id: gevcma

TŁUMACZENIA V, VI i VII KSIĘGI PISM HOSODY.

TŁUMACZENIA V, VI i VII KSIĘGI PISM HOSODY.

47 810 zł z 100 000 zł
47%
75 dni do końca
178 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności3

 • 01.06.2020 - Otrzymaliśmy Tom 5. Jeżeli bierzesz udział w zrzutce, to na Twoim mailu z którego dokonywałeś/aś wpłaty znajduje się przesłany w Dzień Dziecka Tom 5 wraz z hasłami, wykresami i tabelami. Owocnego czytania wszystkim życzę. Jeżeli zastanawiasz się, czy warto brać udział w zrzutce, to odpowiadam: WATRO!!! Nigdzie indziej nie znajdziesz tak niesamowitych informacji na temat rynków finansowych, jak w pismach samego Mistrza - Ichimoku Sanjina!

  Czytaj więcej
 • Uaktualnienie: 02.05.2021 Treść Maila od biura tłumaczeń: Szanowny Panie,

  Zapewne zajmie nam to jeszcze tydzień, dwa. W poniedziałek napiszę Panu dokładnie. Dziewczyny siedzą nad tym 7/11, ale teksty o Ichimoku są trudniejsze nawet od buddyjskich tekstów z XIII wieku, którymi czasami się zajmuję.

  Pozdrawiam serdecznie

  Czytaj więcej
 • Biuro tłumaczeń przewiduje zakończenie prac na d tłumaczeniem V tomu najwcześniej na koniec Kwietnia. Nad tłumazceniem pracuje zespół trzyosobowy abyśmy księgę dostali w jak najkrótszym terminie.

  Czytaj więcej

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Poprzedni projekt zakończył się wielkim sukcesem, dzięki wsparciu Jarosław i Grzegorz.

Jako społeczność miłośników Ichimoku Sanjina i jego sposobu widzenia rynków mamy dostęp do oryginalnych pism Mistrza. Dostęp jest jednak niekompletny i pragnąłbym zaproponować tłumacznie pozostałych ksiąg. Jestem w ich posiadaniu i chętnie udostępnię na potrzeby tego projektu.

Są one nieco grubsze V - 356 stron, VI - 428 str, VII - 394 str, dla porównania Tom I ma jedynie 150 stron. (mowa tu o oryginalnych stronach po japońsku) Stąd też wstępna wycena biura tłumaczeń (tego samego, co ostatnio) 48zł plus VAT za stronę bieżącą. czyli około 55400zł brutto. Cena druku to drugie tyle więc musimy zebrać około 100000zł, tak jak udało się to uczynić, przy tłumaczeniu tomów 1-4.

Przy takiej cenie potrzebujemy 202 chętnych do zapłaty 250zł każdy aby pokryć koszty samych tłumaczeń lub 400 osób przypadku drukowania ksiąg. Jeżeli zbierze się większa liczba osób wtedy możemy również wydrukować.

Tomy V jest już tłumaczony bowiem zebraliśmy kwotę wystarczająca do podpisania umowy z biurem tłumaczeń aby pokryć koszta z nim związane, czyli około 17771zł wraz z VAT. Tom VI i VII będą tłumaczone w taki sam sposób, czyli po zebraniu się kwoty pozwalającej na podpisanie umowy z biurem tłumaczeń.

Dziękuję wszystkim za wpłaty i branie udziału w inicjatywie.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 178

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Nasi użytkownicy założyli

704 467 zrzutek

i zebrali

473 976 214 zł

A ty na co dziś zbierasz?