Aby serduszko Ani mogło bić mocniej ID: uugygu

Aby serduszko Ani mogło bić mocniej ID: uugygu

0 zł

łącznie

0 zł

0 zł

łącznie

3682 dni

3682 dni

do końca

0

0

wspierających
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zrzutka założona w celu uzbierania środków na dalsze leczenie trzy letniej córeczki Ani - wcześniaka z wrodzoną wadą serca.


Poznajcie naszą córkę

Ta urocza, bezbronna istota obok to Ania. Ania ma trzy latka. Jest bardzo wesołą dziewczynką. Mogło by się wydawać, że nic jej nie dolega, że brak jej zmartwień...


uugygu-5ed799a6.png


Okrutna rzeczywistość

Do siódmego miesiąca ciąża przebiegała prawidłowo. Lekarze, których odwiedzaliśmy, chwalili Anię - "Będziecie mieć piękną córkę" - i faktycznie, mamy najpiękniejszą córeczkę na świecie. Niestety, nie powiedzieli nam o tym, że będziemy musieli walczyć o jej zdrowie i życie.

Dostałam nagłych skurczy. Szybko znalazłam się w szpitalu. Sala, lekarze, cesarka - cisza. Nie słyszę jej płaczu - co z moim dzieciątkiem?

Lekarze zabrali ją natychmiast - wymagana była operacja. Ale jak to? Przecież wszystko było dobrze! Wszystko wtedy trwało tak długo... Każda wydawało się, że czas się dla nas zatrzymał.


"W końcu! Nareszcie! Powiedzcie co z naszym dzieckiem!"

Nie musiałam długo czekać na odpowiedź. Okazało się, że Ania ma wadę serca - lewa strona nie jest w pełni rozwinięta. Operacja była konieczna. Pierwsza, ale nie ostatnia.


uugygu-77f1398d.png


uugygu-3c0d715b.png


Na co zbieramy?

Potrzebujemy funduszy na kolejne operacje oraz lekarstwa.

Szpital, w którym odbędzie się najbliższa operacja znajduje się 400 kilometrów od naszego domu. Musimy mieć środki na dojazd i zakwaterowanie - przynajmniej dla jednej osoby. Lekarstwa są tylko częściowo refundowane, a Ania potrzebuje ich, aby jej serce mogło prawidłowo się rozwijać.

Niestety, aktualnie tylko mąż może pracować. Zrezygnował ze wszystkiego, łapie się każdej pracy, aby zapewnić naszej córeczce zdrowie. Ania - póki co - wymaga całodobowej opieki. Zajmuje się nią codziennie, od rana do wieczora, w nocy i w dzień. I gdyby się dało, poświęciłabym jej jeszcze więcej czasu! :)

Pięknie dziękujemy za wszelkie wpłaty i udostępnienia! Każda złotówka jest krokiem do samodzielności dla Ani!


uugygu-5f49abc0.png


Masz pytanie? Skontaktuj się z nami!

Facebook

E-mail

Wpłacający

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Nagrody

Wpłać 25 zł i więcej

Super nagroda!

Super nagroda!

Tutaj możesz podać szczegółowy opis swojej nagrody!

(pozostało 5 z 5)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

570 679 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?