Wspólne kolonie artystyczne dla grupy czeczeńskich i kaszubskich dzieci i młodzieży koniec za 12 dni ID: 6x3wb8

Wspólne kolonie artystyczne dla grupy czeczeńskich i kaszubskich dzieci i młodzieży

Zebrano 676 zł
z kwoty 6 000 zł

11 %

WPŁAĆ

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Grupa Teatralna Brzozaki - kaszubskie dzieci i młodzież (10 osób) zapraszają czeczeńskie dzieci i młodzież oraz ich matki z grupy "Dzieci z Dworca Brześć" (3 rodziny - 15 osób) na wspólną Letnią Akademię Artystyczną trwającą tydzień od lipca 29 do sierpnia 4, 2018r. w Gołczewie (gmina Parchowo, pow.bytowski). Zaprzyjaźnieni z Brzozakami instruktorzy będą prowadzić zajęcia (teatr, śpiew, taniec, żonglerka i inne umiejętności cyrkowe) i będą też dodatkowe atrakcje - jazda konno, spływ kajakami, itp. Zakwaterowanie i miejsce zajęć będzie w WDK Gołczewo. Instruktorzy i opiekunowie będą pracować nieodpłatnie i urochomiliśmy zbiórkę produktów żywnościowych. Potrzebujemy dofinasowanie na koszta dojazdu grupy czeczeńskiej z Warszawy i instruktorów z różnych stron Polski, wynagrodzenie dla kucharki, która będzie przygotowywać obiady oraz zakup dodatkowych produktów żywnościowych i inne drobne wydatki. Jeżeli nie wydamy całej zebranej kwoty to pozostałe środki przekażemy grupie "Dzieci z Dworca Brześć".


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Chcemy przywitać i poznać czeczeńskie dzieci i młodzież, którzy zamieszkali w Polsce, pokazać im nasze piękne Kaszuby i wzbogacić doświadczenia nasze i ich we wspólnych działaniach artytycznych i rozrywkowych.


Podczas tygodnia spędzonego razem rozwiniemy nasze umiejętności teatralne i cyrkowe, nauczymy się razem pokonywać różne wyzwania i będziemy się dobrze bawić .

Nasi instruktorzy i opiekunowie to osoby, które już wcześniej dużo czasu spędziły z nami na Kaszubach i mają szerokie doświadczenie pracy w grupach wielokulturowych.

Brzozaki i grupa z Dzieci z Dworca Brześć są w podobnym wieku i mimo róznicy kultur i doświadczeń wierzymy że bardzo dużo nas łączy. Już wiemy że członkowie obydwóch grup bardzo lubią śpiewać i występować na scenie ale wiemy też że najbardziej to wszyscy lubimy jeść - np pizzę i lody !!! Budujemy MOSTY NIE MURY.

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Komentarze zostały wyłączone

Dane ukryte

Dane ukryte

300 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

150 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

100 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

50 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

15 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

5 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

1 zł
Dane ukryte

Dane ukryte

ukryta

Pomóż zebrać 6 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

114
udostępnień

Jak działa zrzutka.pl?

Jak to działa

Masz pomysł lub potrzebę? Określasz cel zrzutki, kwotę i gotowe!

Jak to działa

Dodajesz opis i zdjęcie. Zapraszasz uczestników w dowolny sposób.

Jak to działa

Od zebranych przez Ciebie środków nie pobieramy prowizji.

NAGRODY

25 zł i więcej

Podpisane zdjęcie całej grupy kaszubsko-czeczeńskie zrobione podczas letniej akademii.

wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 31 sierpnia, 2018

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.