id: t23du6

Inwestorzy: wydobywaj, sprzedawaj, zarabiaj! GRA PLANSZOWA

Inwestorzy: wydobywaj, sprzedawaj, zarabiaj! GRA PLANSZOWA

872 zł z 50 000 zł
1%
zakończona 22.07.2021r
10 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

W grze Inwestorzy wcielacie się w początkujących przedsiębiorców, przed którymi stoi zadanie zbudowania finansowego imperium. Aby to osiągnąć będziecie musieli inwestować w kopalnie oraz handlować wydobytymi surowcami.


mc45aab4100e5987.jpeg


MECHANIKA GRY


Pierwszym krokiem w drodze do fortuny będzie dobranie odpowiedniej strategii oraz wybór i zakup kopalni. Jest to krok niezbędny, gdyż to właśnie kopalnie będą wydobywały dla gracza surowce, które ten będzie mógł następnie sprzedać z zyskiem.


Dochodzimy do handlu i innowacyjnej – w grach planszowych – mechaniki rynku. To tu odbywają się transakcje kupna i sprzedaży wydobytych surowców. Tym co wpłynie na decyzję o sprzedaży bądź zakupie surowców są oczywiście ceny rynkowe poszczególnych surowców. Ceny rynkowe są kształtowane na początku każdej tury poprzez rzut kośćmi. Każdy z surowców posiada swoją kość. Sprawia to, że każdy z surowców charakteryzuje się innym modelem cenowym.


o2920d37489a04ec.jpeg


Jednak fakt, że żaden z graczy nie wie jakie ceny wypadną w następnych kolejkach, pewna doza elastyczności oraz umiejętność podejmowania ryzykownych decyzji może przechylić szalę zwycięstwa na Waszą stronę!

Cała mechanika gry odzwierciedla wahania giełdowe, które zmieniają się z dnia na dzień i żaden uczestnik rynku nie wie co czeka go dnia następnego!


v9c239342a7e6ce8.jpeg


Zawartość pudełka Inwestorzy:

4 kości z cenami

40 kopalni

160 małych surowców

46 dużych surowców

150 banknotów


Dodatek InvestCoin


Wraz z dodatkiem o nazwie InvestCoin wkraczacie w erę „cyfrowego złota”! Dzięki niemu, do puli dóbr którymi możecie handlować dołącza jeszcze jeden cenny surowiec, kryptowaluta InvestCoin! Rozszerzenie to sprawia, że do gry dołącza nowa mechanika, która jest niezwykle prosta a jednocześnie urozmaica rozgrywkę i sprawia, że pojedynek o miano najlepszego inwestora staje się jeszcze bardziej emocjonujący!


e0018e105cd385eb.jpeg

MECHANIKA DODDATKU


Aby móc zarobić na tym cyfrowym dobrze trzeba go najpierw „wykopać”. Każdy z graczy będzie mógł zainwestować w tzw. „koparki”. Każda z takich koparek umożliwi wydobycie InvestCoina. Im więcej koparek zakupicie, tym większą posiądziecie szansę na potencjalny zysk!


v6c40a24acf70ebd.jpeg


Zawartość pudełka InvestCoin

1 kość z cenami

24 koparki

40 InvestCoinów


Spokojnie, to wszystko nie jest tak straszne jak by się mogło wydawać! Nie musicie posiadać doktoratu z ekonomi albo być Warrenem Bufettem aby zagrać w nasz tytuł! Inwestorzy to wciągająca gra o bardzo prostej mechanice, świetnie nadająca się do rozegrania w trakcie 30 minutowej rozgrywki jak i cieszyć się tytułem w trakcie 3 godzinnej potyczki o miano najlepszego inwestora, sky's the limit! :-)Walory edukacyjne gry Inwestorzy


+ Młodszym graczom przybliża mechanizm działania rynków finansowych oraz kryptowalut.

+ Uzmysławia najważniejszą zasadę: "tanio kup, drogo sprzedaj"!

+ Uczy biegłego posługiwania się tabliczką mnożenia – nic tak nie uczy liczenia, jak liczenie pieniędzy! :-)

+ Rozwija świadomość na temat wartości pieniądza.

+ Wybierając Inwestorów łączycie przyjemne z pożytecznym – gracie w grę i uczycie dzieci inwestować.


