Aby serduszko Ani mogło bić mocniej Zakończona 31.08.2018r ID: uugygu

Aby serduszko Ani mogło bić mocniej

Zebrano 0 zł
WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Zrzutka założona w celu uzbierania środków na dalsze leczenie trzy letniej córeczki Ani - wcześniaka z wrodzoną wadą serca.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Poznajcie naszą córkę

Ta urocza, bezbronna istota obok to Ania. Ania ma trzy latka. Jest bardzo wesołą dziewczynką. Mogło by się wydawać, że nic jej nie dolega, że brak jej zmartwień...

Okrutna rzeczywistość

Do siódmego miesiąca ciąża przebiegała prawidłowo. Lekarze, których odwiedzaliśmy, chwalili Anię - "Będziecie mieć piękną córkę" - i faktycznie, mamy najpiękniejszą córeczkę na świecie. Niestety, nie powiedzieli nam o tym, że będziemy musieli walczyć o jej zdrowie i życie.


Dostałam nagłych skurczy. Szybko znalazłam się w szpitalu. Sala, lekarze, cesarka - cisza. Nie słyszę jej płaczu - co z moim dzieciątkiem?

Lekarze zabrali ją natychmiast - wymagana była operacja. Ale jak to? Przecież wszystko było dobrze! Wszystko wtedy trwało tak długo... Każda wydawało się, że czas się dla nas zatrzymał.

"W końcu! Nareszcie! Powiedzcie co z naszym dzieckiem!"

Nie musiałam długo czekać na odpowiedź. Okazało się, że Ania ma wadę serca - lewa strona nie jest w pełni rozwinięta. Operacja była konieczna. Pierwsza, ale nie ostatnia.


Na co zbieramy?

Potrzebujemy funduszy na kolejne operacje oraz lekarstwa.

Szpital, w którym odbędzie się najbliższa operacja znajduje się 400 kilometrów od naszego domu. Musimy mieć środki na dojazd i zakwaterowanie - przynajmniej dla jednej osoby. Lekarstwa są tylko częściowo refundowane, a Ania potrzebuje ich, aby jej serce mogło prawidłowo się rozwijać.

Niestety, aktualnie tylko mąż może pracować. Zrezygnował ze wszystkiego, łapie się każdej pracy, aby zapewnić naszej córeczce zdrowie. Ania - póki co - wymaga całodobowej opieki. Zajmuje się nią codziennie, od rana do wieczora, w nocy i w dzień. I gdyby się dało, poświęciłabym jej jeszcze więcej czasu! :)


Pięknie dziękujemy za wszelkie wpłaty i udostępnienia! Każda złotówka jest krokiem do samodzielności dla Ani!


Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Komentarze zostały wyłączone

Nikt jeszcze się nie zrzucił, bądź pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

349 271 zrzutek

Pomóż zebrać środki dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

NAGRODY

Super nagroda!

25 zł i więcej

Tutaj możesz podać szczegółowy opis swojej nagrody!

(pozostało 5 z 5)

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.