Działalność Protestu kobiet. Materiały edukacyjne i promocyjne potrzebne do akcji ulicznych Zakończona 31.12.2017r ID: kbckb5

Działalność Protestu kobiet. Materiały edukacyjne i promocyjne potrzebne do akcji ulicznych

Zebrano 5 921 zł
z kwoty 15 000 zł

39 %

WPŁAĆ

JEST ORGANIZATOREM ZRZUTKI


Ten profil jest zweryfikowany przelewem i dowodem osobistym

Zadaj pytanie organizatorowi tej zrzutki

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Od 1 kwietnia 2016 r. działamy wyłącznie za własne pieniądze. Uszczuplamy nasze budżety domowe, ale jest to konieczność wyższej wagi. Od sierpnia wydatki Protestu kobiet stały się pokaźniejsze, bo drukujemy ulotki, plakaty, flagi. To, co można, robimy własnymi siłami. Ale z braku czasu po prostu nie wszystko się da. Rzeczywistość pędzi w tempie szybszym, niż napisanie choćby jednego tekstu, który na dodatek po godzinie okazuje się niemal nieaktualny.

Wesprzyj finansowo działalność inicjatywy społecznej Protest kobiet.


Jesteśmy zwykłymi kobietami, które nigdy wcześniej nie działały w organizacjach zajmującymi się prawami kobiet czy prawami człowieka. Nie jesteśmy związane z żadną partią polityczną. Protest kobiet prowadzi przede wszystkim akcje edukacyjne i wspiera nimi wielu organizatorów manifestacji w obronie praw kobiet w Polsce. Inicjujemy zmianę.

Dlaczego zbieramy pieniądze?

Tworzymy ulotki edukacyjne i informacyjne, prowadzimy własne akcje budujące wspólnotę wśród pań (m.in. Koronkowa rewolucja, Czarne łzy. W obronie praw kobiet, Listy od polskich kobiet). Chcemy kontynuować tę działalność. Chciałybyśmy sobie zwrócić chociaż 1/3 kosztów, np. za megafon, produkcję znaczków czy druk 10 tys. ulotek. Ale tak naprawdę już pogodziłyśmy się z tą inwestycją, więc zbieramy na przyszłość. Na kolejne ulotki, na możliwość wydrukowania nie dwóch a stu plakatów czy zapłacenie chociaż z 50 zł komuś, kto je rozlepi. Kupić toner i papier do druku. Zamówić baner jeden z drugim. Móc zapłacić za podróż ludziom lub jednemu człowiekowi, który pojedzie zrobić lub uczestniczyć w jakiejś akcji w innym mieście, miasteczku lub wsi. Móc kupić pudło na listy i opinie zbierane podczas demonstracji, bo poprzednie rozmokło podczas ostatnich deszczów (ale listy do Parlamentu Europejskiego udało się nam przekazać). A może nawet wykupić w ogólnopolskich portalach jakąś reklamę. Bez tego za chwilę media przestaną się nami - kobietami - interesować. A spraw, o jakich należy mówić, i jakie należy zmienić w naszym kraju, jest mnóstwo.

Chciałybyśmy też wyprodukować nasze znaczki, których limitowana (z konieczności) seria cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.
Chcemy nie szczypać się z przesyłkami kurierskimi czy kampaniami pocztowymi. Jeśli mamy pomysł na gadżet, chciałybyśmy móc określić budżet, a nie pytać każdą z nas czy się dorzuci - to jest bardzo krępujące, zwłaszcza dla osób, które dają siebie, swoje umiejętności i prace, a dorzucić się nie mogą.

Staramy się informować o wielu inicjatywach i wydarzeniach lokalnych. To dla nas bardzo ważne, mimo że jesteśmy w Warszawie, od lat działamy w swoich branżach na rzecz decentralizacji różnych aspektów działalności społecznych, biznesowych, kulturalnych czy naukowych w Polsce.

Dlaczego chcemy zebrać taką kwotę?

