji przy zdejmowaniu szwów pękła, a Monika zaczęła się czuć coraz gorzej psychicznie i fizycznie z dnia na dzień, z tygodnia na tydzień. Nie chciała się ruszać, ani jeść. Jakby każdego dnia jej ubywało. Zaczęła chudnąć, przysypiać, w ciągu tygodnia straciliśmy z nią kontakt.


Monika trafiła w czwartek (22.09.22) na oiom w stanie krytycznym. Guzy wokół wątroby, niezaleczona rana po operacji. Jej organizm walczy, ale jest wycieńczona. Nie mamy z nią kontaktu, jest w półśnie.


Bardzo nas jako rodzinę Moniki przytłacza jej drastycznie nagła, bo w przeciągu dwóch tygodni zmiana w zachowaniu i jej stanie zdrowia.


Dlatego prosimy o pomoc w zebraniu pieniędzy na przetransportowanie Moniki oraz pobyt w hospicjum, w którym będzie mogła otrzymywać sesje terapii podciśnieniowej VAC na przyśpieszenie gojenia rany po operacji, aby mogła dojść do siebie i zacząć chemioterapię.


Musimy zrobić wszystko żeby jej pomóc!

ve4a007fb76b5644.jpg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Sztuka i rękodzieło • Obrazy
autorska ilustracja

Jeśli wpłacisz minimum 200 zł, zrobię dla Ciebie ilustrację komputerową (patrz posty)

od 200 zł

Kupione 13

Posty dla nagród / ofert 1

Posty do nagród / ofert z progu 200 zł 1

INFORMACJE DLA KUPUJĄCYCH NAGRODĘ

Aby uzyskać dostęp do posta kup wybraną nagrodę / ofertę lub jeśli już ją masz.

Lokalizacja

Wólczańska 191/195, 90-531

Łódź, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 1123

preloader

Komentarze 17

 
2500 znaków

Lokalizacja

Wólczańska 191/195, 90-531

Łódź, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

892 927 zrzutek

i zebrali

835 127 934 zł

A ty na co dziś zbierasz?