Działalność Protestu kobiet. Materiały edukacyjne i promocyjne potrzebne do akcji ulicznych Zakończona 31.12.2017r ID: kbckb5

Działalność Protestu kobiet. Materiały edukacyjne i promocyjne potrzebne do akcji ulicznych

Zebrano 5 921 zł
z kwoty 15 000 zł

39 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 019
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Od 1 kwietnia 2016 r. działamy wyłącznie za własne pieniądze. Uszczuplamy nasze budżety domowe, ale jest to konieczność wyższej wagi. Od sierpnia wydatki Protestu kobiet stały się pokaźniejsze, bo drukujemy ulotki, plakaty, flagi. To, co można, robimy własnymi siłami. Ale z braku czasu po prostu nie wszystko się da. Rzeczywistość pędzi w tempie szybszym, niż napisanie choćby jednego tekstu, który na dodatek po godzinie okazuje się niemal nieaktualny.

Wesprzyj finansowo działalność inicjatywy społecznej Protest kobiet.


Jesteśmy zwykłymi kobietami, które nigdy wcześniej nie działały w organizacjach zajmującymi się prawami kobiet czy prawami człowieka. Nie jesteśmy związane z żadną partią polityczną. Protest kobiet prowadzi przede wszystkim akcje edukacyjne i wspiera nimi wielu organizatorów manifestacji w obronie praw kobiet w Polsce. Inicjujemy zmianę.

Dlaczego zbieramy pieniądze?

Tworzymy ulotki edukacyjne i informacyjne, prowadzimy własne akcje budujące wspólnotę wśród pań (m.in. Koronkowa rewolucja, Czarne łzy. W obronie praw kobiet, Listy od polskich kobiet). Chcemy kontynuować tę działalność. Chciałybyśmy sobie zwrócić chociaż 1/3 kosztów, np. za megafon, produkcję znaczków czy druk 10 tys. ulotek. Ale tak naprawdę już pogodziłyśmy się z tą inwestycją, więc zbieramy na przyszłość. Na kolejne ulotki, na możliwość wydrukowania nie dwóch a stu plakatów czy zapłacenie chociaż z 50 zł komuś, kto je rozlepi. Kupić toner i papier do druku. Zamówić baner jeden z drugim. Móc zapłacić za podróż ludziom lub jednemu człowiekowi, który pojedzie zrobić lub uczestniczyć w jakiejś akcji w innym mieście, miasteczku lub wsi. Móc kupić pudło na listy i opinie zbierane podczas demonstracji, bo poprzednie rozmokło podczas ostatnich deszczów (ale listy do Parlamentu Europejskiego udało się nam przekazać). A może nawet wykupić w ogólnopolskich portalach jakąś reklamę. Bez tego za chwilę media przestaną się nami - kobietami - interesować. A spraw, o jakich należy mówić, i jakie należy zmienić w naszym kraju, jest mnóstwo.

Chciałybyśmy też wyprodukować nasze znaczki, których limitowana (z konieczności) seria cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.
Chcemy nie szczypać się z przesyłkami kurierskimi czy kampaniami pocztowymi. Jeśli mamy pomysł na gadżet, chciałybyśmy móc określić budżet, a nie pytać każdą z nas czy się dorzuci - to jest bardzo krępujące, zwłaszcza dla osób, które dają siebie, swoje umiejętności i prace, a dorzucić się nie mogą.

Staramy się informować o wielu inicjatywach i wydarzeniach lokalnych. To dla nas bardzo ważne, mimo że jesteśmy w Warszawie, od lat działamy w swoich branżach na rzecz decentralizacji różnych aspektów działalności społecznych, biznesowych, kulturalnych czy naukowych w Polsce.

Dlaczego chcemy zebrać taką kwotę?

15 tysięcy zł to dużo? Według naszych szacunków nie, bo nasza działalność jest przewidziana długofalowo. Nie zadowolimy się rezygnacją władz z wprowadzenia barbarzyńskiego prawa antyaborcyjnego. Spraw do naprawienia jest znacznie więcej (brak edukacji seksualnej, brak dostępności antykoncepcji, nieściąganie alimentów, niekaranie gwałcicieli, nieodpowiednia opieka medyczna, nierefundowanie in vitro, itd.).

