Night Songs - nowa płyta Rafała Mokrzyckiego! ID: 7j4gm8

Night Songs - nowa płyta Rafała Mokrzyckiego! ID: 7j4gm8

5 493 zł z 40 000 zł

13%

5 493 zł

5 493 zł

z 40 000 zł

22 dni

22 dni

do końca

21

21

wspierających
13%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 3

 • Mamy 13% - dziękuję! 😍 Oby ta trzynastka okazała się szczęśliwa 😃 Zbieramy dalej, żeby płyta "Night Songs" mogła się ukazać jeszcze w tym roku! 🤲

  Czytaj więcej
 • Mamy już 11% całej kwoty! Dziękuję Wam z całego serca za dotychczasowe wpłaty :) Do końca zrzutki pozostało 37 dni, więc sprężmy się, żeby w tym czasie udało się zebrać brakującą kwotę! :)g00be9c6b9e8c9c8.jpeg

  Czytaj więcej
 • Kochani, mamy już 2% całkowitej kwoty! Nie przestawajmy, gorąco wierzę, że nam się uda!


  119469974_3300401803374987_6564886948809167019_o.jpg?_nc_cat=108&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=L0Q7JVaQFGsAX_srAwq&_nc_ht=scontent-waw1-1.xx&oh=7bd8d9895275f01bdaadf085a095219c&oe=5F8B5E88


  Czytaj więcej

Opis zrzutki

"Night Songs" - tą płytą chciałbym zabrać Cię w muzyczną podróż przez nocny krajobraz. Na płycie znajdzie się 12 nokturnów, czyli nocnych historii opowiedzianych na fortepianie. Historii opowiedzianych w półmroku, delikatnym świetle księżyca, w ciszy, z której niekiedy wyłaniają się odgłosy nocy...


Zacznijmy jednak od początku. Nazywam się Rafał Mokrzycki i jestem pianistą. Ukończyłem Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Universität für Musik und darstellende Kunst w Wiedniu. Jestem zwycięzcą konkursu Valletta International Piano Competition na Malcie w 2017 roku. W 2019 roku ukazała się moja debiutancka płyta "Magical Chopin", która sprawiła, że zmieniło się moje postrzeganie muzyki - zobaczyłem, jak wspaniale można dzielić się swoimi emocjami właśnie przez nagrania. Nie zawsze przecież masz możliwość przyjść na koncert swojego ulubionego artysty, prawda? A płyta CD "przynosi" muzykę do Twojego domu! Tak właśnie pojawiło się moje największe jak dotąd marzenie - nagranie nastrojowej i romantycznej płyty "Night Songs".

f0817c0d13ded3e7.jpegChciałbym, żeby moja druga płyta była wyjątkowa. Jej myślą przewodnią jest nokturny, czyli intymne, nastrojowe, liryczne pieśni nocy - Night Songs. I taki też będzie cały album - romantyczny i refleksyjny - w sam raz do posłuchania w długie, zimowe wieczory :)


Na płycie nagram 12 nokturnów różnych kompozytorów - od Chopina przez Paderewskiego po Poulenca. Znajdzie się na niej także premiera fonograficzna, czyli nigdy dotąd nie nagrany Nocturne melodique niemieckiego kompozytora Rudolfa Willmersa. Romantyczne historie raz opowiedziane będą w sposób liryczny i intymny, jak Nokturn Chopina, innym razem epicki, jak Notturno Respighiego, a czasem dramatyczny, sceniczny, jak Nokturn Tellefsena. Czasami nocne historie pozostaną niedopowiedziane, a jedynie zarysowane, naszkicowane niedbałą kreską, przez którą przebija rezygnacja, melancholia i niemoc – jak w Nokturnie IV (Bal Fantôme – Bal ducha) Poulenca.

Płyta „Night Songs” będzie muzyczną podróżą przez nocny świat spowity w ciemności. Podróż rozpoczniemy w Polsce (Maria Szymanowska i Fryderyk Chopin), by przez Norwegię (Thomas Tellefsen, Edvard Grieg), Włochy (Ottorino Respighi) i Francję (Francis Poulenc) powrócić do naszego ojczystego kraju.Mówiąc o podróżach - mam za sobą ponad 100 występów w 15 krajach świata, nawet w tak odległych jego zakątkach, jak Chiny i Japonia! Przez kilka lat studiowałem także za granicą. Teraz, w czasie ograniczeń w przemieszczaniu się, bardzo brakuje mi tych podróży; myślę, że tak jak nam wszystkim. Dlatego poprzez moją drugą płytę chcę przenieść Cię w różne odległe miejsca i razem z moją muzyką pokazać Ci Włochy, Norwegię, Francję, Irlandię, a nawet Brazylię!Niestety nagranie płyty jest niezwykle kosztowne. Trzeba wynająć studio, opłacić reżysera dźwięku, stroiciela fortepianu, grafika, który przygotuje płytę do wydania oraz opłacić samą produkcję płyt. Niewielka część ścieżek została już nagrana, ale sam nie jestem w stanie ponieść pozostałych bardzo wysokich kosztów. Naprawdę bardzo zależy mi na realizacji mojego największego marzenia i dlatego proszę Cię o wsparcie.


