Opis zrzutki

Szanowni Państwo,


Obecna sytuacja jest dla nas równie trudna jak w marcu i kwietniu, podczas pierwszego lockdownu.


Sierpień i wrzesień okazał się iskierką nadziei, na powrót do ' normalności ' w naszej działalności.


Jednakże od powtórnego zamknięcia gastronomii - sytuacja zdaje się być poważniejsza, od tej z wiosny. Zakładaliśmy, że tak jak przez ostatnie wiele lat końcówka roku - da nam szanse na odbicie się z covidowego marazmu ( Jarmark Bożonarodzeniowy, imprezy firmowe i okolicznościowe, turyści, noclegi, etc...) Ale rzeczywistość zweryfikowała nasze oczekiwania. Przez ostatnie parę dnia odwiedziło nas kilka osób, gości. W sobotę 7 listopada okrągłe - 0.

Jesteśmy czynni codziennie z opcją ' Take Away ' w godzinach 17.00 - 22.00. Prosimy o symboliczną pomoc via zrzutka.pl. Weźcie Państwo też pod uwagę, iż gastronomia, czy szerzej branża HoReCa jest bardzo zróżnicowana - nie wszyscy mogą nagle wprowadzić dostawy posiłków czy przekąsek. Jest wiele miejsc jak nasze, które funkcjonowało przede wszystkim z osobistych (fizycznych) odwiedzin gości w lokalu czy apartamentach. Przez wprowadzane obostrzenia zarówno u nas w kraju, jak i za granicą - ruch turystyczno-biznesowy praktycznie zamarł. Zdajemy sobie sprawę, iż wszystkim jest ciężko w obecnej sytuacji. Trudno coś zaplanować, przewidzieć, etc..

Życząc wszystkim zdrowia - mamy nadzieję na powrót normalnych, bliskich spotkań towarzyskich, zarówno w plenerze jak i w Sercu Starego Miasta Wrocławia. Dystans społeczny tak - ale nie za długo.

Wszelkie aktualności są na Facebooku oraz na naszej stronie www.


Academus,


Agata, Bartek i Mikołaj

__________________________________________________________Wpłacający 12

 
Dane ukryte
ukryta
PK
Pawel Kamieniarz
50 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
AK
akasha kanter
100 zł
E
Edyta
100 zł
PS
Paweł Szczepanik
100 zł
MW
Marcin Włodarczak
200 zł
 
Dane ukryte
10 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

620 638 zrzutek

i zebrali

371 110 590 zł

A ty na co dziś zbierasz?