Dlaczego zwracamy się do Was o pomoc? Bo same nie dajemy już rady, a głęboko wierzymy, że to, co robimy ma sens. Że możemy poprawić najbliższy świat wokół obywateli naszego państwa. Że możemy oddziaływać na osoby decydujące o dalszych losach Polaków. To nie jest gołosłowne. Widzimy wiele zmian, które zainicjowałyśmy, choć nie pchamy się na plakaty i mównice. To np. używanie polskich flag podczas manifestacji kobiecych, flag z jakimi mamy prawo stać, a które były do tej pory zarezerwowane głównie dla narodowców. To mówienie o prawach kobiet w kontekście praw człowieka - do tego także się przyczyniłyśmy. To także lansowanie symboli i haseł nie szokujących, a uniwersalnych. Nie popieramy symboliki naznaczonej wizerunkami macic, choć rozumiemy taką potrzebę, wykrzyczenia w najbardziej ostry sposób swojego sprzeciwu. Ale każdy ma wolny wybór retoryki. My wolimy szokować celnymi ciosami merytorycznymi, niż szokiem wizualnym. Ponadto, okazało się, że nasze stanowiska informacyjne podczas demonstracji pełnią bardzo ważną rolę - są punktem, w którym każdy może swobodnie wyrazić swój pogląd (Listy od polskich kobiet, listy od polskich mężczyzn), porozmawiać dzieląc się swoimi myślami z całkiem obcymi osobami, spotkać starych znajomych, z którymi od lat nie było kontaktu, wziąć materiały różnych organizacji i ruchów, zgłosić swoją chęć współpracy. Te spotkania są inspiracją do dalszych działań.

Co robimy oprócz uczestniczenia w akcjach ulicznych?

Prowadzimy stronę edukacyjno-informacyjną www.protestkobiet.pl. Na Facebooku mamy swój profil www.facebook.com/protestkobiet. Prowadzimy też długofalową akcję Czarne łzy www.facebook.com/events/887368238062472/. Promujemy akcje w obronie praw kobiet w całym kraju. Informujemy media o najważniejszych wydarzeniach.

Protest kobiet powstał 1 kwietnia 2016 roku. Od razu postawiłyśmy na edukację, jednak udział i współorganizacja lub organizacja wydarzeń jest dla nas równie ważna. Kilka z nas było współorganizatorkami "Marszu godności - Protestu kobiet. Prawa człowieka prawami kobiet", który przeszedł ulicami Warszawy 18 czerwca. Współpracowałyśmy przy organizacji debaty ulicznej na temat praw kobiet "Prawem czy wieszakiem?" pod Pałacem Prezydenckim. Uczestniczymy w wielu protestach ulicznych. Po Marszu godności zorganizowałyśmy Piknik organizacji pozarządowych; w trakcie manifestacji 18 września i 1 października zorganizowałyśmy stanowiska informacyjne dla organizacji i inicjatyw działających na rzecz kobiet. Pomagałyśmy w zbiórce publicznej na rzecz działalności Centrum Praw Kobiet, organizacji, która od ponad 20 lat pomaga kobietom i dzieciom, ofiarom przemocy, a która po raz pierwszy nie dostała rządowej dotacji. Zebrałyśmy blisko 100 listów od polskich kobiet, które przekazałyśmy do Parlamentu Europejskiego przed debatą o sytuacji kobiet w Polsce. Przeprowadziłyśmy własną kampanię edukacyjną i uczestniczyłyśmy w wielu wydarzeniach podczas "czarnego poniedziałku" w kilku miastach.

Tak, wiemy, że ten opis jest długi, ale chciałyśmy się przedstawić jak najpełniej. A tak naprawdę udało się w nim pokazać nasze działania może w 10 proc.

Trzeba działać!

Przyłączcie się do Protestu kobiet. Wesprzyjcie nas. Nam nie zależy na pierwszych okładkach stron gazet. My działamy dla sprawy.

