id: wjjntw

POMÓŻCIE CIĘŻARNEJ NIKOLI WYGRAĆ Z GUZEM MÓZGU

POMÓŻCIE CIĘŻARNEJ NIKOLI WYGRAĆ Z GUZEM MÓZGU

Nasi użytkownicy założyli 912 591 zrzutek i zebrali 874 774 654 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Zrzutka założona w celu uzbierania środków na leczenie Nikoli, która zachorowała na Guza Mózgu.

Aktualizacja :

Kochani! 

Postępująca choroba nabrała niespodziewanych obrotów, guz dostał się do płynu mózgowo rdzeniowego i leczenie Nikoli terapią protonową musi niestety zostać przełożone do momentu, aż przejdzie chemioterapię i radioterapię.

Radioterapia potrzebna jest, aby naświetlić cała głowę i obręb szyjny, żeby nie było przerzutów poza głowę. Mały Leo ma się dobrze jest silny i dzielny, codziennie walczy w szpitalu w Poznaniu o szybki powrót do rodziców do domu ❤️

Bardzo dziękujemy Wam wszystkim za wsparcie zaangażowanie i włożone serce. Nie spodziewaliśmy się takiego odezwu z Waszej strony, tyle wspaniałych ludzi wokół daje motywacje do dalszej walki ❤️

dnia 26.09 u Nikoli został zdiagnozowany kolejny Guz na płacie skroniowym. Potrzebne było pilne cesarskie cięcie dzięki któremu mogliśmy przywitać na świecie naszego ukochanego synka Leo ❤️ Mały ma się dobrze jest dzielnym bohaterem 🍀27.09 Nikola będzie miała operacje wycięcia kolejnego guza. Trzymajcie mocno kciuki 🌹

🌸Cześć jestem Daniel, przedstawiam wam Nikole, moją kochaną narzeczoną - 24 letnia kobietę, która będąc w upragnionej ciąży dowiedziała się, ze ma Guza Mózgu.

Jest to dziewczyna wielu pasji, mająca marzenia, które pragnie spełniać. Uwielbia fotografie, Pole Dance.

Choroba przeszkodziła jej w realizacji wielu z nich, planowaliśmy ślub, szczęśliwe wychowywanie wspólnego dziecka, które jest w drodze.

k985e29c0f901b9a.jpg

Nikoli ciąża od początku była ciężka, miała bardzo mocne bóle głowy, które nie kończyły się, do tego nudności potęgowały złe samopoczucie, jednak myśleliśmy, ze to ciążowe objawy, niestety nic bardziej mylnego…


🌸Po atakach bezwładu, utraty świadomości Nikola kilkukrotnie trafiała do szpitala - jednak bez konkretnej diagnozy. Skierowanie na badania neurologiczne Nikola dostała Od ginekolog, tam postawili okrutna diagnozę. Jeszcze tego samego dnia Nikola znalazła się na stole operacyjnym, operacja trwała cała noc, na szczęście udało się wyciąć całego guza, który miał 3cm. Lekarze powiedzieli, ze to był ostatni moment na uratowanie jej. Operacja odbyła się 01.08 bieżącego roku.

d6ded1017e39e203.jpg

🌸Nikola jest w 30 tygodniu ciąży i jak każda kobieta chciałaby wychowywać swojego synka samodzielnie. Po wycięciu guza myśleliśmy, że nasze życie wróci do normalności, że nadal będziemy mogli cieszyć się sobą I ciążą, ale niestety nie udało się.

Guz okazał się złośliwy, Nikolę czeka długie i wyczerpujące leczenie na które musi czekać, jej stan pogarsza sie a czas nam ucieka.

Na dzień dzisiejszy Nikola przebywa w szpitalu, jest podłączona pod kroplówki, jest słaba. Bóle głowy nie ustępują, ciagle ma utraty równowagi, chodząc samodzielnie przewraca się. Potrzebuje wsparcia i opieki medycznej.


Na co zbieramy?

🌸Prosimy wszystkich ludzi o dobrym sercu o pomoc i wsparcie mojej ukochanej narzeczonej. Zbieramy pieniądze na leczenie w klinice w Niemczech w Essen. Odbywa się tam leczenie terapią Protonowa. Na dzień dzisiejszy Nikola znajduje się w szpitalu, jak każdy wie liczy się czas, nie wiemy ile go mamy…

Szpital znajduje się 900km od domu, potrzebujemy środków na leczenie zakwaterowanie i transport.

Każde choćby najmniejsze wsparcie będzie nadzieją dla nas na wspólne, upragnione wychowanie naszego nienarodzonego synka.

z0e4d583cc853dc8.jpg


🌸Nikola po urodzeniu dziecka będzie potrzebowała ciągłej opieki do tego jeszcze Maluszek, opieka zajmę się ja z pomocą rodziny, nie wiemy co będzie z moją pracą.


ve35f7bd1a6eb128.jpg

🌹Pomóżmy tej wspaniałej osobie stworzyć szczęśliwa rodzine ❤️

Lokalizacja

Złotów, Poland

Zobacz na mapie
map pin
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 3897

preloader

Komentarze 129

 
2500 znaków