Aktualności 1

  • Jeśli z jakichś powodów chcielibyście, aby Wasze imię i nazwisko czy też nazwa firmy/organizacji była widoczna jako osoba wspierająca, proszę o wiadomość na [email protected] - wówczas umieszczę informację tutaj. Pierwszy raz korzystam ze zrzutki i nie byłem pewien, które ustawienie co oznacza ;)

    Czytaj więcej

Opis zrzutki

ROZWÓJ PORTALU KONTRREWOLUCJA.NET


Portal Kontrrewolucja.net wystartował 25 stycznia 2015 roku i - z krótką przerwą - działa do tej pory. Od dwóch lat jego oglądalność zdecydowanie się zwiększyła, w ubiegłym roku osiągając rekordową liczbę prawie 1,36 mln odsłon. Wiem, że można osiągnąć więcej, ale do tego potrzeba funduszy.


Portal tworzymy wyłącznie w czasie wolnym, za znajdowanie i redagowanie wiadomości oraz tworzenie własnych treści nikt nam nie płaci. Intencją tego portalu jest kontra wobec nawały informacyjnej oraz narracji wielkich mediów, realizujących czyjeś cele oraz obrona konserwatywnych wartości.


Portal związany jest też bezpośrednio z moją własną działalnością i twórczością, w której poruszam kilka spraw, wśród których wymienić można wolność każdej osoby oraz prawo do dysponowania swoją własnością i majątkiem. Wskazuję, jak bardzo partie ingerują w życie społeczne, dzieląc naród, co ułatwia im kontrolowanie społeczeństwa, uległość wobec zagranicznych instytucji oraz mocarstw, obronę życia a także modernistyczną zarazę w Kościele. Nagłaśniam też sprawy związane z obroną życia. Co jakiś czas też przypominam, dlaczego demokracja to rak.


Poza portalem, tworzę też własne komentarze wideo na moim kanale na YouTube, gościnnie występuję jako komentator w kilku telewizjach internetowych (tutaj dziękuję za otwartość Mediom Narodowym oraz wRealu24). Obserwować mnie, moje komentarze oraz info o nowych artykułach możecie na Facebooku, Minds, Twitterze oraz Gab. Zresztą zapewne przynajmniej jeden z tych kanałów znacie, jeśli trafiliście na tę zrzutkę ;)


Dlatego postanowiłem zwrócić się o pomoc do Was, na początek w kwestii samego portalu. O ile treści można tworzyć bezkosztowo, o tyle trzeba płacić za serwer oraz utrzymanie domeny. Wzrost oglądalności portalu wiąże się też z tym, że być może trzeba będzie wykupić droższy hosting, co pociąga za sobą jeszcze większe koszty. Aby tworzyć lepsze materiały, potrzeba dokupić sprzęt do kamery, jak chociażby oświetlenie, dbać o dobry mikrofon, etc.


Czy są jakieś efekty? Owszem, w większości mniejsze, niekoniecznie medialne. Natomiast spośród tych bardziej "spektakularnych" mogliście dowiedzieć się m.in. o słynnym rozważaniu na Jasnej Górze o "ewangeliście Mateuszu, premierze Morawieckim i ewangeliście Łukaszu, profesorze Szumowskim".


W dalszej perspektywie chciałbym utworzyć osobowość prawną dla mojego portalu, np. w formie fundacji. Dzięki temu można będzie łatwiej, poprzez już zatrudnienie, zaangażować więcej osób w tworzenie dobrych treści, które pojawiać się też będą w większej ilości. Poza koniecznością wkładu finansowego, trzeba też opłacić prawnika, który zadba o to, by w papierach wszystko się zgadzało, pozostaje również kwestia kosztów administracyjnych.


Jeżeli więc podoba Ci się moja działalność; jeśli uważasz, że jest ona potrzebna; jeśli sądzisz, że portal Kontrrewolucja.net jest dobrym dziełem i chciałbyś/abyś, aby rozwijał się dalej, proszę Cię o wsparcie i dorzucenie się w ramach tej zrzutki.

Wpłacający 4

C
Cezary TP
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Z
Zbigniew W
70 zł
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

647 314 zrzutek

i zebrali

403 563 623 zł

A ty na co dziś zbierasz?