id: t3vk56

ZBIERAM NA WYDANIE MOJEJ DEBIUTANCKIEJ KSIĄŻKI!

ZBIERAM NA WYDANIE MOJEJ DEBIUTANCKIEJ KSIĄŻKI!

1 724 zł 
from 25 000 zł
6%
75 days left
27 
supporters
Donate
Zrzutka.pl does not charge any commission

Description

vc2746ad8226b921.jpegHEJTy!

Hej Ty, HEJT dotyka każdego. Miałeś z nim styczność w dzieciństwie, być może teraz albo to kwestia przyszłości. Ma tak wiele postaci, że nie zawsze potrafimy go tak nazwać. Nasi dziadkowie widzieli w tym nienawiść, a rodzicie potęgę zła w ludzkich słowach, a dziś my mówimy o hejcie. To jednak nic innego jak przemoc w nieskończonej ilości twarzy. Można napisać ludzkimi twarzami, ale czy na pewno jest w nich wystarczająca część człowieczeństwa.


s4327b93bcb8497a.jpeg

Hej. Jestem Michał. Jestem ofiarą pokolenia hejterów. Jestem człowiekiem takim jak Ty. Mam uczucia, doświadczenia i wiele wspaniałych marzeń. I choć od dziecka wciąż ktoś próbował zabić we mnie dążenie do celów, to osiągnąłem w swoim młodym życiu niezwykle ważne dla mnie sukcesy. Śpiewam i nagrywam, bo uszczęśliwia moje wnętrze. Daje ludziom radość swoją muzyką, ale też dobrym słowem i motywacją, której wszyscy dziś potrzebujemy. Prowadzę media społecznościowe, których głównym celem jest wzbudzenie w młodych ludziach odwagi do działania mimo przeciwności. Nawet gdy wylewa się na nich wielki kubeł hejtu. To kształtuje charakter i buduje siłę potrzebną do realizowania wielkich marzeń.


Ja, Michał Kurys spełniam właśnie swoje kolejne marzenie. Napisałem książkę „HEJTy – nie jestem taki jak Ty! Bądź sobą”. Teraz czas, aby ją wydać i pokazać ludziom, że hejt jest przemocą, z której należy się przeciwstawić. To jednak nie oznacza walki. Wręcz przeciwnie. Tę złą energię można przekuć w siłę do tworzenia wielkich rzeczy. Musisz pamiętać, że hejt jest tylko tam, gdzie ktoś jest po prostu zauważalny. Być może robisz coś wyjątkowego, Twoja skóra ma inny kolor, pochodzisz z biednej rodziny, jesteś gejem lub lesbijką, modlisz się na swój sposób, ubierasz się, jak chcesz albo nie pasujesz do czyjegoś szablonu. Szarość ludzkiego życia powoduje, że ludzie potrzebują ubarwić je kosztem innych. I choć jest to oznaką słabością to, zamiast się na nich złościć, trzeba im współczuć.e800735ee5d28333.jpegTo niełatwy temat. Niełatwo było mi pisać też o tym książkę. Nie ma w nim pełnej łez historii o życiu młodego człowieka, któremu ktoś chciał zniszczyć życie, to z pewnością daje się w niej poznać. Robię to tylko wtedy, gdy wymaga tego podanie przykładu.


Czy znalazłem sposób na radzenie sobie z hejtem? Tak. Dla siebie. Nie znam sposobu na to jak możesz poradzić sobie Ty. Pokazuję moją drogę do osiągnięcia wewnętrznego spokoju i zajmowania się tym, co dla mnie ważne, aby realizować swoje cele. To nie jest prosta droga, ale sposoby i narzędzia zawarte w mojej książce ułatwiają podjęcie zmiany myślenia i odczuwania.


TEJ KSIĄŻKI NIE BĘDZIE BEZ TWOJEGO I WASZEGO WSPARCIA.


Potrzebuję 25000 złotych, aby książka mogła trafić do Waszych rąk. Ta kwota będzie pochodziła z każdej Twojej wpłaty. Już teraz za nią dziękuję.
Jak możesz pomóc?


1. Udostępnij tę zbiórkę w swoich mediach społecznościowych

2. Wpłać od 1 złotego lub więcej. Jestem wdzięczny za każdą wpłatę.

3. Wpłacając 15 złotych, otrzymasz imienne podziękowania wysłane e-mailem.

4. Gdy wpłacisz 39 złotych i więcej, to otrzymasz książkę z autografem oraz dedykacją.

5. Gdy wpłacisz 89 złotych i więcej, to wyślę Ci książkę na terenie Polski. Znajdziesz w niej nie tylko autograf ze specjalną dedykacją, ale również imienne podziękowania.