15 tysięcy zł to dużo? Według naszych szacunków nie, bo nasza działalność jest przewidziana długofalowo. Nie zadowolimy się rezygnacją władz z wprowadzenia barbarzyńskiego prawa antyaborcyjnego. Spraw do naprawienia jest znacznie więcej (brak edukacji seksualnej, brak dostępności antykoncepcji, nieściąganie alimentów, niekaranie gwałcicieli, nieodpowiednia opieka medyczna, nierefundowanie in vitro, itd.).

Dlaczego zwracamy się do Was o pomoc? Bo same nie dajemy już rady, a głęboko wierzymy, że to, co robimy ma sens. Że możemy poprawić najbliższy świat wokół obywateli naszego państwa. Że możemy oddziaływać na osoby decydujące o dalszych losach Polaków. To nie jest gołosłowne. Widzimy wiele zmian, które zainicjowałyśmy, choć nie pchamy się na plakaty i mównice. To np. używanie polskich flag podczas manifestacji kobiecych, flag z jakimi mamy prawo stać, a które były do tej pory zarezerwowane głównie dla narodowców. To mówienie o prawach kobiet w kontekście praw człowieka - do tego także się przyczyniłyśmy. To także lansowanie symboli i haseł nie szokujących, a uniwersalnych. Nie popieramy symboliki naznaczonej wizerunkami macic, choć rozumiemy taką potrzebę, wykrzyczenia w najbardziej ostry sposób swojego sprzeciwu. Ale każdy ma wolny wybór retoryki. My wolimy szokować celnymi ciosami merytorycznymi, niż szokiem wizualnym. Ponadto, okazało się, że nasze stanowiska informacyjne podczas demonstracji pełnią bardzo ważną rolę - są punktem, w którym każdy może swobodnie wyrazić swój pogląd (Listy od polskich kobiet, listy od polskich mężczyzn), porozmawiać dzieląc się swoimi myślami z całkiem obcymi osobami, spotkać starych znajomych, z którymi od lat nie było kontaktu, wziąć materiały różnych organizacji i ruchów, zgłosić swoją chęć współpracy. Te spotkania są inspiracją do dalszych działań.

Co robimy oprócz uczestniczenia w akcjach ulicznych?

Prowadzimy stronę edukacyjno-informacyjną www.protestkobiet.pl. Na Facebooku mamy swój profil www.facebook.com/protestkobiet. Prowadzimy też długofalową akcję Czarne łzy www.facebook.com/events/887368238062472/. Promujemy akcje w obronie praw kobiet w całym kraju. Informujemy media o najważniejszych wydarzeniach.

Protest kobiet powstał 1 kwietnia 2016 roku. Od razu postawiłyśmy na edukację, jednak udział i współorganizacja lub organizacja wydarzeń jest dla nas równie ważna. Kilka z nas było współorganizatorkami "Marszu godności - Protestu kobiet. Prawa człowieka prawami kobiet", który przeszedł ulicami Warszawy 18 czerwca. Współpracowałyśmy przy organizacji debaty ulicznej na temat praw kobiet "Prawem czy wieszakiem?" pod Pałacem Prezydenckim. Uczestniczymy w wielu protestach ulicznych. Po Marszu godności zorganizowałyśmy Piknik organizacji pozarządowych; w trakcie manifestacji 18 września i 1 października zorganizowałyśmy stanowiska informacyjne dla organizacji i inicjatyw działających na rzecz kobiet. Pomagałyśmy w zbiórce publicznej na rzecz działalności Centrum Praw Kobiet, organizacji, która od ponad 20 lat pomaga kobietom i dzieciom, ofiarom przemocy, a która po raz pierwszy nie dostała rządowej dotacji. Zebrałyśmy blisko 100 listów od polskich kobiet, które przekazałyśmy do Parlamentu Europejskiego przed debatą o sytuacji kobiet w Polsce. Przeprowadziłyśmy własną kampanię edukacyjną i uczestniczyłyśmy w wielu wydarzeniach podczas "czarnego poniedziałku" w kilku miastach.

Tak, wiemy, że ten opis jest długi, ale chciałyśmy się przedstawić jak najpełniej. A tak naprawdę udało się w nim pokazać nasze działania może w 10 proc.

Trzeba działać!

Przyłączcie się do Protestu kobiet. Wesprzyjcie nas. Nam nie zależy na pierwszych okładkach stron gazet. My działamy dla sprawy.