W imieniu Protestu kobiet
Ewa Borguńska

Piszcie do nas na adres:
[email protected]

Więcej informacji na stronie: www.protestkobiet.pl

Nasz fanpage:
www.facebook.com/protestkobiet

Dziękujemy za każdą wpłatę.

wtorek, 25 lipca 2017 o 17:08

Wczoraj, 24 lipca 2017 r. Protest kobiet zorganizował manifestację poparcia dla pani prof. Małgorzaty Gersdorf - I Prezes Sądu Najwyższego, która była z wizytą u prezydenta Andrzeja Dudy. Protest kobiet aktywnie uczestniczył w wydarzeniach obywatelskich demonstrujących opór wobec zawłaszczenia polskiego sądownictwa przez partie rządzącą, a właściwie przez jednego jej funkcjonariusza - ministra sprawiedliwości. W wydarzeniu uczestniczyło kilkaset osób. Więcej można się dowiedzieć na Facebooku: https://web.facebook.com/events/814754025342269/?acontext=%7B%22source%22%3A5%2C%22page_id_source%22%3A273883979611605%2C%22action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%2C%22mechanism%22%3A%22main_list%22%2C%22extra_data%22%3A%22%7B%5C%22page_id%5C%22%3A273883979611605%2C%5C%22tour_id%5C%22%3Anull%7D%22%7D]%2C%22has_source%22%3Atrue%7D

wtorek, 25 lipca 2017 o 17:02

8 maja, 8 czerwca i 8 lipca 2017 Protest kobiet zadawał kolejne pytania do rządu. Ostatnie z zadanych pytań zostało zadane nie przed KPRM, a pod Pałacem Prezydenckim. Były tego 3 przyczyny: 1. data wypadająca w sobotę, zatem złożenie listu do Kancelarii i tak tego dnia nie byłoby możliwe. 2. Współpraca ze Stowarzyszeniem Demokratyczna RP w zakresie wsparcia ich wniosku o delegalizację ONR - tego dnia o 13.00 DRP prowadziło pikietę w tej sprawie właśnie na Krakowskim Przedmieściu. 3. tematyka pytania - treść listu dotyczyła polityki strachu prowadzonej przez rząd z wykorzystaniem służb policyjnych, a to właśnie na Krakowskim Przedmieściu ta polityka objawia się najjaskrawiej. Całoś listu można przeczytać tutaj: http://protestkobiet.pl/aktualnosci/670-pytania-do-rzadu-nr-19-protest-kobiet-oglosil-przed-palacem-prezydenckim-i-zlozyl-w-kprm-swoj-list

poniedziałek, 10 kwietnia 2017 o 13:52

8 kwietnia 2017 r. przed KPRM Protest kobiet publicznie zadał swoje 16. pytanie do rządu, z okazji 16. miesiąca jego pracy. "Pytania do rządu" są kontynuacją korespondencji Protestu kobiet wzywającej władzę do rozpoczęcia publicznej debaty ze środowiskami kobiecymi o sprawach ich dotyczących i zaprzestania stosowania systemowej przemocy państwa. W liście czytamy m.in. "Nie przestaniemy dopóki nie osiągniemy skutku. Jako kobiety nie raz już w historii udowodniłyśmy, że potrafimy realizować postawione cele. Najlepszym dowodem jest to, że może Pani wykonywać płatną pracę zawodową, uczyć się, posiadać własny majątek, uczestniczyć w wyborach na wszelkie szczeble władzy, a nawet stać na czele rządu dużego państwa. Kobiety od wieków walczą o swoje prawa i są skuteczne. Zdobytych praw nie damy sobie odebrać". Treść wszystkich dotychczasowych pytań można poznać na stronie internetowej: www.protestkobiet.pl (dział Aktualności/Nasze wydarzenia).