6. Wpłacając 250 złotych i więcej, to przygotuję dla Ciebie 4 książki. Znajdziesz w niej nie tylko autograf ze specjalną dedykacją, ale również imienne podziękowania. Wyślę Ci książkę na terenie Polski. Książki z tego pakietu będą miały specjalne numery pierwszych egzemplarzy. Ten pakiet jest limitowany dla pierwszych 20 osób.

7. Wpłacając 500 złotych i więcej, to przygotuję dla Ciebie 6 książek. Znajdziesz w niej nie tylko autograf ze specjalną dedykacją, ale również podziękowania z Twoim imieniem i nazwiskiem. Wyślę Ci książkę na terenie Polski. Książki z tego pakietu będą miały specjalne numery pierwszych egzemplarzy. W przesyłce znajdziesz także list z podziękowaniami. Ten pakiet jest limitowany dla pierwszych 10 osób.

8. Wpłacając 1000 złotych i więcej, to przygotuję dla Ciebie 8 książek. Znajdziesz w niej nie tylko autograf ze specjalną dedykacją, ale również podziękowania z Twoim imieniem i nazwiskiem. Podziękowania trafią również na stronę poświęconą książce. Wyślę Ci książkę na terenie Polski. Książki z tego pakietu będą miały specjalne numery pierwszych egzemplarzy. W przesyłce znajdziesz także list z podziękowaniami. Spotkam się z Tobą podczas godzinnego osobistego spotkania w Warszawie. Ten pakiet jest limitowany dla pierwszych 5 osób.

The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
The world's first Payment Card. Accept payments wherever you are.
Find out more

Contributors 27

 
Hidden data
200 zł
KK
Krzysztof Kukuła
200 zł
JT
Jakub Tylman
100 zł
AS
Anna Stasiak
100 zł
MR
Mateusz
100 zł
ZJ
Zuzia JK
100 zł
M
Martin
100 zł
AP
Anna Płusa
50 zł
DW
daniel.wski
50 zł
OI
Obrazona Ilona
50 zł
See more

Moneyboxes

Add moneybox

Nobody create moneybox for this whip-round yet or none of the moneyboxes have raised funds.

Comments

 
2500 chars
Zrzutka - Brak zdjęć

No comments yet, be first to comment!

Rewards

Donate 1 zł and more
1 zł i więcej

Wpłać od 1 złotego lub więcej. Jestem wdzięczny za każdą wpłatę.

expand
Donate 15 zł and more
15 zł i więcej

Wpłacając 15 złotych, otrzymasz imienne podziękowania wysłane e-mailem.

expand

chosen 1 time

Choose
Donate 39 zł and more
39 zł i więcej

Gdy wpłacisz 39 złotych i więcej, to otrzymasz książkę z autografem oraz dedykacją.

expand

chosen 11 times

Choose
Donate 89 zł and more
89 zł i więcej

Gdy wpłacisz 89 złotych i więcej, to wyślę Ci książkę na terenie Polski. Znajdziesz w niej nie tylko autograf ze specjalną dedykacją, ale również imienne podziękowania.

expand

chosen 6 times

Choose
Donate 250 zł and more
250 zł i więcej

Wpłacając 250 złotych i więcej, to przygotuję dla Ciebie 4 książki. Znajdziesz w niej nie tylko autograf ze specjalną dedykacją, ale również imienne podziękowania. Wyślę Ci książkę na terenie Polski. Książki z tego pakietu będą miały specjalne numery pierwszych egzemplarzy. Ten pakiet jest limitowany dla pierwszych 30 osób.

expand

(30 of 30 available)

Choose
Donate 500 zł and more
500 zł i więcej

Wpłacając 500 złotych i więcej, to przygotuję dla Ciebie 6 książek. Znajdziesz w niej nie tylko autograf ze specjalną dedykacją, ale również podziękowania z Twoim imieniem i nazwiskiem. Wyślę Ci książkę na terenie Polski. Książki z tego pakietu będą miały specjalne numery pierwszych egzemplarzy. W przesyłce znajdziesz także list z podziękowaniami. Ten pakiet jest limitowany dla pierwszych 10 osób.

expand

(10 of 10 available)

Choose
Donate 1000 zł and more
1000 zł i więcej

Wpłacając 1000 złotych i więcej, to przygotuję dla Ciebie 8 książek. Znajdziesz w niej nie tylko autograf ze specjalną dedykacją, ale również podziękowania z Twoim imieniem i nazwiskiem. Podziękowania trafią również na stronę poświęconą książce. Wyślę Ci książkę na terenie Polski. Książki z tego pakietu będą miały specjalne numery pierwszych egzemplarzy. W przesyłce znajdziesz także list z podziękowaniami. Spotkam się z Tobą podczas godzinnego osobistego spotkania w Warszawie. Ten pakiet jest limitowany dla pierwszych 5 osób.

expand

(5 of 5 available)

Choose

Our users created

750 797 whip-rounds

and collected

539 994 786 zł

What are you collecting for today?