id: k8zef5

Psychoterapia borderline

Psychoterapia borderline

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
1 712 zł 
z 2 400 zł
71%
zakończona 31.12.2021r
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Cześć! https://drive.google.com/folderview?id=1Ln5pvlFFxuHmlD4Cxgng65An5-WQ9XEr link w którym wstawiłam wszystkie "paragony", jeśli nadal będą niedomówienia i oskarżenia, wstawię potwierdzenia przelewów, ale tak było szybciej :)
Dziękuję za każde wsparcie! Za każdą złotówkę ❣️ jest to dla mnie ogromnie duża pomoc i jest mi miło, że dzięki wam będzie mi łatwiej :)


Jestem w trakcie terapii dbt (dialektyczno behawioralnej), podobno poleca się ją dla osób z zaburzeniami osobowości typu borderline.


Już jakiś czas na nią uczęszczam, mam podpisany kontrakt na rok i jestem mega szczęśliwa, że na nią trafiłam. Mam bardzo fajną terapeutkę i z każdego spotkania wynoszę coś nowego. Uczę się uwazności, bycia tu i teraz, mam ciężki czas więc jestem wdzięczna, że mam tą terapię, tą pewną rzecz (dzięki wam 🥺, bez waszego wsparcia i pomocy, prawopodobnie nadal stalabym w miejscu) ❣️


Za +/- dwa miesiące zaczynam treningi umiejętności, oprócz psychoterapii indywidualnej odbywają się obowiązkowe spotkania z grupą ok 10 osób, raz w tygodniu, aby ćwiczyć to, czego uczymy się na terapii. Jest to koszt 100 zł za spotkanie. 50 minut mojej terapii to 150 zł.


Zrzutkę zamierzam niedługo zakończyć, potrzebuje tych pieniędzy aby dalej opłacać terapię, gdyż na chwilę obecną opłacam ją z własnej kieszeni i obciąża to mocno mój portfel.


Od 11 roku życia (mam teraz 21) walczę z myślami samobójczymi, tendencjami, autodestrukcją. Utrzymuje się to do dnia dzisiejszego. Ale nadal walczę.

Przypomnę dlaczego założyłam tą zbiórkę.

Cierpię na borderline i określenie cierpię jest tutaj na prawdę trafne. Zaburza to całe moje codzienne życie, od budzenia się z niechęcią do życia, do przeżycia dnia pełnego zachwiań, szybkich i nagłych zmian nastroju, myśli samobójczych, szybkiej derealizacji. Nie jestem w stanie przez to pracować nawet na 60%(nie jestem matematykiem, nie obliczyłam tego, tak strzelam) chociaż może to brzmieć głupio.

Pomimo tego, że zarabiam mam sporo wydatków takich jak opłacenie mieszkania, zus, podatki, koty, produkty żywnościowe, ale to dotyka każdego z nas. Nie każdy z nas jednak potrzebuje terapii, która swoje kosztuje. Jak widzicie - dawałam radę opłacać terapię z własnej kieszeni, ale mocno to odczuwam, nie mogę zaoszczędzić pieniędzy, aby mieć na czarną godzinę, boje się o pieniądze i o to, że mogę zostać bez mieszkania. Zarabiam mniej niż "powinnam", gdyż jest mi nadal ciężko wstawać z łóżka, znaleźć chęci do życia, zorganizować sobie dzień, potrzebuje dużo pomocy i dużo zmian. Jedna negatywna rzecz zaburza mój dosłownie cały dzien. Nie jestem w stanie się skupić, wpadam w głęboki dół, leżę jak sparaliżowana, albo po prostu płacze z bezsilności. Ale nad wszystkim da się pracować. I chce nad tym pracować, aby moje życie było warte przeżycia.


Do czasu weryfikacji zrzutka zostanie aktywna, nie zrobiłam tego wcześniej bo wszystko robię w zwolnionym tempie i na ostatnią chwilę.

Podaje do siebie kontakt email, w razie jakichkolwiek pytań, wątpliwości. Dziękuję ❣️


[email protected]

ma73375b0d0eff1a.jpeg
Dziękuję wam za każdą złotóweczkę, jedna, ale może zdziałać cuda! 💖🌶️ Jest nas dużo, więc na prawdę mam wielką nadzieję, że z waszą pomocą uda mi się wyjść na prostą i zacząć żyć, nie wegetować 💕

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 9

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • Anna Cieśla

    W Trójmieście masz ok. 20 specjalistów od terapi poznawczo-behawioralnej, sprobowalas skontaktowac sie z ktoryms z nich? Czy dasz znac tu na zbiorce gdzie zdecydowalas podjac sie terapii?

Nasi użytkownicy założyli

880 250 zrzutek

i zebrali

810 593 381 zł

A ty na co dziś zbierasz?