Wybierz nagrodę
krok 1/4

20 zł i więcej

Walentynka - Ławeczka Miłości, na płótnie z Waszymi imionami. 15x10 cm. Zgłoszenie do 30.01.2018 r. Nagroda z wysyłką za wpłatę co najmniej 20 zł

przewidywana dostawa: 12 lutego, 2018

39 zł i więcej

Książka "Historie miłosne". Zgłoszenie do 25.01.2018 r. Nagroda z wysyłką za wpłatę co najmniej 39 zł. W środku wklejka z Waszymi Imionami.

przewidywana dostawa: 12 lutego, 2018

48 zł i więcej

Magiczny Kubek z Chełmna z Waszymi Imionami. W Chełmnie znajdują się relikwie św. Walentego. Zgłoszenie do 25.01.2018 r. Nagroda z wysyłką za wpłatę co najmniej 48 zł

przewidywana dostawa: 12 lutego, 2018

49 zł i więcej

T-shirt dla dla dziewczyny. Zgłoszenie do 25.01.2018 r. Nagroda z wysyłką za wpłatę co najmniej 49 zł/szt

przewidywana dostawa: 12 lutego, 2018

51 zł i więcej

Męski t-shirt z Waszymi imionami. Zgłoszenie do 25.01.2018 r. Nagroda z wysyłką za wpłatę co najmniej 51 zł/szt.

przewidywana dostawa: 12 lutego, 2018

1500 zł i więcej

Reklama na III stronie okładki

Zgłoszenia do 22 stycznia 2018 r. Zastrzegamy sobie prawo akceptacji projektu reklamy.

Nagroda za wpłatę co najmniej 1500 zł.

Limit 1 szt.

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 12 lutego, 2018

2500 zł i więcej

Reklama na II stronie okładki

Zgłoszenia do 22 stycznia 2018 r. Zastrzegamy sobie prawo akceptacji projektu reklamy.

Nagroda za wpłatę co najmniej 2500 zł.

Limit 1 szt.

(pozostało 1 z 1)

3900 zł i więcej

Reklama na IV stronie okładki

Zgłoszenia do 22 stycznia 2018 r. Zastrzegamy sobie prawo akceptacji projektu reklamy.

Nagroda za wpłatę co najmniej 3900 zł.

Limit 1 szt.

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 12 lutego, 2018

Bez nagrody

Nie chcę otrzymać nagrody

Ile chcesz wpłacić?
krok 2/4

Wybierz sposób zapłaty
krok 3/4

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumujmy
krok 4/4

Organizator otrzyma

26 zł [zmień]

Koszt obsługi transakcji

0 zł

Łączna wpłata

-

Wybrano nagrodę dla progu

-


Wiadomość (opcjonalnie)


*wymagane pole

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcejDane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcejTwoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcejm.in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.