Aktualności3

 • Dzięki Waszej hojności i ofiarności kolejne 2 serduszka już do nas jadą , a my zbieramy na kolejne , jak zauważyliście robią one dobrą robotę wspierając potrzebujących w naszym Mieście , pasywny dochód generowany z nakrętek pomaga tym rodzinom odciążyć bardzo mocno nadszarpnięty już budżet .

  Czytaj więcej
 • Kochani 2 serduszka już są w produkcji , walczymy o kolejne dwa , dzięki nim zapewniamy dzieciom pomoc długoterminową , bo koszty walki o każdy nowy dzień są przeogromne .

  Chciałbym podziękować za dotychczasową pomoc i że mogę na Was liczyć - jesteście WIELCY . Więcej info na fejsie "Orzeskie Centrum Nakrętkowe"

  Czytaj więcej
 • Kochani dziękuję Wszystkim za wsparcie , dzięki Wam udało się osiągnąć cel pierwszego etapu , czyli zebrać środki na zakup 2 serduszek , wierze że wspólnymi siłami (wraz z naszymi lokalnymi firmami) uda się tych serduszek zakupić 10 ! To długoterminowa inwestycja w pomoc naszym kochanym dzieciaczkom . Jednorazowy wydatek , który będzie im pomagał latami ;) DZIĘKUJĘ ŻE JESTEŚCIE ZE MNĄ

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Witajcie 

Zainspirowany podobnymi akcjami w innych miastach , w końcu przyszedł czas na nasze.


Moim małym marzeniem jest aby pojemnik na nakrętki w kształcie serca stał w każdej z naszych dzielnic , w tym celu powołaliśmy do życia "Orzeskie Centrum Nakrętkowe", które będzie pomagać dzieciom borykającym się z różnymi chorobami.

i4eb24bdec97ca69.jpeg

o Centrum Nakrętkowym : To nazwa oddolnej inicjatywy wspierającej chore dzieciaki , by choć trochę pomóc im w tej nierównej walce .


Cele : Przy zaopatrzeniu wszystkich dzielnic w serduszka każda z nich będzie mogła się skupić na pomocy swoim małym wojownikom .


Koszty : Kwoty serduszek wahają się w cenie 2500 zł , moim planem minimum na start jest zakupienie 2 sztuk i jak temat się przyjmie to docelowo rozszerzyłbym akcje o zakup kolejnych by finalnie każda dzielnica miała swoje.


Wielkie sprawy zaczynają się od małych rzeczy i osobiście poznałem moc tych niepozornych nakrętek .


Aby wszystko było jasne i przejrzyste o wszelkich ruchach będę Was informował na Fejsie . Zapraszam : https://www.facebook.com/OrzeskieCentrumNakretkowe


Termin: Super by było zdążyć zebrać potrzebną kwotę jeszcze przed Świętami , każda nawet najdrobniejsza wpłata przybliży Nas do osiągnięcia wspólnego celu. Każdy kto zna moje charytatywne zaangażowanie w wielu sprawach wie , że nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych a kiedy Wszyscy połączymy siły jesteśmy w stanie przenosić góry . Wierze że mogę na Ciebie liczyć, to jak pomożesz ? 


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 166

S
Sklepy Deal i Galeria Alkoholi Deal
1 000 zł
J
Joanna Grzegorzek
500 zł
F
Firma Midam, Morgi
500 zł
JK
Jakub Kempa
400 zł
I
Izabela
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
MF
Michał Fuchs
200 zł
ŁW
Łukasz Woźnica
200 zł
 
Dane ukryte
150 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

679 993 zrzutki

i zebrali

441 644 101 zł

A ty na co dziś zbierasz?