Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Płyta "Wyliczanki - Wydzieranki" Opowieści z Walizki i przyjaciele ID: 7sc4ud

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Ręcznie drukowane pocztówki z pozdrowieniami

  Pocztówka dla Ciebie! Nie byle jaka - ręcznie drukowana z matrycy linorytowej. Z pozdrowieniami od Opowieści z Walizki! 

  Ręcznie drukowane pocztówki z pozdrowieniami
 • Płyta "Wyliczanki - Wydzieranki" Opowieści z Walizki i przyjaciele w wersji MP3

  Wyjątkowa płyta na 10-cio lecie Opowieści z Walizki z imienną dedykacją dla ofiarodawców. Fuzja stylów: etno, punk, free jazz i co tylko! A do tego tradycyjne wyliczanki, które przeniosą nas w świat dzieciństwa. Tylko brać!

 • Płyta "Wyliczanki - Wydzieranki" z imienną dedykacją

  Wyjątkowa płyta na 10-cio lecie Opowieści z Walizki z imienną dedykacją dla ofiarodawców. Fuzja stylów: etno, punk, free jazz i co tylko! A do tego tradycyjne wyliczanki, które przeniosą nas w świat dzieciństwa. Tylko brać!

  Płyta "Wyliczanki - Wydzieranki" z imienną dedykacją
 • Artystyczna biżuteria od Kasi Brzozowskiej

  Fantastyczne, ręcznie robione, ceramiczne  wisiory od Kasi Brzozowskiej - naszej lirniczki.  Każdej elegantce dodadzą szyku na miejskim i wiejskim potańcu! 

  Artystyczna biżuteria od Kasi Brzozowskiej
 • Talerz z jamnikiem nieboszczykiem - mały

  Ręcznie zrobiony talerz zdobiony techniką linorytu w ceramice.  Szalonego jamnika - nieboszczyka zaprojektowało studio Gleba Tatoo, linoryt wykonała Kama Nyckowska, a talerz zrobiła Ania Woźniak. Cudeńko!średnica ok. 15 cm

  Talerz z jamnikiem nieboszczykiem - mały
 • Lekcja gry na pianinie

  Poznaj frajdę wędrowania po białych i czarnych klawiszach. Kasia Brzozowska udzieli Ci indywidualnej lekcji gry na pianinie  (czas trwania lekcji ok. 45 minut).  

  Lekcja gry na pianinie
 • Talerz z jamnikiem nieboszczykiem - średni

  Ręcznie zrobiony talerz zdobiony techniką linorytu w ceramice.  Szalonego jamnika - nieboszczyka zaprojektowało studio Gleba Tatoo, linoryt wykonała Kama Nyckowska, a talerz zrobiła Ania Woźniak. Cudeńko!średnica ok. 25 cm

  Talerz z jamnikiem nieboszczykiem - średni
 • Jamnik do przytulania - duży

  Pluszowy patchworkowy jamnik autorstwa Katarzyny Szurman. Bajecznie kolorowy, doskonały na poprawę humoru. Dla małych i dużych!

  Jamnik do przytulania - duży
 • Lekcja gry na lirze korbowej

  Marzysz o tym, by pokręcić korbą? W podzięce za wsparcie naszej zbiórki Kasia Brzozowska udzieli Ci indywidualnej lekcji gry na lirze korbowej  (czas trwania lekcji ok. 45 minut).  

  Lekcja gry na lirze korbowej
 • Talerz z jamnikiem nieboszczykiem - olbrzym

  Ręcznie zrobiony talerz olbrzym zdobiony techniką linorytu w ceramice.  Szalonego jamnika - nieboszczyka zaprojektowało studio Gleba Tatoo, linoryt wykonała Kama Nyckowska, a talerz zrobiła Ania Woźniak. Cudeńko!

  średnica ok. 35 cm

  Talerz z jamnikiem nieboszczykiem - olbrzym
 • Domowe opowieści

  Wyjątkowe spotkanie z Opowieściami z Walizki u Was w domu lub tam, gdzie chcecie nas zaprosić. Polecamy się na urodziny, wesele, spotkanie rodzinne, I Komunię.

  Przygotujemy specjalnie dla Was wiązankę opowieści z muzyką na żywo. 

  Domowe opowieści
 • Koncert "Wyliczanki - Wydzieranki" zagrany specjalnie dla Was

  Zagramy specjalnie dla Was. Nasz skład zawołany dotrze tam, gdzie trzeba i zagra najpiękniej jak potrafi. Akustycznie, czy nie, w plenerze, we wnętrzu - jak tylko chcecie. Możemy poprowadzić mini warsztat taneczny tak, by podczas koncertu wszyscy dobrze i aktywnie się bawili lub animacje baśniowo taneczne w trakcie. 

  Jesteśmy do Waszej dyspozycji

 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij