id: u56t7c

Rozwój portalu Kontrrewolucja.net

Rozwój portalu Kontrrewolucja.net

Aktualności2

 • Zrzutka zakończona. Więc wypada podsumować.


  Otrzymaliśmy 8 wpłat na łączną kwotę 530 zł (9 włącznie z wpłatą weryfikacyjną na 1 zł, czyli 531 zł). Pięknie dziękuję wszystkim, którzy nas wsparli.


  Wpłaty nie pokryły niestety wydatków związanych z samym tylko utrzymaniem serwera i domeny (sam serwer to 640 zł), ale oczywiście pomogły i zachęcają, by stronę utrzymywać dalej i zajmować się dalszym rozwojem. W trakcie zrzutki nawiązaliśmy też współpracę z MAT Production sp. z o.o. (TUTAJ więcej informacji), co sprawia, że portal będzie prowadzony. Niestety, to też uzależnienie od zewnętrznego podmiotu. W chwili obecnej współpraca idzie bardzo dobrze, niemniej gdyby się to zmieniło, powróci kwestia kosztów oraz czasu, jaki poświęcam na portal. Mam jednak nadzieję, iż nie stanie się to zbyt szybko ;)


  Raz jeszcze dziękuję każdemu i każdej z Was i zachęcam do czytania Kontrrewolucja.net. Z Panem Bogiem!

  Czytaj więcej
 • Jeśli z jakichś powodów chcielibyście, aby Wasze imię i nazwisko czy też nazwa firmy/organizacji była widoczna jako osoba wspierająca, proszę o wiadomość na [email protected] - wówczas umieszczę informację tutaj. Pierwszy raz korzystam ze zrzutki i nie byłem pewien, które ustawienie co oznacza ;)

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

ROZWÓJ PORTALU KONTRREWOLUCJA.NET


Portal Kontrrewolucja.net wystartował 25 stycznia 2015 roku i - z krótką przerwą - działa do tej pory. Od dwóch lat jego oglądalność zdecydowanie się zwiększyła, w ubiegłym roku osiągając rekordową liczbę prawie 1,36 mln odsłon. Wiem, że można osiągnąć więcej, ale do tego potrzeba funduszy.


Portal tworzymy wyłącznie w czasie wolnym, za znajdowanie i redagowanie wiadomości oraz tworzenie własnych treści nikt nam nie płaci. Intencją tego portalu jest kontra wobec nawały informacyjnej oraz narracji wielkich mediów, realizujących czyjeś cele oraz obrona konserwatywnych wartości.


Portal związany jest też bezpośrednio z moją własną działalnością i twórczością, w której poruszam kilka spraw, wśród których wymienić można wolność każdej osoby oraz prawo do dysponowania swoją własnością i majątkiem. Wskazuję, jak bardzo partie ingerują w życie społeczne, dzieląc naród, co ułatwia im kontrolowanie społeczeństwa, uległość wobec zagranicznych instytucji oraz mocarstw, obronę życia a także modernistyczną zarazę w Kościele. Nagłaśniam też sprawy związane z obroną życia. Co jakiś czas też przypominam, dlaczego demokracja to rak.


Poza portalem, tworzę też własne komentarze wideo na moim kanale na YouTube, gościnnie występuję jako komentator w kilku telewizjach internetowych (tutaj dziękuję za otwartość Mediom Narodowym oraz wRealu24). Obserwować mnie, moje komentarze oraz info o nowych artykułach możecie na Facebooku, Minds, Twitterze oraz Gab. Zresztą zapewne przynajmniej jeden z tych kanałów znacie, jeśli trafiliście na tę zrzutkę ;)


Dlatego postanowiłem zwrócić się o pomoc do Was, na początek w kwestii samego portalu. O ile treści można tworzyć bezkosztowo, o tyle trzeba płacić za serwer oraz utrzymanie domeny. Wzrost oglądalności portalu wiąże się też z tym, że być może trzeba będzie wykupić droższy hosting, co pociąga za sobą jeszcze większe koszty. Aby tworzyć lepsze materiały, potrzeba dokupić sprzęt do kamery, jak chociażby oświetlenie, dbać o dobry mikrofon, etc.


Czy są jakieś efekty? Owszem, w większości mniejsze, niekoniecznie medialne. Natomiast spośród tych bardziej "spektakularnych" mogliście dowiedzieć się m.in. o słynnym rozważaniu na Jasnej Górze o "ewangeliście Mateuszu, premierze Morawieckim i ewangeliście Łukaszu, profesorze Szumowskim".


W dalszej perspektywie chciałbym utworzyć osobowość prawną dla mojego portalu, np. w formie fundacji. Dzięki temu można będzie łatwiej, poprzez już zatrudnienie, zaangażować więcej osób w tworzenie dobrych treści, które pojawiać się też będą w większej ilości. Poza koniecznością wkładu finansowego, trzeba też opłacić prawnika, który zadba o to, by w papierach wszystko się zgadzało, pozostaje również kwestia kosztów administracyjnych.


Jeżeli więc podoba Ci się moja działalność; jeśli uważasz, że jest ona potrzebna; jeśli sądzisz, że portal Kontrrewolucja.net jest dobrym dziełem i chciałbyś/abyś, aby rozwijał się dalej, proszę Cię o wsparcie i dorzucenie się w ramach tej zrzutki.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 9

 
Dane ukryte
100 zł
CP
Cezary TP
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
ZW
Zbigniew W
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
HG
Helena Grembecka
50 zł
PL
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

850 999 zrzutek

i zebrali

735 111 329 zł

A ty na co dziś zbierasz?