Wpłacasz na

Wybierz nagrodę
krok 1/4

Mała figurka Buddy

30 zł i więcej

Figurka Buddy wykonana z żywicy, wys. 4 cm.

wybrano 2 razy

Mala (buddyjski różaniec)

70 zł i więcej

Krótka mala ze szlachetnego drewna, różne rodzaje

wybrano 2 razy

Mala (buddyjski różaniec)

90 zł i więcej

Długa mala ze szlachetnego drewna, różne rodzaje

wybrano 1 raz

Książka "Kompas zen" z osobistą dedykacją mistrzyni zen Bon Shim lub mistrza zen Joeng Hye

120 zł i więcej

Legendarna książka mistrza zen Seung Sahna, kompendium wiedzy na temat buddyzmu i zen. Nauki podane są w formie zwięzłych i często zabawnych wykładów. Klasyka współczesnej literatury zen.

wybrano 1 raz

Jedno- lub dwuosobowy pobyt w Domku Nauczyciela (1 doba)

250 zł i więcej

Pobyt w położonym w ogrodzie ośrodka domku i udział w pobycie gościnnym. 
Jeśli chcesz poznać smak treningu w ośrodku zen, uczestnicząc w regularnych sesjach medytacji wraz z rezydentami, mieszkać wśród koreańskich malowideł i kaligrafii, oraz dowiedzieć się więcej na temat buddyzmu, wybierz tę właśnie nagrodę.
Ośrodek jest całkowicie wolny od alkoholu oraz papierosów i spożywane są tu wyłącznie wegetariańskie potrawy.

Nagroda obejmuje jedną dobę pobytu, ale można oczywiście zostać na kilka dni wpłacając wielokrotność kwoty dobowej.

Terminy do ustalenia.


wybrano 1 raz

Udział w Dniu Zen

300 zł i więcej

Dzień Zen - warsztat dla początkujących i nie tylko z mistrzem zen Joeng Hye! Wprowadzenie do medytacji, sesja pytań i odpowiedzi, wegetariański obiad i kolacja. Wszystko to w nieformalnej i przyjaznej atmosferze ośrodka w Falenicy. Najbliższy odbędzie się w niedzielę 1 lipca 2018, godz. 10-19, kolejne terminy jesienią, zawsze w niedzielę.

wybrano 1 raz

Udział w weekendowej sesji medytacyjnej

500 zł i więcej

Udział w weekendowej (piątek 18.00 - niedziela 14.00) sesji medytacyjnej w ośrodku w Falenicy w wybranym przez Was terminie (ok. 8 terminów  do końca roku). Najbliższy termin to 15-17 czerwca 2018. Nagroda obejmuje wyżywienie, zakwaterowanie (dormitorium), udział we wszystkich zajęciach oraz dwie rozmowy osobiste z mistrzem zen!

Kolacja z mistrzem zen Joeng Hye!

1000 zł i więcej

Niezwykła możliwość spędzenia czasu z wybitnym nauczycielem duchowym w intymnej atmosferze japońskiej restauracji Sakaba w Falenicy! Maksymalnie 3 osoby w czasie jednej kolacji, terminy do uzgodnienia z darczyńcami. Nagroda obejmuje posiłek, za wyłączeniem napojów alkoholowych :)

wybrano 1 raz

Bez nagrody

Nie chcę otrzymać nagrody

Ile chcesz wpłacić?
krok 2/4

Wybierz sposób zapłaty
krok 3/4

Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%

Podsumujmy
krok 4/4

Organizator otrzyma

5 zł [zmień]

Koszt obsługi transakcji

0 zł

Łączna wpłata

-

Wybrano nagrodę dla progu

-*wymagane pole

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcejDane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU.

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcejTwoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności.

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcejm.in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.