Wróć do zrzutki

Wpłać na zrzutkę: Rozbudowa warszawskiego ośrodka Szkoły Zen Kwan Um w Polsce ID: pdmhnw

Wybierz ile chcesz wpłacić
 • Mała figurka Buddy

  Figurka Buddy wykonana z żywicy, wys. 4 cm.

  Mała figurka Buddy
 • Mala (buddyjski różaniec)

  Krótka mala ze szlachetnego drewna, różne rodzaje

  Mala (buddyjski różaniec)
 • Mala (buddyjski różaniec)

  Długa mala ze szlachetnego drewna, różne rodzaje

  Mala (buddyjski różaniec)
 • Książka "Kompas zen" z osobistą dedykacją mistrzyni zen Bon Shim lub mistrza zen Joeng Hye

  Legendarna książka mistrza zen Seung Sahna, kompendium wiedzy na temat buddyzmu i zen. Nauki podane są w formie zwięzłych i często zabawnych wykładów. Klasyka współczesnej literatury zen.

  Książka "Kompas zen" z osobistą dedykacją mistrzyni zen Bon Shim lub mistrza zen Joeng Hye
 • Jedno- lub dwuosobowy pobyt w Domku Nauczyciela (1 doba)

  Pobyt w położonym w ogrodzie ośrodka domku i udział w pobycie gościnnym. 
  Jeśli chcesz poznać smak treningu w ośrodku zen, uczestnicząc w regularnych sesjach medytacji wraz z rezydentami, mieszkać wśród koreańskich malowideł i kaligrafii, oraz dowiedzieć się więcej na temat buddyzmu, wybierz tę właśnie nagrodę.
  Ośrodek jest całkowicie wolny od alkoholu oraz papierosów i spożywane są tu wyłącznie wegetariańskie potrawy.

  Nagroda obejmuje jedną dobę pobytu, ale można oczywiście zostać na kilka dni wpłacając wielokrotność kwoty dobowej.

  Terminy do ustalenia.


  Jedno- lub dwuosobowy pobyt w Domku Nauczyciela (1 doba)
 • Udział w Dniu Zen

  Dzień Zen - warsztat dla początkujących i nie tylko z mistrzem zen Joeng Hye! Wprowadzenie do medytacji, sesja pytań i odpowiedzi, wegetariański obiad i kolacja. Wszystko to w nieformalnej i przyjaznej atmosferze ośrodka w Falenicy. Najbliższy odbędzie się w niedzielę 1 lipca 2018, godz. 10-19, kolejne terminy jesienią, zawsze w niedzielę.

  Udział w Dniu Zen
 • Udział w weekendowej sesji medytacyjnej

  Udział w weekendowej (piątek 18.00 - niedziela 14.00) sesji medytacyjnej w ośrodku w Falenicy w wybranym przez Was terminie (ok. 8 terminów  do końca roku). Najbliższy termin to 15-17 czerwca 2018. Nagroda obejmuje wyżywienie, zakwaterowanie (dormitorium), udział we wszystkich zajęciach oraz dwie rozmowy osobiste z mistrzem zen!

  Udział w weekendowej sesji medytacyjnej
 • Kolacja z mistrzem zen Joeng Hye!

  Niezwykła możliwość spędzenia czasu z wybitnym nauczycielem duchowym w intymnej atmosferze japońskiej restauracji Sakaba w Falenicy! Maksymalnie 3 osoby w czasie jednej kolacji, terminy do uzgodnienia z darczyńcami. Nagroda obejmuje posiłek, za wyłączeniem napojów alkoholowych :)

  Kolacja z mistrzem zen Joeng Hye!
 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
50 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij