id: ud4dv8

Pomoc dla Boryska

Pomoc dla Boryska

37 718 zł 
z 50 000 zł
75%
61 dni do końca
400 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Pomóżmy Borysowi wrócić do normalności. Żeby mógł normalnie funkcjonować potrzebna jest długotrwała rehabilitacja, wyjazdy do ośrodków medycznych oraz zakup protezy. Niestety konieczna była amputacja całej nogi.


Pomóżmy mu wspólnymi siłami wrócić do normalności! Wierzę w nas !


Zaczęło się od niewinnego bólu nogi. Byliśmy przekonani, że to ból, który za chwilę minie. Niestety tak się nie stało, wręcz przeciwnie, było coraz gorzej. Nasze kroki skierowaliśmy do ortopedy, który dał skierowanie na RTG . Badanie wykazało zmiany na kości. Byliśmy przerażeni. Dostaliśmy pilne skierowanie do Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.


Wykonano naszemu synkowi mnóstwo badań oraz biopsję, która potwierdziła diagnozę – Osteosarcoma - złośliwy nowotwór kości.


W jednej chwili wszystkie dotychczasowe problemy przestały istnieć. Liczy się tylko nasz syn. Chcemy, aby wrócił do zdrowia! Chcemy, aby wrócił do szkoły i swojego beztroskiego dzieciństwa!


Przed naszym dzieckiem ciężkie miesiące walki o zdrowie. Jesteśmy dopiero na początku leczenia, a już mierzymy się z dużymi wydatkami. Szpital w Warszawie, w którym leczy się Borys znajduje się około 300 km od naszego domu. Same dojazdy zabierają część rodzinnego budżetu. Pomimo tego, że oboje pracujemy to wiemy, że nie jesteśmy w stanie sami sfinansować kosztów leczenia. Stąd prośba o pomoc, o każdą złotówkę, dzięki której ta niezwykle trudna codzienność będzie łatwiejsza. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i okazane serce. Marcin i Kasia

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 400

AL
Joanna Lęgas
MP
Marika
MK
Magda Kielpinska
50 zł
IK
Izabela Krygier
10 zł
MA
Marlena
30 zł
JK
QBOL
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
RC
Ryczące Czterdziestki
100 zł
SP
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Żydowie - zakończenie roku szk.- kwiaty
3 650 zł
Zobacz więcej

Komentarze 23

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

864 848 zrzutek

i zebrali

763 494 265 zł

A ty na co dziś zbierasz?