piątek, 7 kwietnia 2017 o 10:03

Postanowiłyśmy poinformować o naszych rozliczeniach. Łącznie zebrałyśmy dotychczas 4.831 na portalu zrzutka.pl i 1717,17 podczas zbiórek publicznych co daje łączną kwotę: 6.548,17 od czego musimy odjąć 3% prowizji za niniejszą zrzutkę czyli 144,93, zostaje zatem 6.403,24. Dotychczasowe wydatki natomiast to 8.896,01, a składają się na nie: 3217,00 - druk ulotek 2902,70 - nadruki, wydruki, produkcja znaczków 1850,00 - flagi z drzewcami, megafon, statyw do flag 563,66 - materiały, w tym kamizelki organizatorek i straży zgromadzeń oraz skarbonki, markery, taśmy klejące, baterie 361,95 - wysyłka ulotek. Ulotki wysłałyśmy do: Szczecina, Węgorzewa, Świnoujścia, Konina, Kostrzyna nad Odrą, Białej Podlaskiej, Mińska Mazowieckiego, Jawora, Poznania, Elbląga. Szykujemy kolejne akcje, najbliższa 8 kwietnia - szesnaste pytanie do rządu. Szykujemy się też do wysyłki znaczków, które zamówiliście Państwo wpłacając datki na niniejszą zrzutkę za co ogromnie dziękujemy. Te koszty nie są jeszcze ujęte w rozliczeniu. Nie liczymy też drobiazgów, które każda z nas przynosi po prostu z domu, nie liczymy kosztów paliwa. Jak widać z podliczenia, nie czekamy z robieniem czegokolwiek aż będziemy mieć na to pieniądze. Inwestujemy i liczymy, że kiedyś wyjdziemy chociaż na zero :) Pomóżcie nam, prosimy.

piątek, 17 marca 2017 o 04:46

8 marca 2017 r. Protest kobiet zorganizował trzy wydarzenia wspierające Międzynarodowy Strajk Kobiet. Były to: Życzenia okolicznościowe dla P. Szydło (15 pytań do p. Bety Szydło z okazji 15 miesięcy pracy rządu); demonstracja "Blondynki wywołują polityków" przeciwko przemocy wobec kobiet i systemowej przemocy państwa oraz akcja "Niebieska linia", czyli przejście ul. Marszałkowską spod Rotundy na pl. Konstytucji na "8M" z półkilometrową niebieską wstęgą, symbolizującą walkę z przemocą wobec kobiet.

piątek, 17 marca 2017 o 04:45

Paczka z naszymi ulotkami edukacyjnymi została kurierem wysłana do Elbląga, w ramach wsparcia pierwszej, historycznej demonstracji odbywającej się 8 marca 2017 r. (Międzynarodowy Strajk Kobiet).

czwartek, 8 grudnia 2016 o 15:34

Paczki z naszymi ulotkami edukacyjnymi (po 7,5 kg każda) wysłałyśmy do Świnoujścia, Kostrzyna nad Odrą, Białej Podlaskiej oraz do Konina. Były to ulotki dotyczące in vitro, etapów ciąży, mitów na temat seksu oraz poziomu przemocy wobec kobiet w Polsce.

czwartek, 1 grudnia 2016 o 21:37

Wydrukowałyśmy ulotki edukacyjne dotyczące poziomu przemocy wobec kobiet (ulotka pt. "Zatrzymaj przemoc"). Paczki z ulotkami zostały wysłane do Węgorzewa i do Szczecina (po 7,5 kg ulotek do każdego miasta).\n\nPoza tym do Fundacji Feminoteka przekazałyśmy kilka kilogramów materiałów higienicznych dla bezdomnych kobiet (środki finansowe na ten cel nie były zbierane poprzez zrzutka.pl).

środa, 30 listopada 2016 o 18:29

Ach, o jednej sprawie zapomniałyśmy poinformować. Wydaje się, że było to szmat czasu temu, a raptem był to 19 listopada. Otóż tego dnia Protest kobiet został uhonorowany Federką, czyli jedną z 25 nagród, które z okazji 25-lecia swojej działalności ufundowała Federacja Na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny. Dziękujemy!

środa, 30 listopada 2016 o 09:49

Dziś też, równolegle, będziemy uczestniczyć w pikiecie pod Sejmem, organizowanej przez Obywateli Solidarnie w Akcji pod hasłem Naszych PRAW NIE oddamy.

