Wyprawa rowerowa do Watykanu ( trasa około 3000 km ) ID: 4v3xa6

201 zł z 5 000 zł

4%

201 zł

z 5 000 zł

93 dni

do końca

11

wspierających
4%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Witam.


Jestem młodym zapalonym turystą rowerowym. W tym roku planuje spełni jedno ze swoich marzeń i wybrac się samodzielnie do Watykanu przez Czechy, Austrie, Niemcy, Liechtenstein, Szwajcarię, Lazurowe Wybrzeże we Francji, Monako, Włochy a na samym końcu Watykan. Długość trasy to około 3000 km.

Jednak glowną przeszkodą na dzien dzisiejszy jest sytuacja finansowa. Z góry dziekuje jeżeli ktos wyrazi dobrą wole i wesprze każdą kwotą. Jest to moja pierwsza zrzutka. W przyszlosci będe planował wyprawe ktore będą miały na celu zbieranie pieniędzy dla potrzebującyh ( głownie cięzko chorych dzieci ).

Pieniądze ze zbiórki zostaną wydane na: noclegi ( głownie campingi) , żywność oraz ewentualne awaryjne naprawy a to co zostanie będzie przekazane na cele charytatywne

Już teraz chce zadeklerować, że jesli po wyprawie z uzbieranej kwoty zostaną mi pieniądze to wpłace je na fundacje, która pomaga chorym dzieciom. Więcej informacji moge udzielic na e-mail: [email protected]

Jeżeli ktoś by chciał wspomóc wyprawe na innych zasadach tj. sponsorowanie za reklame danej martki itp to zapraszam do kontatku na e-mail.

Pozdrawiam. Jakub Gołąb

Wpłacający11

DL
Daria Laskowska
50 zł
KV
Korona Virus od Kim Dżong Una
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
MS
Maciej Szymczykiewicz
25 zł
A
Anonin
10 zł
KS
Katarzyna Sympowicz
10 zł
 
Dane ukryte
10 zł
JG
Jakub Gołąb
1 zł
R
Roksana
ukryta
P
Patryk
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze10

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

464 370 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?