Jednak, to nie tylko tytuł dla młodszych graczy! Dorośli i bardziej doświadczeni gracze będą mogli się sprawdzić na polu inwestycji, strategii i spekulacji w wyścigu po tytuł najlepszego inwestora. Miłej zabawy! :-)KUP TERAZ, OTRZYMAJ ZARAZ!


NIE MUSICIE CZEKAĆ ABY ZAGRAĆ W NASZĄ GRĘ! MOŻECIE KUPIĆ GRĘ STWORZONĄ PRZEZ NAS I CIESZYĆ SIĘ NIĄ W PRZECIĄGU 7 DNI! :-)

Przygotowaliśmy dla was ograniczoną ilość sztuk gry, wraz z naszą dedykacją abyście mogli cieszyć się grą stworzoną z pasją przez samych autorów!


O Easy Games


Cześć, z tej strony Paweł oraz Mateusz! Jesteśmy przyjaciółmi od najmłodszych lat i od niemal roku tworzymy Easy Games. Uwielbiamy wszelkiej maści gry i chcemy się dzielić naszą pasją z innymi. Główną ideą, która nam przyświeca podczas tworzenia gier to prosta i funkcjonalna mechanika, która pozwala cieszyć się grą bez konieczności przebijania się przez długie oraz skomplikowane instrukcje.

r0e4ea16da4af380.jpeg

Tym samym, chcemy się z wami podzielić debiutanckim owocem naszej pasji! Projekt ten powstał dla Was, graczy chcących zagrać w grę prostą oraz zapewniającą dużo zabawy podczas rozgrywki! Mamy nadzieje, że tytuł się wam spodoba i zapewni dużo zabawy podczas wielu spotkań!

z7fd077d3f0b0446.jpeg

Projekt EASY GAMES powstał dla Was - graczy. Dlatego prosimy was o pomoc w jego realizacji, gdyż jego sukces zaowocuje wieloma ciekawe tytułami w niedalekiej przyszłości! Lecz aby one mogły się pojawić musimy zrobić pierwszy udany krok jakim są INWESTORZY! :-)


DZIĘKUJEMY!Koszt wysyłki zza granicę jest wyceniany indywidualnie. W celu wysyłki do Paczkomatu, proszę o numer Paczkomatu w polu adresu do wysyłki.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 10

 
Dane ukryte
120 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
140 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Dane ukryte
120 zł
 
Dane ukryte
170 zł
 
Dane ukryte
1 zł
 
Dane ukryte
3 zł
 
Dane ukryte
1 zł
Zwrócona
 
Dane ukryte
ukryta

Nagrody

Wpłać 120 zł i więcej
Gra Inwestorzy + wysyłka gratis

Cena uwzględnia wysyłkę na terenie Polski.

rozwiń

wybrano 2 razy

przewidywana dostawa: 1 października, 2021

Wybieram
Wpłać 140 zł i więcej
Gra Inwestorzy z kośćmi wykonanymi przez twórców + wysyłka gratis

W pudełku znajdziecie kości wydrukowane metodą 3D oraz pomalowane przez twórców. Dodatkowo, każde pudełko będzie przez nas podpisane. Możliwe są dedykacje!


Grę otrzymacie w przeciągu 7 DNI od jej zakupu!Cena uwzględnia wysyłkę na terenie Polski. Możliwość dodania dedykacji.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 59 z 60)

Wybieram
Wpłać 150 zł i więcej
Gra Inwestorzy + dodatek InvestCoin + wysyłka gratis

Cena uwzględnia wysyłkę na terenie Polski.

rozwiń

wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 1 października, 2021

Wybieram
Wpłać 170 zł i więcej
Inwestorzy z InvestCoin z kośćmi wykonanymi przez twórców + wysyłka gratis

W pudełkach znajdziecie kości wydrukowane metodą 3D oraz pomalowane przez twórców. Dodatkowo, każde pudełko będzie przez nas podpisane. Możliwe są dedykacje!


Grę otrzymacie w przeciągu 7 DNI od jej zakupu!


Cena uwzględnia wysyłkę na terenie Polski. Możliwość dodania dedykacji.

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 5 z 7)

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

721 704 zrzutki

i zebrali

498 126 075 zł

A ty na co dziś zbierasz?