Projekt społeczny GOTOWI DO RATOWANIA. Uczymy bezpłatnie jak ratować ludzkie życie i zdrowie! koniec za 14 dni ID: zv4635

Projekt społeczny GOTOWI DO RATOWANIA. Uczymy bezpłatnie jak ratować ludzkie życie i zdrowie!

Zebrano 1 301 zł
z kwoty 4 500 zł

28 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

673
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Projekt GOTOWI DO RATOWANIA to inicjatywa społeczna, polegająca na bezpłatnej edukacji i nauce społeczeństwa w zakresie pierwszej pomocy oraz promocji bezpieczeństwa i zdrowia.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Uczymy bezpłatnie jak ratować ludzkie życie i zdrowie! Uczymy każdego. Nauczymy Ciebie, Ciebie, Ciebie i ... Ciebie!

Kim jesteśmy? Ratownikami, Instruktorami Pierwszej Pomocy, pasjonatami medycyny ratunkowej, osobami, które na co dzień pomagają i ratują ludzkie życie i zdrowie, kiedy jest zagrożone. Naszą misją społeczną w projekcie GOTOWI DO RATOWANIA jest bezpłatna edukacja społeczeństwa w zakresie bezpłatnej nauki pierwszej pomocy, oraz promocji zdrowia i bezpieczeństwa.

Projekt społeczny GOTOWI DO RATOWANIA.

Kiedy ludzkie życie i zdrowie jest zagrożone. Trzeba działać! To nie tylko nasz prawny, ale i moralny obowiązek. Niedawno zadaliśmy sobie pytanie:

"dlaczego ludzie nie udzielają pierwszej pomocy?"

lub udzielają jej tak rzadko?

Odpowiedzi było wiele, przyczyn tego stanu też. Ale najczęściej słyszeliśmy:

"nie wiem jak, nie potrafię, nie pamiętam ... boję się!"

Postanowiliśmy zatem wziąć sprawy w swoje ratownicze ręce i tak powstał projekt społeczny GOTOWI DO RATOWANIA "Ratujemy i uczymy ratować!"

Cel projektu jest prosty. Nauczyć pierwszej pomocy jak największą ilość chętnych osób, szczególnie dzieci i młodzieży. Tak, aby każdy posiadał tą wiedzę i mógł w sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia drugiego człowieka - odpowiednio mu pomóc.

Nauka pierwszej pomocy. Ćwiczy wspólnie Tata i Syn :) Skatepark Wrocław. Warsztaty z pierwszej pomocy podczas II edycji wydarzenia sportowego "Rusz Lenia"

Nauka pierwszej pomocy. Chłopaki w akcji :) Warsztaty z pierwszej pomocy podczas II edycji wydarzenia sportowego "Rusz Lenia"

Uczymy ludzi ponieważ wierzymy, że dzięki naszym działaniom, zaangażowaniu i ogromnej pasji, w projekcie GOTOWI DO RATOWANIA każdy odkryje w sobie potrzebę niesienia pomocy poszkodowanemu, kiedy zajdzie taka konieczność. A dzięki wiedzy i umiejętnościom zdobytym podczas szkoleń, spotkań, akcji wraz z zespołem GOTOWYCH DO RATOWANIA – każdy będzie mógł powiedzieć o sobie z dumą wiem jak ratować ludzkie życie i zdrowie

Jak to wygląda w praktyce?

Szkolenia i warsztaty z pierwszej pomocy organizujemy dla każdego, kto wyrazi w nich chęć udziału. Szkolenia są zupełnie darmowe! Najczęściej spotykamy się ze społecznościami lokalnymi w związku z organizowanymi przez nie wydarzeniami, grupami ludzi chętnymi na szkolenia, pojawiamy się na różnych społecznych wydarzeniach, odpowiadamy na potrzeby instytucji charytatywnych czy fundacji oraz każdego kto powie "chcę nauczyć się jak ratować ludzkie życie i zdrowie, chcę nauczyć się udzielania pierwszej pomocy"

Warsztaty, które prowadzimy - prowadzimy tematycznie, są to między innymi:

  • szkolenia podstawowe i zaawansowane
  • szkolenia z pierwszej pomocy pediatrycznej
  • szkolenia na wydarzeniach o charakterze non-profit
  • szkolenia w instytucjach, fundacjach, organizacjach pożytku publicznego
  • szkolenia dla dzieci i młodzieży 

Projekt przerósł nasze oczekiwania!

I tu właśnie potrzebujemy Twojej, Twojej i Twojej pomocy! Co się wydarzyło?

Odpowiedz na nasze szkolenia jest ogromna. Ludzie tacy jak Ty, Ty i Ty chcą uczyć się jak ratować zdrowie i życie innych osób, czasami najbliższych, które bardzo kochają. Bardzo nas to cieszy! i bardzo motywuje do dalszego działania! Przez ostatnie 8 miesięcy przeprowadziliśmy ponad 130 szkoleń, w których wzięło udział blisko ... 500 osób, głównie dzieci i młodzieży! Wszystko organizujemy na własną rękę, za własne pieniądze pracując na własnym lub pożyczonym sprzęcie szkoleniowym. I tu właśnie pojawia się potrzeba, którą możesz pomóc nam rozwiązać.

Potrzeba dodatkowego sprzętu szkoleniowego! Na co dokładnie zbieramy fundusze?

W pierwszym etapie rozwoju naszego projektu chcemy zakupić dodatkowe fantomy do ćwiczeń resuscytacji-krążeniowo oddechowej z użyciem AED. Sprzęt, który umożliwi ćwiczenie pierwszej pomocy każdemu, szczególnie dzieciom i młodzieży to łączny koszt 4500 zł. Planujemy zakup fantomów osoby dorosłej, dziecka i niemowlaka oraz treningowy defibrylator AED. Jeżeli uda zrealizować się ten cel, zakupiony sprzęt w połączaniu z naszym, którego używamy obecnie, da nam jeszcze większe możliwości szkoleniowe, co za tym idzie więcej osób nauczy się ratować życie i zdrowie!

WSPÓŁTWÓRZ Z NAMI MISJĘ SPOŁECZNĄ NAUKI PIERWSZEJ POMOCY. BĄDŹ GOTOWY DO RATOWANIA. 

Będziemy Ci bardzo wdzięczni! Być może to z Tobą, Tobą lub Tobą spotkamy się na naszych szkoleniach? Być może ktoś po naszych szkoleniach pomoże Ci, kiedy zajdzie taka potrzeba? Dobro wraca! Z ratowniczymi pozdrowieniami, Gotowi Do Ratowania

Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Komentarze zostały wyłączone

MZ
200 zł
Monika Zmuda
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
AB
100 zł
Andrzej Borkowski
MN
50 zł
Marcin Nowak
A
50 zł
Ania
M
50 zł
Magda
H
50 zł
Hania
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
J
50 zł
Justyna
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
M
50 zł
Marcin
Grzegorz
50 zł
Grzegorz
E
50 zł
Ewa
D
50 zł
Daria
K
25 zł
Kris
OL
25 zł
Olga Leroch
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
P
20 zł
Pani Okropna
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
WP
10 zł
wojtek pawelski
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
M
10 zł
Magda
Grzegorz Zmuda
1 zł
Grzegorz Zmuda
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
TK
ukryta
Tomasz Kostyszyn
P
ukryta
Pani Okropna

Pierwsza wpłata

Najwyższa wpłata

MZ
200 zł
Monika Zmuda
Nasi użytkownicy założyli

348 431 zrzutek

Pomóż zebrać 4 500 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

673
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.