Aktualności1

 • Akcja Pola Nadziei 2021 cały czas trwa!

  Obecnie nasi Wolontariusze dzielnie działają na terenie Magnolii we Wrocławiu, zbierając datki do puszek.

  Dzisiaj mamy aż 30 Wolontariuszy szkolnych! :)

  e9c9a8c7f41cba6c.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Czy chcesz wesprzeć wraz ze nami szlachetny cel? Zbieramy pieniądze na rzecz organizacji Fundacji "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci", a każdy Twój datek — zarówno mały, jak i duży — będzie się liczył. Przyda się każdy grosz. Dziękujemy za wsparcie!

Informacje o naszej akcji i organizacji Fundacja "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci" są podane poniżej.

Wiosną, już od 11 lat wspólnie zbieraliśmy kwiaty i wraz z dziećmi i młodzieżą organizowaliśmy kwesty, koncerty, przedstawienia, konkursy. Tymi polami nadziei chcieliśmy zapełnić świat najbardziej potrzebującym, małym pacjentom Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Wszyscy uczniowie biorący udział w kampanii Pola Nadziei mieli okazję nauczyć się jak można nieść pomoc bliźnim i być prawdziwym wolontariuszem. W akcji zawsze brało udział ponad 100 szkół z terenu całego województwa, które reprezentowane były przez zaangażowanych pedagogów oraz Rodziców. Tylko dzięki takiemu wsparciu wszystko to było możliwe.

W ubiegłym roku obchodziliśmy okrągły jubileusz Pól Nadziei organizowany przez nasze Hospicjum. Przygotowywaliśmy koncert i pamiątkową wystawę. Niestety nic takiego się nie odbyło. Zawieszone zostały również wszystkie kwesty, które dla naszych pacjentów są realną szansą na przywrócenie im uśmiechu na twarzach.

Aby więc nie tracić wypracowanego przez lata dobra, nasze Pola Nadziei będą działać wirtualnie, również i w tym roku zorganizowaliśmy zbiórkę, aby umożliwić Państwu wsparcie nas w tym trudnym czasie.

Jeśli macie Państwo możliwość wsparcia naszych działań, gorąco zachęcamy do przekazywania nawet drobnych datków i szerzenie informacji o zbiórce dalej w świecie. Niech nasze wirtualne żonkile trafią do każdego domu! Dodatkowo dla wszystkich dzieci przygotowujemy konkurs literacki i rysunkowy związany z Polami Nadziei, o którym będziemy informować na naszym facebook’u.

W roku 2020 podczas akcji udało się nam uzbierać ponad 30 626, 92 tysięcy złotych. Zebrane środki przeznaczyliśmy na bieżące potrzeby naszych podopiecznych. W roku 2019 była to kwota ponad 112 000 tysięcy złotych. Jak widać różnica jest znacząca. Czas pandemii jest specyficznym czasem.. mimo to musimy działać!

Obecnie fundacja ma pod swoimi skrzydłami 62 podopiecznych, więc potrzeby są znacznie większe.

Wierzymy, że choć sytuacja w kraju i na świecie jest niepewna, nam razem uda się wspólnie pokolorować nadzieją świat tym, którzy tego potrzebują. Z góry dziękujemy za każdą formę wsparcia!

POMÓŻ PÓKI JESTEM – to słowa, które widzimy w oczach naszych dzieci. Słowa, których nie wypowiadają rodzice. Słowa, które nam – cywilnym pomagaczom - każą dobrze wykorzystywać każdą chwilę.

Nie zwlekaj, nie rozdrabniaj się, nie odkładaj. Działaj.

Celem Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci jest opieka nad dziećmi nieuleczalnie lub przewlekle chorymi z terenu całego Dolnego Śląska. W ich własnych domach. Bo tam człowiekowi jest najbezpieczniej, najlepiej, najbardziej u siebie. Jesteśmy więc hospicjum domowym. Z drugiej strony jesteśmy hospicjum mobilnym, bo ekipa medyczna jest w ciągłym ruchu – jeździ, dociera, dowozi, pomaga. Przenosi to, co niezbędne z medycznego punktu widzenia w ciepłe domowe ściany.

Opieka, którą oferujemy jest dla rodzin całkowicie bezpłatna. Koncentrujemy się na pomaganiu chorym dzieciom.

Podaruj 1% podatku domowemu hospicjum dla Dzieci. Bo dom jest dobry na wszystko. Dziś wszyscy to odkrywamy.

KRS 0000 287 982

Dzięki Twojemu wsparciu pomagamy nieuleczalnie chorym Dzieciom i ich Rodzinom już 14 lat!

Pomóż nam działać przez kolejny rok.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Jedności Narodowej 47a, 50-259

Wrocław, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 23

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków

Lokalizacja

Jedności Narodowej 47a, 50-259

Wrocław, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

891 707 zrzutek

i zebrali

832 373 078 zł

A ty na co dziś zbierasz?