id: 226z98

Odbudowa wiaty, instalacji gazowej.

Odbudowa wiaty, instalacji gazowej.

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
4 800 zł 
z 10 000 zł
48%
zakończona 12.11.2019r
70 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Witam, mam na imię Mateusz, jestem przyjacielem Szymona i Macieja któremu 12.09.2019 ok. godz 4:00, spłonęła wiata oraz część domu, wraz z narzędziami. Z Szymonem i Maciejem jesteśmy ochotniczymi strażakami w Chwaszczynie, pomagamy ludziom w podobnej sytuacji na jaką natrafili moi koledzy (Szymon i Maciej). Szymon z zawodu jest uczniem mechanikiem, więc nie ma możliwości aby w nadciągającą zime, wstawić między innymi drzwi wejściowe. Oraz założyć instalacje gazową, która ulega zniszczeniu. Zniszczeniu uległa również część mieszkalna tzn. kotłownia oraz miejsce z narzędziami. W koszt napraw wliczamy otynkowanie ściany, pomoc przy posprzątaniu dużego bałaganu, koszty transportu, zainstalowanie instalacji gazowej która jak wiemy jest bardzo droga, oraz nowe drzwi wejściowe. Oraz zakup części niezbędnych do wykonywania pracy w domu. Liczymy na pomoc w tym trudnym okresie dla rodziny Szymona. Całość wpłaconych pieniędzy przeznaczymy na naprawę. Dziękujemy za okazaną pomoc.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 70

PB
Paweł Bach
1 000 zł
RP
Romuald Pituła
200 zł
SL
Sylwia Lipińska
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
ŁA
Łukasz, Ania Reclaf
110 zł
PT
Paulina
100 zł
JD
Jan Dunst
100 zł
MR
Marek Róg
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AM
Anna Maślarz
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 21

 
2500 znaków
 • Stanisław Lorbiecki

  Pani Aleksandro pisze to co wiem od mieszkańców z ulicy Wybickiego i Węglowej.
  A propo Wiaty nie mogła tam stać bo nie wolno stawiać niczego równo z granica działki musi być odpowiedni odstęp. Wiedz odbudowa wiaty będzie niezgodna z prawem. W środku wszystko maja sprawne gaz mają tak . Jak będę w okolicy to się rozejrzę jak to wygląda.

  • Aleksandra Rogalska

   Naprawdę nie wiem jakie ma pan zatargi z tą rodziną ale pisanie nieprawdziwych informacji podlega pod odpowiedni paragraf. Radzę odwiedzić tą rodzinę i obejżeć straty. Instalacja gazowa musi być podłączona na nowo ponieważ uległa zniszczeniu podczas pożaru. Garaż uległ całkowitemu spaleniu jak i narzędzia które się w nim znajdowały. Płomienie wdzierały się do mieszkania. W mieszkaniu było pełno dymu z trudem zdołali wyjść na zewnątrz. Nie wiem dlaczego interesuje pana tak ta wiata. Z tego co wiem, ma stanąć tam niebawem nowa większa wiata. A czy stanie legalnie czy nie tego nie wiem bo się nie znam, ale większość murowanych garaży na tym osiedlu stoi na 'granicy'.

 • Stanisław Lorbiecki

  Dlaczego komentarz został usunięty? Prawda boli? Powiem tak dzisiaj przejeżdżałem ulicą Wybickiego i nurtuje mnie gdzie stała ta wiata co się spaliła i gdzie chcą ja odbudować? Jak blisko płotu granicznego przecież to jest niezgodne z prawem.

  • Aleksandra Rogalska

   Jak można wypisywać takie komentarze w obliczu takiego nieszczęścia? Ci ludzie mogli zginąć w wyniku zaczadzenia a pan coś takiego wypisuje. W pożarze nie spłonęła tylko wiata ale i część domu w środku. Co do wiaty skoro tam stała widocznie mogła tam stać. A czy stanie bliżej czy dalej płotu to już chyba kwestia dogadania się z sąsiadami, nie nam to oceniać. Z całym szacunkiem radziłabym zająć się swoim życiem a nie wtrącać się w cudze. Pozdrawiam

 • Mateusz Reclaf

  Blisko półmetku! ????❤️

 • SL
  Sylwia Lipińska

  Pozdrawiam serdecznie.

  200 zł
 • Krystian cyman

  Mateusz to nie siding tylko panele PCV owszem kiedyś bardzo popularny. Michał sprzeczki i wywiad nie jest potrzebny w chwili obecnej.

 • Zobacz więcej

Nasi użytkownicy założyli

851 349 zrzutek

i zebrali

735 741 190 zł

A ty na co dziś zbierasz?