środa, 30 listopada 2016 o 09:48

Dziś wybieramy się na posiedzenie Komisji ds. spraw wewnętrznych i administracji obserwować, a może nawet uczestniczyć w dyskusji na temat nowelizacji Ustawy o zgromadzeniach.

środa, 30 listopada 2016 o 09:47

Powstała nowa seria znaczków: "I co się dziwisz?", "Bo tak!" i "We'll be back"

środa, 30 listopada 2016 o 09:45

29/30 listopada byłyśmy w Sejmie, jako obserwatorki posiedzenia plenarnego Sejmu nt nowelizacji Ustawy o zgromadzeniach.

środa, 30 listopada 2016 o 09:41

Opiszemy w jednej informacji:\n20 listopada - pikieta solidarnościowa pod ambasadą Turcji w Warszawie - przeciwko prawu łagodzącemu wyrok dla gwałciciela jeśli ten ożeni się z nieletnią ofiarą gwałtu \n\n26 listopada - w Poznaniu mężczyźni zorganizowali pikietę Solidarni z kobietami - Protest kobiet wysłał do Poznania 12,5 kg ulotek \n\n26 listopada - "okrągły stół kobiet" - uczestnictwo w dyskusji o sposobach na skuteczne oddziaływanie ruchów kobiecych na stanowienie prawa i opinię publiczną\n\n27 listopada - Siła kobiet. Idziemy po swoje prawa - w przeddzień 98. rocznicy przyznania kobietom w Polsce praw wyborczych symboliczny przemarsz pod Sejm i kiermasz działań na rzecz kobiet. Protest kobiet wspierał organizację i promocję wydarzenia, w ramach którego zorganizowałyśmy Mannequin Challenge Polska - W obronie praw kobiet.\n\n29 listopada - Światła awaryjne. W obronie praw obywatelskich. Pikieta pod Sejmem w trakcie pierwszego czytania nowelizacji ustawy o zgromadzeniach, ograniczającej podstawowe prawa obywatelskie w Polsce.\n\nW międzyczasie wysyłka ulotek do Węgorzewa, dla grupy prężnie działających w tym niewielkim miasteczku Dziewuch.

czwartek, 10 listopada 2016 o 12:35

W niedzielę, 6.11.16, przy wsparciu dziewczyn z Ogólnopolskiego Strajku Kobiet zorganizowałyśmy spontaniczne wydarzenie pod Pałacem Prezydenckim "Rząd bawi się nami jak lalkami". Od południa przy wejściu na dziedziniec Pałacu, w proteście wobec ustawy "Za życiem" składane były uszkodzone lalki i znicze. Ustawa, która w tempie błyskawicznym została uchwalona przez Sejm i Senat, łamiąc wszelkie procedury legislacyjne, przewiduje "wynagrodzenie" dla kobiety, która urodzi dziecko z poważnymi wadami letalnymi, które nie ma szansy żyć, a jego życie pełne będzie wyłącznie cierpienia. Wbrew nazwie ustawy jest to kolejny wyraz pogardy rządzących dla życia człowieka.\nPodczas zgromadzenia naświetlaliśmy szczegóły ustawy oraz inne aspekty wzmożonej pogardy, agresji i przemocy wobec kobiet, zarówno w mediach, w "debacie" publicznej jak i w tworzonym prawie. Zbierane były także podpisy pod petycją OSK oraz dostępne były ulotki edukacyjne Protestu kobiet.

piątek, 28 października 2016 o 10:46

W niedzielę, 30.10.16, podczas zbierania przez cały dzień podpisów pod petycją Ogólnopolskiego Strajku Kobiet na Patelni, przy wejściu co metra Centrum w Warszawie, będą dostępne nasze ulotki, w tym najnowsza o etapach rozwoju ciąży.

niedziela, 23 października 2016 o 01:50

Poniedziałek, 24.10.16, godz. 15.00 - 18.00, pikiety przy wejściach do przejścia podziemnego na Rondzie Dmowskiego w samym Centrum Warszawy

niedziela, 23 października 2016 o 01:30

W niedzielę, 23.10.16 organizujemy stanowisko informacyjne podczas demonstracji Ogólnopolskiego Strajku Kobiet - Dość pogardy i przemocy. godz. 15.00 pod Sejmem RP.