W imieniu Protestu kobiet
Ewa Borguńska

Piszcie do nas na adres:
kontakt@protestkobiet.pl

Więcej informacji na stronie: www.protestkobiet.pl

Nasz fanpage:
www.facebook.com/protestkobiet

Dziękujemy za każdą wpłatę.

wtorek, 25 lipca 2017 o 17:08

Wczoraj, 24 lipca 2017 r. Protest kobiet zorganizował manifestację poparcia dla pani prof. Małgorzaty Gersdorf - I Prezes Sądu Najwyższego, która była z wizytą u prezydenta Andrzeja Dudy. Protest kobiet aktywnie uczestniczył w wydarzeniach obywatelskich demonstrujących opór wobec zawłaszczenia polskiego sądownictwa przez partie rządzącą, a właściwie przez jednego jej funkcjonariusza - ministra sprawiedliwości. W wydarzeniu uczestniczyło kilkaset osób. Więcej można się dowiedzieć na Facebooku: https://web.facebook.com/events/814754025342269/?acontext=%7B%22source%22%3A5%2C%22page_id_source%22%3A273883979611605%2C%22action_history%22%3A[%7B%22surface%22%3A%22page%22%2C%22mechanism%22%3A%22main_list%22%2C%22extra_data%22%3A%22%7B%5C%22page_id%5C%22%3A273883979611605%2C%5C%22tour_id%5C%22%3Anull%7D%22%7D]%2C%22has_source%22%3Atrue%7D

wtorek, 25 lipca 2017 o 17:02

8 maja, 8 czerwca i 8 lipca 2017 Protest kobiet zadawał kolejne pytania do rządu. Ostatnie z zadanych pytań zostało zadane nie przed KPRM, a pod Pałacem Prezydenckim. Były tego 3 przyczyny: 1. data wypadająca w sobotę, zatem złożenie listu do Kancelarii i tak tego dnia nie byłoby możliwe. 2. Współpraca ze Stowarzyszeniem Demokratyczna RP w zakresie wsparcia ich wniosku o delegalizację ONR - tego dnia o 13.00 DRP prowadziło pikietę w tej sprawie właśnie na Krakowskim Przedmieściu. 3. tematyka pytania - treść listu dotyczyła polityki strachu prowadzonej przez rząd z wykorzystaniem służb policyjnych, a to właśnie na Krakowskim Przedmieściu ta polityka objawia się najjaskrawiej. Całoś listu można przeczytać tutaj: http://protestkobiet.pl/aktualnosci/670-pytania-do-rzadu-nr-19-protest-kobiet-oglosil-przed-palacem-prezydenckim-i-zlozyl-w-kprm-swoj-list

poniedziałek, 10 kwietnia 2017 o 13:52

8 kwietnia 2017 r. przed KPRM Protest kobiet publicznie zadał swoje 16. pytanie do rządu, z okazji 16. miesiąca jego pracy. "Pytania do rządu" są kontynuacją korespondencji Protestu kobiet wzywającej władzę do rozpoczęcia publicznej debaty ze środowiskami kobiecymi o sprawach ich dotyczących i zaprzestania stosowania systemowej przemocy państwa. W liście czytamy m.in. "Nie przestaniemy dopóki nie osiągniemy skutku. Jako kobiety nie raz już w historii udowodniłyśmy, że potrafimy realizować postawione cele. Najlepszym dowodem jest to, że może Pani wykonywać płatną pracę zawodową, uczyć się, posiadać własny majątek, uczestniczyć w wyborach na wszelkie szczeble władzy, a nawet stać na czele rządu dużego państwa. Kobiety od wieków walczą o swoje prawa i są skuteczne. Zdobytych praw nie damy sobie odebrać". Treść wszystkich dotychczasowych pytań można poznać na stronie internetowej: www.protestkobiet.pl (dział Aktualności/Nasze wydarzenia).

