Kreatywnie i od serca - Wasze pomysły na nagrody/oferty dla wpłacających

Napisano 15 maja, 2023. Aktualizacja: 6 grudnia, 2023.
Kreatywnie i od serca - Wasze pomysły na nagrody/oferty dla wpłacających

Jesteś artystą? Prowadzisz działalność usługową? A może masz pomysł na produkt, o którym świat powinien usłyszeć? Zrzutka.pl jest miejscem dla Ciebie! W dzisiejszym wpisie pokażemy Ci, co nasi użytkownicy postanowili zaproponować wpłacającym w zamian za wsparcie - być może te przykłady będą dla Ciebie inspiracją!

Jesteśmy pod wrażeniem, jak wiele różnych osób postanowiło zbierać z nami środki na realizację swoich celów. Oferowane nagrody/oferty naprawdę oddają waszą różnorodność! Artyści, twórcy internetowi, podróżnicy, przedsiębiorcy, działacze charytatywni… każdy z Was ma do zaoferowania unikalne przedmioty i usługi. A jakie?

Przedsprzedaż

Prowadzisz zrzutkę, żeby zebrać środki na wydanie książki, płyty, albo stworzenie wyjątkowego produktu? Nie musisz prosić o wpłaty “z dobrego serca” - możesz zaoferować wspierającym swój produkt w przedsprzedaży! Pierwszych klientów może zachęcić wyjątkowość Twojego pomysłu, barwny opis, albo specjalny rabat - wszystko zależy od Twojej wizji! 

Dostęp do unikalnych treści

Od teraz możesz udostępniać wirtualne treści w jeszcze łatwiejszy sposób! Przedstawiamy załączniki do nagród/ofert - poznasz je po ikonie spinacza w widoku nagrody/oferty:


W przeciwieństwie do postów do nagród, załączniki są dostępne dla kupujących bezterminowo. Umieść e-book, plik muzyczny lub wideo w załączniku i pozwól wpłacającym wygodnie pobrać swoją nagrodę/ofertę bezpośrednio na zrzutka.pl.

Pozwól, aby Twoi wspierający poczuli się wyjątkowi! Załóż dla wpłacających zamkniętą grupę i dostarcz im treści, których nikt inny nie zobaczy. Dzięki temu zarobisz na tym, w czym jesteś najlepszy, a dodatkowo zbudujesz społeczność, która jeszcze bardziej zżyje się z Tobą jako twórcą! Emocjonalne zaangażowanie i poczucie wyjątkowości sprawią, że wpłacający poczują się przez Ciebie zauważeni i docenieni.

null

Spotkanie

Jeśli prowadzisz zrzutkę cykliczną, użytkownicy mają możliwość regularnego wspierania Twojej działalności. Każda osoba korzystająca z funkcji cyklicznych wpłat na pewno jest dla Ciebie wielką radością! Ci wspierający najprawdopodobniej utożsamiają się z tym, co jest dla Ciebie ważne i życzą Ci nieustannego rozwoju. Nie wiesz jak ich nagrodzić? Wypijcie wspólnie kawę! Osoby śledzące rozwój Twojego projektu zaczynają czuć się jego częścią. Nagroda/oferta w postaci spotkania z Tobą - stacjonarnie lub online - będzie dla nich ogromnym wyróżnieniem, a dla Ciebie okazją do poznania ludzi, którzy z całych sił trzymają za Ciebie kciuki!

Status sponsora

Jeżeli masz duże zasięgi, to jest naprawdę dobry pomysł na nagrodę/ofertę. Oferując podziękowanie lub publikację logo wpłacającego, możesz zachęcić firmy do wsparcia Twojego projektu. Zamieszczając nagrodę/ofertę, nie zapomnij zawrzeć w opisie zrzutki informacji o tym, jakie tematy poruszasz i jaka jest Twoja grupa docelowa. Mali i średni przedsiębiorcy mogą dzięki Tobie dotrzeć do osób, dla których projektowali swoje produkty czy usługi, a Ty możesz otrzymać stałe wsparcie!

Lekcje i warsztaty

Zawsze możesz zaoferować to, co robisz najlepiej. Warsztaty to świetny sposób na zarażenie ludzi swoją pasją - osoby nastawione na rozwój osobisty chętnie za nie zapłacą. Dzięki takiej formie nagrody/oferty będziesz miał okazję poznać osoby, które postanowiły Cię wesprzeć. To może być okazja do zawarcia ciekawych znajomości!

Gadżety

Nagrody/oferty w formie gadżetów, to świetny pomysł dla zrzutek prowadzonych przez zespoły muzyczne czy organizatorów festiwali. Kubek czy torba z logo mogą wydawać się banalne, ale są bardzo praktyczne. Będą też przypominać darczyńcy, że pomógł osobom, których pracę docenia i lubi. 

Kody rabatowe i vouchery

Prowadzisz sklep internetowy? A może masz partnerów, którzy mogą przekazać vouchery na rzecz nagród/ofert? Nie musisz prosić o wpłaty “z dobrego serca” - możesz zaoferować wspierającym kody rabatowe i vouchery na usługi Twoje lub Twoich przyjaciół!

