id: wack9w

Pomóż mi rozwijać pasję i dzielić się efektami

Pomóż mi rozwijać pasję i dzielić się efektami

272 zł z 1 000 zł
27%
zakończona 11.05.2021r
11 wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Cześć, jestem Gosia z bloga Ogród Przydomowy. Być może kojarzysz mnie z sieci, gdzie od lat pokazuję jak uprawiam swój ogród. Największą jednak uwagę poświęcam uprawie warzyw, w naturalny sposób.


Ciągła nauka o uprawie roślin wymaga nakładów pieniężnych. Nie zawsze internet jest źródłem rzetelnych informacji, więc dla dodatkowo korzystam z książek, napisanych przez ekspertów. Chcę prawidłowo uprawiać rośliny we własnym ogrodzie oraz przekazywać Wam tylko starannie opracowane treści. Jak zapewne wiesz, niezwykle interesuje mnie naturalna uprawa roślin, co wiąże się z poznawaniem nowych metod. Nabytym doświadczeniem dzielę na swoim blogu.


By móc rozwijać swoją pasję i dzielić się z Tobą efektami potrzebuję pewnych niezbędnych elementów jakimi są książki. Chcę także zgłębić nowe metody kompostowania - bokashi i dżdżownice kalifornijskie. W pierwszym wypadku potrzebuję solidnych wiaderek, bo moje amatorskie i tanie rozwiązanie się nie sprawdziło. Druga metoda to tzw. kompostowanie na balkonie. Myślę, że moje spostrzeżenia mogą pomóc osobom mającym działki, oddalone od miejsca zamieszkania.


Przez ostatnie dwa lata na moim blogu można było pobrać za darmo stworzony przeze mnie organizer ogrodowy. Cieszył się on dużą popularnością i tylko w zeszłym roku ściągnęło go ponad 1000 osób. Zainwestowałam w poprzednie wersje trochę pieniędzy i dużo czasu, a najnowsza - była dopieszczana bardzo długo. Pomyślałam zatem, że podzielę się organizerem ogrodowym z każdą osobą, która wesprze tę zrzutkę 30zł.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 11

AG
Joanna.gicwachowicz
30 zł
AD
Aleksandra Dyjak
30 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Dane ukryte
30 zł
MW
Monika Wrzesińska
30 zł
AL
Agnieszka Leniec
30 zł
AK
Anna Kurek-Przepióra
30 zł
W
Weronika
30 zł
K
Karolina
30 zł
 
Dane ukryte
ukryta
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 30 zł i więcej
Organizer ogrodowy
Organizer ogrodowy został zaprojektowany przeze mnie, ogrodnika, matkę, osobę wiecznie zajętą. Dlatego musi mi pomóc ogarnąć ilość zadań do wykonania w ogrodzie. Stawiam na przejrzystość i delikatne kolory, bo wiele rzeczy mnie rozprasza. Kolorowe grafiki malowane akwarelą poprawiają mi humor i sprawiają, że mam ochotę wypełniać te wszystkie rubryki.Co znajdziesz w tym organizerze ogrodowym?✓ miejsce na spisanie celów ogrodowych✓ roczny kalendarz✓ informacje jak zacząć uprawiać ogród naturalnie✓ sezonową listę zadań✓ miesięczne listy zadań do własnoręcznego uzupełnienia✓ miesięczne listy z zasugerowanymi przeze mnie zadaniami✓ miejsce do rozrysowania zmian w ogrodzie✓ tabelę wydatków✓ miejsce na zaplanowanie warzywnika✓ pomoc w porządkowaniu nasion i stworzeniu listy zakupów✓ listę roślin ozdobnych jednorocznych✓ krótkie informacje jak uprawiać 21 gatunków warzyw✓ tabele do spisu wysiewu nasion i opisu rozsad✓ tabele do spisu problemów i szkodników oraz podsumowanie plonów✓ kartę rośliny✓ tabelę do spisu terminów cięcia drzew i krzewów✓ miejsce na własne notatkiDodatkowo: ✓ miesięczny kalendarz ze świętami związanymi z ogrodem oraz z miejscem na zapiski✓ tabelę niekorzystnego i korzystnego sąsiedztwa roślin✓ instrukcję jak planowaćPo wpłacie na podany email prześlę link, gdzie można dokonać pobrania organizera w formacie PDF. Do tego pliku dołączam także dwa kolejne: kalendarz z nietypowymi świętami związanymi z ogrodem na rok 2021 i tabelę niekorzystnego i korzystnego sąsiedztwa roślin.Więcej na temat organizera przeczytasz na moim blogu Ogród przydomowy.
rozwiń

wybrano 9 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

743 048 zrzutek

i zebrali

527 797 241 zł

A ty na co dziś zbierasz?