10 627 zł z 30 000 zł

35%

10 627 zł

z 30 000 zł

160 dni

do końca

277

wspierających
35%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Wielki kolorowy mural. Pomysł mieszkańców Trzebiatowa dla mieszkańców Trzebiatowa.

Teraz zaboli

Taki wielkopowierzchniowy mural to dużo i farby, i pracy, i talentu. To wszystko kosztuje. Jest to projekt społeczny, czyli bez dotacji. Kasę musimy zebrać sami. Całkowity koszt to orientacyjnie 30 000 zł... Mówiłem, że zaboli ;)

Dlaczego tak dużo? Może być taniej, ale gorzej. Nie chcemy namiastki muralu, który w dodatku złuszczy się po roku. Interesuje nas porządny mural na całej wielkiej powierzchni ściany ze zdjęcia. Wykonania podejmie się artysta z Cukin Art

Mam sporo optymizmu, że w naszym Trzebiatowie więcej jest nas, otwartych na pomysły i chętnych do działania. Mam nadzieję, że pokażemy naszą wspólnotę. Że potrafimy się zorganizować, że stać nas na bezinteresowne gesty. To nieprawda, że umiemy tylko marudzić. Bądźmy razem w pomyśle na mural i poświęćmy kilkanaście złotych na ten cel. To będzie nasze wspólne dzieło. Zaskoczmy niedowiarków i zbierzmy te 30 tysięcy. Zróbmy to sami i bez łaski. Z potrzeby serca, z potrzeby zostawienia po sobie śladu, dla miasta i dla nas samych. Nie duże kwoty są drogą do sukcesu a powszechność zbiórki. Namówmy rodzinę, znajomych. Zbierzmy tyle kasy, że starczy i na zaczęcie drugiego muralu. Aż malkontenci rozdziawią usta ze zdziwienia.

Mieszkańcy Trzebiatowa potrafią się zjednoczyć i pokazać na co ich stać. Liczę na Was i tym razem. Zróbmy to. Tu samo gadanie nie wystarczy. Trzeba wpłacić kilka, może kilkanaście złotych, może kilkadziesiąt ;) Bądźcie hojni bo ten mural będzie naszym wspólnym dziełem. To się musi udać, bo jeśli nie w Trzebiatowie, to gdzie? ;)

Wpłacający277

S
Siostry Zbytniewskie
1 000 zł
I
Intermarche
500 zł
AI
Agnieszka i Tomasz Sobczak
300 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
300 zł
DI
Dariusz I Monika Saladiak
200 zł
MJ
Margaret Jargilo
200 zł
KG
Krzysztof Gałdyś
200 zł
 
Krzysztof Wasilewski
200 zł
HP
Henryk Potaś
200 zł
AS
Arkadiusz Sobieralski
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze31

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

387 241 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?