Aby dodać komentarz lub

RL

Renata Lewandowska

Pozdrawiam Blue

Ewa Borguńska

Dzięki Renato!

K

Kobieta

Powodzenia!

Ewa Borguńska

Bardzo dziękujemy :)

LB
200 zł
Lidia Błażejowska
Użytkownik niezarejestrowany
150 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
150 zł
Użytkownik niezarejestrowany
AA
106 zł
Anna Arczynska
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
MF
104 zł
maria Filippowicz
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
104 zł
Dane ukryte
P
104 zł
pawelwozniak
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
M
100 zł
m.a.stobiecka
M
100 zł
macz3k
KC
100 zł
Katarzyna Chmielewska
MS
100 zł
Maria S
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
MK
100 zł
Maria Kruk
EB
100 zł
ELŻBIETA BISCH
JT
94 zł
Joanna Terlecka
RL
80 zł
Renata Lewandowska
BK
70 zł
Barbara Krzyżanowska
Użytkownik niezarejestrowany
70 zł
Użytkownik niezarejestrowany
KS
63 zł
Klementyna Suchanow
G
60 zł
grufta
53 zł
Jolanta Łukasiewicz
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
52 zł
Ola Żylińska
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
M
52 zł
Marta
Dane ukryte
52 zł
Dane ukryte
MS
52 zł
Maria S
UR
50 zł
Urszula Roman
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
MP
50 zł
Maria Pietraszewska
HS
50 zł
Hanna Siewiera
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
AD
50 zł
Alicja Dukaczewska
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
EM
50 zł
Ewa Michalska
DZ
50 zł
Danuta Zgoda
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
50 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
42 zł
Dane ukryte
I
40 zł
Iwona
RL
40 zł
Renata Lewandowska
UK
36 zł
Urszula Kuczynska
Użytkownik niezarejestrowany
35 zł
Użytkownik niezarejestrowany
32 zł
Ewa Świątek
Dane ukryte
32 zł
Dane ukryte
DR
32 zł
Dagmara Rybka
DP
32 zł
Dana Pohl
BP
32 zł
Basia Poniatowska
S
31 zł
smarta74
U
30 zł
ulicznychkkublika
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
MG
30 zł
Magdalena Gulina
MR
30 zł
Magdalena Rybka
M
30 zł
malinamaria1492
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
26 zł
Magdalena Łazarkiewicz
JB
26 zł
Julian Baczynski
LH
21 zł
Lucyna Harland
MF
21 zł
maria Filippowicz
AL
21 zł
Alicja Lewandowska
Użytkownik niezarejestrowany
21 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
20 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
20 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
AG
11 zł
Anna Gawrych
Dane ukryte
11 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
11 zł
Dane ukryte
AK
11 zł
Agata Krulikowska
Użytkownik niezarejestrowany
10 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
10 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
10 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
10 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MM
ukryta
Małgorzata Moryc
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

LB
200 zł
Lidia Błażejowska
Nasi użytkownicy założyli

243 047 zrzutek

Pomóż zebrać 15 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 019
udostępnień

NAGRODY

10 zł i więcej

Znaczek (2 seria):

 • Yeah, we can!
  lub
 • Z należnym poważaniem

wybrano 10 razy (pozostało 8 z 18)

70 zł i więcej

Znaczek akcji "Nie zejdziemy do podziemia"

wybrano 11 razy (pozostało 7 z 18)

200 zł i więcej

Komplet znaczków Protestu kobiet (w tym znaczek akcji "Nie zejdziemy do podziemia")

wybrano 1 raz (pozostało 17 z 18)

30 zł i więcej

Znaczek (1 seria):

 • To jest jakiś matriks
  lub
 • Pomyślę o tym jutro/dziś
  lub
 • Jak to się skończy?

wybrano 18 razy (pozostało 0 z 18)

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.