Rękodzieło

Jeśli jesteś artystyczną duszą, możesz zaproponować wpłacającym swoje dzieła. Hafty, malunki czy maskotki będą dla nich niepowtarzalną pamiątką. Rzeczy wykonane ręcznie cieszą się obecnie ogromną popularnością. A czas i serce, które włożysz w ich stworzenie, będą niezbitym dowodem Twoje wdzięczności.

Pocztówki

Wysłane z niezwykłych miejsc, albo z zupełnie zwyczajnych, ale przez wyjątkowe osoby - zawsze są miłym upominkiem. Są też okazją do przekazania darczyńcy kilku ciepłych słów! 

Masz już pomysł? To czas działać! O tym, w jaki sposób dodać nagrody/oferty, możesz przeczytać klikając tutaj. Kolejnych inspiracji możesz poszukać w poprzednim przeglądzie nagród/ofert. Pamiętaj, że dodanie nagród/ofert do Twojej zrzutki, statystycznie zwiększy ilość wpłat aż o 20%! Możesz oferować zarówno nagrody/oferty materialne, jak i nagrody/oferty wirtualne za pomocą postów do ofert/nagród. A jeśli nie wiesz, jaką wartość może mieć Twoja nagroda/oferta, spróbuj wystawić ją na licytację na naszej oficjalnej grupie na facebook’u

Czasem wystarczy nawet zwykłe podziękowanie lub opisanie na co przełoży się dana wpłata, aby zwiększyć zaangażowanie darczyńców😉 Chwyć narzędzia, które oferuje Ci zrzutka.pl i zacznij zbierać na swój cel!


Zastanawiasz się nad założeniem własnej zrzutki? Zapoznaj się z informacjami poniżej!

Po pierwsze - jak to działa?

To proste - wchodzisz na zrzutka.pl, podajesz dowolny cel zrzutki oraz kwotę i to wszystko - gotowe. Na utworzoną w ten sposób zrzutkę możesz od razu za darmo i błyskawicznie przyjmować wpłaty - wpłaty księgują się na Twojej zrzutce już w czasie około 1 minuty od ich zlecenia przez wpłacającego! Środki ze swojej zrzutki wypłacasz kiedy chcesz i tak często jak tego potrzebujesz, a dzięki opcji ekspresowych wypłat otrzymasz je na swoje konto w ciągu kilku minut od zlecenia wypłaty! Ważne - zrzutka.pl utrzymuje się głównie z darowizn - portalu możesz używać w 100% za darmo. Nie pobieramy żadnych obowiązkowych opłat od organizatorów zrzutek ani od wspierających - sprawdź.  

Po drugie - czy to działa?

Ponad 800 000 założonych zrzutek i 650 000 000 zł zebranych środków mówi samo za siebie. Nasi użytkownicy oceniają nas na niemal 9/10 na naszej stronie z ocenami (ponad 2 000 opinii) - sprawdź opinie. Zrzutki prywatne, np. na prezenty urodzinowe, zrzutki na realizację marzeń, zrzutki projektowe, zrzutki charytatywne, zrzutka #RazemDlaUkrainy, która zebrała ponad 3 000 000zł, czy zrzutka na Telefon Zaufania, która w ciągu zaledwie dwóch dni zebrała ponad 1 700 000 zł - to tylko przykłady. Na zrzutka.pl zbierasz na dowolne, ustalone przez Ciebie cele!

Zrzutka.pl to jednak przede wszystkim dziesiątki tysięcy zrzutek prywatnych - urodzinowych, wyjazdowych, mających na celu rozliczenie wspólnych inicjatyw i innych. Jeśli chcesz przejrzeć więcej zrzutek - skorzystaj z naszej wyszukiwarki.

'Zwykła' zrzutka.pl to nie wszystko! Ostatnio dodaliśmy nowy serwis w ramach naszego portalu. Zrzutka cykliczna to rozwiązanie dla każdego, kto ma coś do zaoferowania swoim odbiorcom bądź po prostu chce umożliwić chętnym stałe wspieranie swojej zrzutki - oczywiście w modelu subskrypcji. Wspierający wpłacają comiesięczne, cotygodniowe lub codzienne kwoty na konto organizatorów. Organizatorzy dostają możliwość rozwoju swoich pasji i talentów, a wspierający – wspaniałe nagrody i satysfakcję ze wspierania ciekawych projektów! Brzmi interesująco? Tutaj sprawdzisz jak to działa.

zrzutka_cykliczna


Zrzutka cykliczna oraz zwykła zrzutka to też nie wszystko! Dzięki zrzutce patronowanej, zbierzesz pieniądze dla organizacji, z której celami najlepiej się identyfikujesz! Logo wybranej przez Ciebie fundacji/organizacji (wraz z informacją o tym, że objęła ona patronatem Twoją akcję) ozdobi widok Twojej zrzutki. Prowadzisz fundację lub inną organizację? Chcesz, aby użytkownicy zrzutka.pl mogli zbierać pieniądze właśnie dla Ciebie i na realizację Twoich celów? Dołącz do innych Patronów! Aby dodać swoją organizację, przejdź trzy proste kroki opisane tutaj (w sekcji “Jak zostać Patronem?”).

patronowane

Jeśli nadal masz pytania lub wahasz się czy możesz założyć zrzutkę - napisz!


Facebook Twitter


Komentarze 0

Aby dodać komentarz lub zarejestruj się.

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!