id: 92rjgr

Bestialsko skatowany pies - zbiórka na leczenie i rehabilitację Popiołka

Bestialsko skatowany pies - zbiórka na leczenie i rehabilitację Popiołka

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
5 530 zł 
z 3 000
184%
zakończona 18.02.2019r
158 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Potwór, który to zrobił musi zostać zidentyfikowany i pociągnięty do odpowiedzialności. Ta zbiórka jest po to, by ufundować nagrodę dla tego, kto wskaże sprawcę lub udzieli istotnych informacji prowadzących do jego wykrycia.

Dziś, w poniedziałek, 11 lutego, w koszu na śmieci przy ul. Zielonej 24 w Chojnicach kobiety znalazły przysypanego popiołem, zamkniętego w worku, zmaltretowanego psiaka. To nieprawdopodobne, ale taki los zgotował bezbronnemu zwierzęciu ktoś, kto mieni się być ludzką istotą!

Biedna sierota, zgodnie z wolą i za przyczyną człowieka, któremu pewnie ufała, miała umrzeć, ale tak się nie stało. Chęć życia u tego biedactwa była tak ogromna, że mimo głębokich, widocznych w wielu miejscach, zadawanych prawdopodobnie ciężkimi narzędziami ran, ta drobinka przeżyła… Malutki, zaledwie sześciokilogramowy piesek ma głęboką ranę na głowie, liczne stłuczenia brzucha i okolic genitaliów. Psiak został objęty opieką weterynaryjną w Schronisku oraz – za sprawą naszej Wolontariuszki – w Przychodni Weterynaryjnej VetMedica. Mamy ogromną nadzieję, że uda się go uratować i przywrócić sprawność oraz radość życia…

Kochani Miłośnicy Zwierząt, prosimy Was o pomoc w nietypowej sprawie… Chcemy uzbierać pieniądze na nagrodę dla osoby, która wskaże właściciela tej zmaltretowanej istoty. Gwarantujemy anonimowość w tej kwestii. Wierzymy, że ktoś rozpoznaje psa: jest niewielki (6 kg), w wieku ok. 3 – 5 lat, niekastrowany. Ma jasnobeżowe futerko z ciemniejszy znaczeniami na grzbiecie, ciemne, dość duże uszka. Jeśli ktokolwiek wie, do kogo należał Popiołek (takie imię nadano mu w Schronisku), błagamy o informację, błagamy o pomoc. Tylko dzięki temu sprawca może zostać ukarany.

Prosimy, pomóżcie nam znaleźć zwyrodnialca, który tak skrzywdził niewinną istotę. Prosimy, pomnóżcie nam zebrać pieniądze na nagrodę (3000 złotych) – wszelka nadwyżka zostanie przeznaczona na diagnostykę i leczenie oraz ewentualną rehabilitację Popiołka. Nie pozwólmy, aby tacy zwyrodnialcy cieszyli się wolnością. Pomóżmy razem Popiołkowi…

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 158

preloader

Komentarze 11

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

893 471 zrzutek

i zebrali

836 325 710 zł

A ty na co dziś zbierasz?