Konsultacje z klinikami za granicą i badanie histopatologiczne guza w Bonn ID: p4djmz

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki

76 630 zł z 50 000 zł

153%

76 630 zł

z 50 000 zł

14 dni

do końca

544

wspierających
153%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

WYŚCIG Z CZASEM O ŻYCIE SZYMONKA

p4djmz-0fbff679.png

WALCZYMY Z CZASEM O ŻYCIE NASZEGO SZYMONKA!!!

Kwiecień 2019r. diagnoza u mojego 5letniego synka Szymonka - Medulloblastoma IV stopnia złośliwości,rozpoczęła się walka o życie dziecka,które jest całym moim światem i naszej rodziny. Nie prosiliśmy o wsparcie finansowe, uważaliśmy że są dzieci bardziej potrzebujące kiedy rodzice szukają ratunku ostatniej szansy za granicą. Szymonek po operacji guza przyjął 4 cykle chemii następnie 6 tyg radioterapii, były powikłania a nam serca rozrywał strach o życie naszej iskierki, we wrześniu rozpoczęliśmy pierwszy paker.. chemia podtrzymująca zakładała 8 cykli,po pierwszym podaniu nastąpiły powikłania.. Lekarz zdecydował o rezonansie. Wyniki zabrzmiały jak wybuch bomby atomowej.. rozsiew oponowy i przerzuty w kręgosłupie, słowa lekarza : takie przypadki zdarzają się bardzo rzadko, dla nich to tylko przypadek, a dla nas to nie przypadek.. dla nas to koniec świata! Cały sens istnienia to Szymon, prosimy o wsparcie finansowe abyśmy mogli rozpocząć poszukiwania ratunku w świecie! Musimy wysłać jak najszybciej wycinek do Bonn aby jeszcze raz przebadano czy dotychczas leczenie w ogóle było prawidłowe, być może nasz przeciwnik nosi inną mutacje.. i jest na niego lek który go zwalczy i pozwoli żyć Szymonkowi, który ma tak wiele planów po powrocie do zdrówka. Prosimy o wpłaty na dalszą walkę o życie naszego Skarba oraz o udostepnianie zrzutki.

Aktualności4

  • Armio Szymonka!
    Szymonek obecnie przebywa na pierwszym cyklu immunoterapii,który okazuje się że kosztuje 20,990 tys euro,podane wcześniej 7.150 było jednym ze składników wyceny.. w związku z tym że nasza zbiórka zatrzymała się,a czas pędzi nieubłaganie,musimy jak najszybciej uregulować zaległość w klinice za I cykl,tj ok.14 tys euro, poprosiliśmy pomoc fundację której Szymek jest podopiecznym, w związku z czym ruszyła również zbiórka na Siepomaga.pl, każda cegiełka z wszelkich akcji i zbiórek będzie przekazana do jednej puli aby móc opłacić leczenie w Kolonii,dzięki Wam mogliśmy zapłacić samodzielnie 10,5 tys euro,DZIĘKUJEMY Z CAŁEGO SERCA!!!!!

  • Armio Szymonka!! Jesteśmy po konsultacji w klinice immunoterapii w Kolonii w Niemczech! Pojawił się promyk nadziei! Szymonek został zakwalifikowany do immunoterapii! Na początek otrzymaliśmy wycenę dwóch pierwszych cykli, dokładny koszt: 1 cykl to 7.150,00 euro, dzięki Wam walczymy nie poddajemy się i nie boimy kosztu terapii która daje nam nadzieję!!! W związku z czym konto na zrzutce pozostanie otwarte, zwiększymy również kwotę zbiórki gdyż już znamy dokładną początkową wycenę terapii. Drugą kwestią jest potrzeba prywatnej rehabilitacji, która powinna odbywać się w domu,mamy nadzieję że Szymonek nabierze sił aby samodzielnie stanąć na nóżki. Tak bardzo jesteśmy Wam wdzięczni za otwartość Waszych serc na nasz ból.. nasze cierpienie i walkę o Życie dziecka! Dziękujemy Wam z całego serca za każdą cegiełkę za Waszą pracę i nieocenioną POMOC!!!! Bez Was nie mielibyśmy tej siły i odwagi!!! Dziękujemy!!!!

  • Armio Szymonka chcielibyśmy każdemu z imienia i nazwiska podziękować z całego serca za wsparcie myśli i modlitwy, ale z obawy że kogoś pominiemy dziekujemy Wam kochani!!! Mamy tak wiele zapytań.. nie jesteśmy w stanie na chwilę obecną przedstawić Wam konkretny plan działania,ale dzięki Wam jesteśmy w stanie dokonywać płatnych badań, suplementować Szymonka po wyniszczającej chemii.. NFZ zapewnia tylko medycynę konwencjonalną, kiedy według nich nie opłaca się dalsze leczenie.. kiedy skreślają pacjenta, chory pozostaje bez pomocy, wówczas rodzina przeczesuje wiadomości w internecie,błądzi się jak we mgle w poszukiwaniu merytorycznych i wiarygodnych metod medycyny alternatywnej.. Każdy kto spotkał się z chorobą nowotworową wśród bliskich ,znajomych czy przyjaciół wie że jest to bardzo bolesny ale niestety i kosztowny proces, w którym często trzeba obnażać się z bólu i wstydu aby prosić ludzi o dobrym sercu o wsparcie finansowe. Szymonek jest leczony w ośrodku referencyjnym tj. CZD w Warszawie,wiadomo że cały protokół leczenia opiera się na wyniku histopatologicznym, aby upewnić się że były to prawidłowe wyniki wysłaliśmy wycinek do badań, na chwilę obecną mamy sukces w postaci dokładności badań.. raport nie został zakończony.Najwybitniejsi profesorowie z Wiednia nawiązali współpracę z naszą lekarz prowadzącą, wierzymy że wspólnymi siłami zajaśnieje promyk nadzieji na dalsze leczenie Szymonka,dzieki Wam możemy starać się o jaknajlepsze metody leczenia,nie zważając na ich wycenę.Dla nas liczy się każda cenna sekunda z Naszym dzieciątkiem.. Musimy mieć świadomość, że walczymy z nowotworem w najwyższym stopniu złośliwości.. jest on bardzo prymitywny i nieobliczalny, w związku z tym przepraszamy Was że nie możemy dać Wam odpowiedzi na Wasze zapytania,jest to tak bolesny czas dla nas że nie zawsze możemy skupić się na konwersacjach.. Bardzo proszę Was o modlitwę za naszego Szymonka <3 Z wielkimi wyrazami szacunku i wdzięcznością za wsparcie rodzina Szymonka

  • Zobacz więcej

Wpłacający544

 
Użytkownik niezarejestrowany
24 000 zł
DL
DARIUSZ LAZUR
7 000 zł
S
SP w Milejewie-Kiermasz Slodkosci dla Szymona
3 830 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 500 zł
 
Dane ukryte
1 210 zł
K
Krystyna Jolanta Czyzewska
1 000 zł
Leszek Łoński
1 000 zł
EW
Ewelina Wójcik
1 000 zł
E
Emilia Piotr
1 000 zł
TS
Tomasz Sprawka
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze39

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

417 916 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?