Dla osoby, która pomagała innym w potrzebie! Teraz on potrzebuje pomocy... ID: rn88fp

1 700 zł z 20 000 zł

8%

1 700 zł

z 20 000 zł

4 dni

do końca

33

wspierających
8%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Przez nieuczciwe praktyki pracodawcy (państwowej spółki) mój Przyjaciel popadł w długi. Aktualnie został z ogromnymi zobowiązaniami finansowymi wobec firmy, w której pracował. Dzięki swym usilnym staraniom Michał znalazł nową pracę. Odkłada ile może, by spłacić zobowiązania finansowe. Jednak dług wobec nieuczciwej firmy rośnie wraz z odsetkami. Michałowi grozi sprawa sądowa, a co za tym idzie - wzrost zobowiązań finansowych. Jest osobą samotną, toteż jest mu samemu ciężko utrzymać się i jednocześnie odłożyć więcej, by spłacić dług.

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

zwracam się z prośbą o wsparcie finansowe dla Michała, żeby mógł stanąć na nogi.

Dzięki swym usilnym staraniom Michał znalazł nową pracę. Odkłada ile może, by spłacić zobowiązania finansowe. Jednak dług wobec nieuczciwej firmy rośnie wraz z odsetkami. Michałowi grozi sprawa sądowa, a co za tym idzie - wzrost zobowiązań finansowych. Jest osobą samotną, toteż jest mu samemu ciężko utrzymać się i jednocześnie odłożyć więcej, by spłacić dług.

Michał to osoba, która od czasów liceum pomaga innym. Jest wolontariuszem PCK i WOŚP, Pomaga też w zbiórkach dla osób w trudnej sytuacji życiowej. Na co dzień jest bardzo pozytywną i serdeczną osobą, lecz sytuacja, w której się znalazł, coraz bardziej odbiera mu energię i chęć do życia. W wielu trudnych sytuacjach to Michał pomagał innym, dlatego bardzo Państwa proszę o przekazanie choćby symbolicznego datku i wyciągniecie Michała z tej trudnej dla niego sytuacji.

Dla Was może to być niewiele - dla niego naprawdę dużo.

Serdecznie dziękuję za pomoc i udostępnianie tej zbiórki u siebie na profilach internetowych, wśród znajomych.

rn88fp-2fb284df.png

2018

rn88fp-f743f1.png

2019

Wpłacający33

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Komentarze2

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

438 822 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?