Zostań Cyfrowym Bohaterem! ID: 33d6k7

6 zł z 20 000 zł

0%

6 zł

z 20 000 zł

zakończona

31.10.2019r

2

wspierających
0%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Chcesz zmienić życie drugiej osoby i dać jej szanse na lepsze jutro? Fundacja Digital Poland sfinansuje podopiecznym Stowarzyszenia Otwarte Drzwi profesjonalne szkolenia otwierające drzwi do świata IT. Przyłącz się do naszej zbiórki i pomóż nam odmienić ich los.

Zostań i TY Cyfrowym Bohaterem!

Skąd pomysł na szkolenie?

Wychodzimy z założenia, że zawsze lepiej jest dać wędkę niż rybę, dlatego pomagamy osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji w znalezieniu pracy i sensu życia. W końcu to praca nadaje sens naszemu życiu, pozwala realizować siebie, spełniać marzenia. Stanowi nieodzowną część istnienia człowieka, a wszelka aktywność sprawia nam radość i pobudza chęć do działania. Przyłącz się do nas i pomóż nam sfinansować szkolenia, które dadzą szanse znaleźć cel, pasje i prace w życiu potrzebującym!

Możliwość pracy zdalnej, łączenia kariery z opieką nad dzieckiem, swobodna atmosfera i satysfakcjonujące zarobki – to główne zalety pracy w branży nowych technologii. Co istotne, żeby pracować w IT, nie trzeba mieć wykształcenia kierunkowego ani studiów technicznych.

Dziś na rynku pracy brakuje ponad 470 tys. specjalistów o różnym stopniu zaawansowania i różnych umiejętnościach. Świat komputerów i programowania to nie

zamknięte drzwi do Narni. Branża nowych technologii stwarza ogromne możliwości.

Według wyliczeń Komisji Europejskiej branża IT w Europie do 2020 r. będzie potrzebować aż 900 tys. specjalistów o różnym stopniu zaawansowania i różnych umiejętnościach.

Świat nowych technologii jest dla wszystkich, którzy chcą w nim być. To szansa na dobrze płatną pracę, bezpieczeństwo zatrudnienia i możliwość pracy z dowolnego miejsca. Pomóż nam zmienić życie osoby, która znalazła się na życiowym zakręcie i nadać cel jej życiu. Może w przyszłości będzie brakującym ogniwem Twojej firmy albo najlepszym przyjacielem z biurka obok? Pamiętaj, że kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie - wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas.

Liczy się każda złotówka!

im więcej pieniędzy zbierzemy, tym większej ilości osób będziemy mogli pomóc!

NIE ZWLEKAJ I POMÓŻ NAM ODMIENIĆ ŻYCIE PODOPIECZNYCH FUNDACJI OTWARTE DRZWI.

WYSTARCZY, ŻE WPŁACISZ 5 ZŁOTY. W KOŃCU ZIARNKO DO ZIARNKA, A ZBIERZE SIĘ MIARKA.

Fundacja Digital Poland wyciąga pomocną dłoń, do tych, którzy potrzebują pomocy.

Jesteśmy organizacją non-profit, której jednym z działań jest podnoszenie kompetencji cyfrowych Polaków. Nowe technologie nie tylko zmieniają niektóre profesje, ale coraz częściej zastępują je nowymi zawodami.

Stowarzyszenie Otwarte Drzwi

Misją Stowarzyszenia Otwarte Drzwi jest udzielanie wsparcia tak, aby osoby z niepełnosprawnościami, bezdomne, bezrobotne oraz pokrzywdzone dzieci i młodzież, stawały się w jak najwyższym stopniu samodzielne i niezależne życiowo.

Fundacja

Stowarzyszenie

Zbiórka organizowana jest w ramach Festiwalu Cyfryzacji

Wejdź w link i poznaj Festiwal, który zmienia Polskę!

Sprawdź!

Zrzutka utworzona przez Fundację Digital Poland

zamieniamy cyfrowe wyzwania w szanse dla ludzi i polskiej gospodarki

Facebook

E-mail

Koszt jednego szkolenia zależy od umiejętności i potrzeb podopiecznych Stowarzyszenia Otwarte Drzwi.

Wpłacający2

KS
Krzysztof Steć
5 zł
 
Fundacja Digital Poland
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

456 095 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?