piątek, 7 kwietnia 2017 o 10:03

Postanowiłyśmy poinformować o naszych rozliczeniach. Łącznie zebrałyśmy dotychczas 4.831 na portalu zrzutka.pl i 1717,17 podczas zbiórek publicznych co daje łączną kwotę: 6.548,17 od czego musimy odjąć 3% prowizji za niniejszą zrzutkę czyli 144,93, zostaje zatem 6.403,24. Dotychczasowe wydatki natomiast to 8.896,01, a składają się na nie: 3217,00 - druk ulotek 2902,70 - nadruki, wydruki, produkcja znaczków 1850,00 - flagi z drzewcami, megafon, statyw do flag 563,66 - materiały, w tym kamizelki organizatorek i straży zgromadzeń oraz skarbonki, markery, taśmy klejące, baterie 361,95 - wysyłka ulotek. Ulotki wysłałyśmy do: Szczecina, Węgorzewa, Świnoujścia, Konina, Kostrzyna nad Odrą, Białej Podlaskiej, Mińska Mazowieckiego, Jawora, Poznania, Elbląga. Szykujemy kolejne akcje, najbliższa 8 kwietnia - szesnaste pytanie do rządu. Szykujemy się też do wysyłki znaczków, które zamówiliście Państwo wpłacając datki na niniejszą zrzutkę za co ogromnie dziękujemy. Te koszty nie są jeszcze ujęte w rozliczeniu. Nie liczymy też drobiazgów, które każda z nas przynosi po prostu z domu, nie liczymy kosztów paliwa. Jak widać z podliczenia, nie czekamy z robieniem czegokolwiek aż będziemy mieć na to pieniądze. Inwestujemy i liczymy, że kiedyś wyjdziemy chociaż na zero :) Pomóżcie nam, prosimy.

piątek, 17 marca 2017 o 04:46

8 marca 2017 r. Protest kobiet zorganizował trzy wydarzenia wspierające Międzynarodowy Strajk Kobiet. Były to: Życzenia okolicznościowe dla P. Szydło (15 pytań do p. Bety Szydło z okazji 15 miesięcy pracy rządu); demonstracja "Blondynki wywołują polityków" przeciwko przemocy wobec kobiet i systemowej przemocy państwa oraz akcja "Niebieska linia", czyli przejście ul. Marszałkowską spod Rotundy na pl. Konstytucji na "8M" z półkilometrową niebieską wstęgą, symbolizującą walkę z przemocą wobec kobiet.

piątek, 17 marca 2017 o 04:45

Paczka z naszymi ulotkami edukacyjnymi została kurierem wysłana do Elbląga, w ramach wsparcia pierwszej, historycznej demonstracji odbywającej się 8 marca 2017 r. (Międzynarodowy Strajk Kobiet).

czwartek, 8 grudnia 2016 o 15:34

Paczki z naszymi ulotkami edukacyjnymi (po 7,5 kg każda) wysłałyśmy do Świnoujścia, Kostrzyna nad Odrą, Białej Podlaskiej oraz do Konina. Były to ulotki dotyczące in vitro, etapów ciąży, mitów na temat seksu oraz poziomu przemocy wobec kobiet w Polsce.

czwartek, 1 grudnia 2016 o 21:37

Wydrukowałyśmy ulotki edukacyjne dotyczące poziomu przemocy wobec kobiet (ulotka pt. "Zatrzymaj przemoc"). Paczki z ulotkami zostały wysłane do Węgorzewa i do Szczecina (po 7,5 kg ulotek do każdego miasta).\n\nPoza tym do Fundacji Feminoteka przekazałyśmy kilka kilogramów materiałów higienicznych dla bezdomnych kobiet (środki finansowe na ten cel nie były zbierane poprzez zrzutka.pl).

środa, 30 listopada 2016 o 18:29

Ach, o jednej sprawie zapomniałyśmy poinformować. Wydaje się, że było to szmat czasu temu, a raptem był to 19 listopada. Otóż tego dnia Protest kobiet został uhonorowany Federką, czyli jedną z 25 nagród, które z okazji 25-lecia swojej działalności ufundowała Federacja Na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny. Dziękujemy!

środa, 30 listopada 2016 o 09:49

Dziś też, równolegle, będziemy uczestniczyć w pikiecie pod Sejmem, organizowanej przez Obywateli Solidarnie w Akcji pod hasłem Naszych PRAW NIE oddamy.