Więcej o mnie możesz dowiedzieć się tutaj:

Facebook: https://www.facebook.com/rafalmokrzyckipiano

WWW: http://www.rafalmokrzycki.com/

LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/rafalmokrzycki/


Jeśli chcesz posłuchać mojej debiutanckiej płyty "Magical Chopin" lub innych moich nagrań, możesz zrobić to tu:

Spotify: https://open.spotify.com/artist/3uNNQutk3tqlHlb2qnwewD

YouTube: https://www.youtube.com/user/spianato1


Zdjęcia z moich koncertów i nie tylko zamieszczam tutaj:

Instagram: https://www.instagram.com/rafalmokrzyckipiano/


W razie pytań lub wątpliwości pisz śmiało na [email protected]


Dzięki za pomoc i do usłyszenia! :)


Wpłacający21

 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
170 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
1 222 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze9

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 20 zł i więcej

Ogromna wdzięczność!

Ogromna wdzięczność!

Jeśli wpłacisz 20 zł lub więcej - będę Ci bardzo wdzięczny za wsparcie i podziękuję Ci imiennie na moim profilu na Facebooku.

przewidywana dostawa: 15 grudnia, 2020

Wybieram

Wpłać 30 zł i więcej

List dziękczynny

List dziękczynny

Jeśli wpłacisz 30 zł lub więcej - otrzymasz ode mnie list dziękczynny w wersji papierowej i elektronicznej z moim własnoręcznym podpisem.

przewidywana dostawa: 15 grudnia, 2020

Wybieram

Wpłać 40 zł i więcej

List dziękczynny + pocztówka

List dziękczynny + pocztówka

Jeśli wpłacisz 40 zł lub więcej - otrzymasz ode mnie list dziękczynny w wersji papierowej i elektronicznej z moim własnoręcznym podpisem. Do listu dołączę pocztówkę z moim zdjęciem i kilka ciepłych słów specjalnie dla Ciebie!

przewidywana dostawa: 15 grudnia, 2020

Wybieram

Wpłać 50 zł i więcej

Płyta z autografem

Płyta z autografem

Jeśli wpłacisz 50 zł lub więcej - powędruje do Ciebie płyta z autografem i dedykacją, którą wyślę od razu po wyprodukowaniu płyty.

wybrano 3 razy (pozostało 97 z 100)

przewidywana dostawa: 15 stycznia, 2021

Wybieram

Wpłać 100 zł i więcej

Moje obie płyty z autografem

Moje obie płyty z autografem

Jeśli wpłacisz 100 zł lub więcej - otrzymasz ode mnie płytę "Night Songs" oraz moją debiutancką płytę "Magical Chopin" z autografem i dedykacją. Albumy wyślę od razu po wyprodukowaniu płyty!

wybrano 7 razy (pozostało 43 z 50)

przewidywana dostawa: 15 stycznia, 2021

Wybieram

Wpłać 200 zł i więcej

Koszulka + płyta z autografem

Koszulka + płyta z autografem

Jeśli wpłacisz 200 zł lub więcej - podaruję Ci T-shirt z moim logo oraz imieniem i nazwiskiem, a także płytę z osobistą dedykacją i autografem.

wybrano 2 razy (pozostało 98 z 100)

przewidywana dostawa: 15 stycznia, 2021

Wybieram

Wpłać 1000 zł i więcej

Spotkanie z artystą + płyta z autografem

Spotkanie z artystą + płyta z autografem

Jeśli wpłacisz 1000 zł lub więcej - spotkamy się na obiad, kolację, kawę lub spacer. W czasie spotkania otrzymasz ode mnie płytę z osobistą dedykacją i autografem, a także będziemy mogli poznać się bliżej i porozmawiać o muzyce :) Dojadę w każde miejsce w Polsce!

wybrano 1 raz

Wybieram

Wpłać 2000 zł i więcej

Prywatny koncert online + płyta z autografem

Prywatny koncert online + płyta z autografem

Jeśli wpłacisz 2000 zł lub więcej - zagram koncert online specjalnie dla Ciebie. Podaruję Ci także płytę z osobistą dedykacją i autografem

Wybieram

Wpłać 5000 zł i więcej

Prywatny koncert live + płyta z autografem

Prywatny koncert live + płyta z autografem

Jeśli wpłacisz 5000 zł lub więcej - zagram prywatny koncert w Twoim domu lub innym, wybranym przez Ciebie miejscu. Podaruję Ci także płytę z osobistą dedykacją i autografem. Dojadę w każde miejsce w Polsce!

Wybieram

Wpłać 10000 zł i więcej

Tytuł Sponsora

Jeśli wpłacisz 10000 zł lub więcej - staniesz się Sponsorem projektu. Logo Twojej firmy będzie na okładce płyty, a Ty otrzymasz tytuł Sponsora. Podaruję Ci osobisty egzemplarz albumu z dedykacją i autografem, a także ustaloną wspólnie liczbę egzemplarzy CD do Twojej dyspozycji.

przewidywana dostawa: 15 stycznia, 2021

Wybieram

Wpłać 20000 zł i więcej

Tytuł Głównego Sponsora

Jeśli wpłacisz 20000 zł lub więcej - staniesz się Głównym Sponsorem projektu. Logo Twojej firmy będzie na okładce płyty, a Ty otrzymasz tytuł Głównego Sponsora. Podaruję Ci osobisty egzemplarz albumu z dedykacją i autografem, a także ustaloną wspólnie liczbę egzemplarzy CD do Twojej dyspozycji.

(pozostało 1 z 1)

przewidywana dostawa: 15 stycznia, 2021

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

570 056 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?