środa, 30 listopada 2016 o 09:48

Dziś wybieramy się na posiedzenie Komisji ds. spraw wewnętrznych i administracji obserwować, a może nawet uczestniczyć w dyskusji na temat nowelizacji Ustawy o zgromadzeniach.

środa, 30 listopada 2016 o 09:47

Powstała nowa seria znaczków: "I co się dziwisz?", "Bo tak!" i "We'll be back"

środa, 30 listopada 2016 o 09:45

29/30 listopada byłyśmy w Sejmie, jako obserwatorki posiedzenia plenarnego Sejmu nt nowelizacji Ustawy o zgromadzeniach.

środa, 30 listopada 2016 o 09:41

Opiszemy w jednej informacji:\n20 listopada - pikieta solidarnościowa pod ambasadą Turcji w Warszawie - przeciwko prawu łagodzącemu wyrok dla gwałciciela jeśli ten ożeni się z nieletnią ofiarą gwałtu \n\n26 listopada - w Poznaniu mężczyźni zorganizowali pikietę Solidarni z kobietami - Protest kobiet wysłał do Poznania 12,5 kg ulotek \n\n26 listopada - "okrągły stół kobiet" - uczestnictwo w dyskusji o sposobach na skuteczne oddziaływanie ruchów kobiecych na stanowienie prawa i opinię publiczną\n\n27 listopada - Siła kobiet. Idziemy po swoje prawa - w przeddzień 98. rocznicy przyznania kobietom w Polsce praw wyborczych symboliczny przemarsz pod Sejm i kiermasz działań na rzecz kobiet. Protest kobiet wspierał organizację i promocję wydarzenia, w ramach którego zorganizowałyśmy Mannequin Challenge Polska - W obronie praw kobiet.\n\n29 listopada - Światła awaryjne. W obronie praw obywatelskich. Pikieta pod Sejmem w trakcie pierwszego czytania nowelizacji ustawy o zgromadzeniach, ograniczającej podstawowe prawa obywatelskie w Polsce.\n\nW międzyczasie wysyłka ulotek do Węgorzewa, dla grupy prężnie działających w tym niewielkim miasteczku Dziewuch.

czwartek, 10 listopada 2016 o 12:35

W niedzielę, 6.11.16, przy wsparciu dziewczyn z Ogólnopolskiego Strajku Kobiet zorganizowałyśmy spontaniczne wydarzenie pod Pałacem Prezydenckim "Rząd bawi się nami jak lalkami". Od południa przy wejściu na dziedziniec Pałacu, w proteście wobec ustawy "Za życiem" składane były uszkodzone lalki i znicze. Ustawa, która w tempie błyskawicznym została uchwalona przez Sejm i Senat, łamiąc wszelkie procedury legislacyjne, przewiduje "wynagrodzenie" dla kobiety, która urodzi dziecko z poważnymi wadami letalnymi, które nie ma szansy żyć, a jego życie pełne będzie wyłącznie cierpienia. Wbrew nazwie ustawy jest to kolejny wyraz pogardy rządzących dla życia człowieka.\nPodczas zgromadzenia naświetlaliśmy szczegóły ustawy oraz inne aspekty wzmożonej pogardy, agresji i przemocy wobec kobiet, zarówno w mediach, w "debacie" publicznej jak i w tworzonym prawie. Zbierane były także podpisy pod petycją OSK oraz dostępne były ulotki edukacyjne Protestu kobiet.

piątek, 28 października 2016 o 10:46

W niedzielę, 30.10.16, podczas zbierania przez cały dzień podpisów pod petycją Ogólnopolskiego Strajku Kobiet na Patelni, przy wejściu co metra Centrum w Warszawie, będą dostępne nasze ulotki, w tym najnowsza o etapach rozwoju ciąży.

niedziela, 23 października 2016 o 01:50

Poniedziałek, 24.10.16, godz. 15.00 - 18.00, pikiety przy wejściach do przejścia podziemnego na Rondzie Dmowskiego w samym Centrum Warszawy

niedziela, 23 października 2016 o 01:30

W niedzielę, 23.10.16 organizujemy stanowisko informacyjne podczas demonstracji Ogólnopolskiego Strajku Kobiet - Dość pogardy i przemocy. godz. 15.00 pod Sejmem RP.

Aby dodać komentarz lub

Renata Lewandowska

Renata Lewandowska

03.04.2017 10:12

Pozdrawiam Blue

Ewa Borguńska

12.04.2017 21:07

Dzięki Renato!

Kobieta

Kobieta

14.10.2016 23:20

Powodzenia!

Ewa Borguńska

17.10.2016 11:22

Bardzo dziękujemy :)

lidia

lidia

200 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

150 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

150 zł
Anna Arczynska

Anna Arczynska

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
maria Filippowicz

maria Filippowicz

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
pawelwozniak

pawelwozniak

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
m.a.stobiecka

m.a.stobiecka

100 zł
macz3k

macz3k

100 zł
Katarzyna Chmielewska

Katarzyna Chmielewska

100 zł
Maria S

Maria S

100 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

100 zł
Maria Kruk

Maria Kruk

100 zł
ELŻBIETA BISCH

ELŻBIETA BISCH

100 zł
Joanna Terlecka

Joanna Terlecka

90 zł
Renata Lewandowska

Renata Lewandowska

80 zł
Barbara Krzyżanowska

Barbara Krzyżanowska

70 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

70 zł
Klementyna Suchanow

Klementyna Suchanow

60 zł
grufta

grufta

60 zł
Jolanta Łukasiewicz

Jolanta Łukasiewicz

51 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Ola Żylińska

Ola Żylińska

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Marta

Marta

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Maria S

Maria S

50 zł
Urszula Roman

Urszula Roman

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Maria Pietraszewska

Maria Pietraszewska

50 zł
Hanna Siewiera

Hanna Siewiera

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Alicja Dukaczewska

Alicja Dukaczewska

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Ewa Michalska

Ewa Michalska

50 zł
Danuta Zgoda

Danuta Zgoda

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

40 zł
Iwona

Iwona

38 zł
Renata Lewandowska

Renata Lewandowska

40 zł
Urszula Kuczynska

Urszula Kuczynska

34 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

35 zł
Ewa Świątek

Ewa Świątek

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Dagmara Rybka

Dagmara Rybka

30 zł
Dana Pohl

Dana Pohl

30 zł
Basia Poniatowska

Basia Poniatowska

30 zł
smarta74

smarta74

31 zł
ulicznychkkublika

ulicznychkkublika

30 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

30 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Magdalena Gulina

Magdalena Gulina

30 zł
Magdalena Rybka

Magdalena Rybka

30 zł
malinamaria1492

malinamaria1492

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

30 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

30 zł
Magdalena Łazarkiewicz

Magdalena Łazarkiewicz

25 zł
Julian Baczynski

Julian Baczynski

25 zł
Lucyna Harland

Lucyna Harland

20 zł
maria Filippowicz

maria Filippowicz

20 zł
Alicja Lewandowska

Alicja Lewandowska

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

21 zł
Magdalena Bujak

Magdalena Bujak

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

20 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

15 zł
Anna Gawrych

Anna Gawrych

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

10 zł
Agata Krulikowska

Agata Krulikowska

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Użytkownik niezarejestrowany

10 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Małgorzata Moryc

Małgorzata Moryc

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta

Pomóż zebrać 15 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

1 019
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.

NAGRODY

10 zł i więcej

Znaczek (2 seria):

 • Yeah, we can!
  lub
 • Z należnym poważaniem

wybrano 10 razy (pozostało 8 z 18)

70 zł i więcej

Znaczek akcji "Nie zejdziemy do podziemia"

wybrano 11 razy (pozostało 7 z 18)

200 zł i więcej

Komplet znaczków Protestu kobiet (w tym znaczek akcji "Nie zejdziemy do podziemia")

wybrano 1 raz (pozostało 17 z 18)

30 zł i więcej

Znaczek (1 seria):

 • To jest jakiś matriks
  lub
 • Pomyślę o tym jutro/dziś
  lub
 • Jak to się skończy?

wybrano 18 razy (pozostało 0 z 18)

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.