Wybierz ile chcesz wpłacić
 • WSPARCIE BEZ NAGRODY

  Wierzysz w celowość projektu i nie oczekujesz nagrody za pomoc? Dziękujemy! Podziękowanie wyślemy elektronicznie.

  WSPARCIE BEZ NAGRODY
 • DOBRE POMYSŁY ZACZYNAJĄ SIĘ OD DOBREJ KAWY! KAWA DLA CIEBIE!

  Dziękujemy za Twoje wsparcie! Zapewne nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo pomagasz! Nie wiemy tego na pewno, ale sądzimy, że Bolesław I Chrobry, który widnieje na tym banknocie, też cieszy się z Twojej decyzji o wsparciu nowego projektu Śląskiego Centrum Kultury i Rot Marszu Niepodległości.


  Kawa do odbioru w Cafe Kultura po zrealizowaniu projektu!


  DOBRE POMYSŁY ZACZYNAJĄ SIĘ OD DOBREJ KAWY! KAWA DLA CIEBIE!
 • KULTURALNA SMYCZ

  Banknot o nominale 50 złotych zdobi portret króla Kazimierza III Wielkiego. Chyba każdy z nas zna przysłowie "Kazimierz Wielki zastał Polskę drewnianą, a zostawił murowaną". Dzięki Twojemu wsparciu pomagasz nam zbudować solidny murowany fundament dla nowego projektu Śląskiego Centrum Kultury i Rot Marszu Niepodległości!


  KULTURALNA SMYCZ
 • V TOMÓW KSIĄŻKI: OKRĘG ŚLĄSKI ARMII KRAJOWEJ. JESTEŚMY STĄD! TO NASZA OPOWIEŚĆ.

  Przekazujesz 200 zł? To już ogromna pomoc! Czy wiesz, że Zygmunt I Stary, który znajduje się na banknocie 200 zł, sprzyjał wyzwalaniu inicjatyw kulturalnych i przeszedł do historii jako wybitny mecenas sztuki? Nie? Jak widzisz nie ma przypadków, są tylko znaki...

  V TOMÓW KSIĄŻKI: OKRĘG ŚLĄSKI ARMII KRAJOWEJ. JESTEŚMY STĄD! TO NASZA OPOWIEŚĆ.
 • KRYSZTAŁOWA STATUETKA

  W 2017 r. Narodowy Bank Polski zaprezentował nowy polski banknot obiegowy o nominale 500 zł z wizerunkiem Jana III Sobieskiego. Trudno przywoływać postać Jana III Sobieskiego i nie pamiętać o Odsieczy Wiedeńskiej - ratunku dla chrześcijańskiej Europy. Przekazując 500 zł sam stajesz się Janem III Sobieskim własnych czasów. Dziękujemy za Twoje zaufanie i obiecujemy, że nie zwiedziemy! W podziękowaniu otrzymasz od nas spersonalizowaną kryształową statuetkę.

  KRYSZTAŁOWA STATUETKA
 • KAMIEŃ WEGIELNY DLA BUDOWNICZYCH PROJEKTU

  Kamieniem węgielnym zaczęto nazywać pierwszą cegłę, której położeniu towarzyszyła stosowna uroczystość. Wreszcie określano w ten sposób sam akt wzniesienia budowli, a następnie fundamenty lub podstawy czegoś.

  W podziękowaniu za wsparcie i położenie z nami podwalin otrzymasz od nas wyjątkową spersonalizowaną statuetkę z węgla. Prawdziwy "Kamień Węgielny" tego projektu!

  KAMIEŃ WEGIELNY DLA BUDOWNICZYCH PROJEKTU
 • REKLAMA TWOJEJ FIRMY. REKLAMA TWOJEJ DZIAŁALNOŚCI. REKLAMA CIEBIE!

  W tym projekcie stawiamy na POLSKIE MARKI i ich promowanie. Chcesz docierać do nowych klientów? Razem z nami naucz Polaków patriotyzmu konsumenckiego!


  *zastrzegamy sobie prawo do decyzji o promocji materiału

  REKLAMA TWOJEJ FIRMY. REKLAMA TWOJEJ DZIAŁALNOŚCI. REKLAMA CIEBIE!
 • Brak
Koszt obsługi transakcji

Zrzutki organizowane są za darmo - nie pobieramy żadnych opłat od organizatorów zrzutek ani wpłacających. Pomóż nam pokryć m. in. prowizję operatora płatności, by zawsze tak było!

%
Podsumowanie
Wiadomość do organizatora (opcjonalnie)
Nagroda
-
Suma kosztów
Organizator otrzyma
70 zł
Koszt obsługi transakcji
0 zł

Łączna wpłata
-
Wpłata cykliczna
Co miesiąc

Zlecenie realizacji płatności: Zlecenie wykonuje PayU SA; czytaj więcej Dane odbiorcy, tytuł oraz kwota płatności dostarczane są PayU SA przez odbiorcę; Zlecenie jest przekazywane do realizacji po otrzymaniu przez PayU SA Państwa wpłaty. Płatność udostępniana jest odbiorcy w ciągu 1 godziny, nie później niż do końca następnego dnia roboczego; PayU SA nie pobiera opłaty od wpłacających.
Płacąc akceptujesz Zasady płatności PayU .

Administratorem Twoich danych osobowych jest PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (60-166), przy ul. Grunwaldzkiej 182. czytaj więcej Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji transakcji płatniczej, powiadamiania Cię o statusie realizacji Twojej płatności, rozpatrywania reklamacji, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych ciążących na PayU.
Odbiorcami Twoich danych osobowych mogą być podmioty współpracujące z PayU w procesie realizacji płatności. W zależności od wybranej przez Ciebie metody płatności mogą to być: banki, instytucje płatnicze, instytucje pożyczkowe, organizacje kart płatniczych, schematy płatnicze), ponadto podmioty wspierające działalność PayU tj. dostawcy infrastruktury IT, dostawcy narzędzi do analizy ryzyka płatności a także podmiotom uprawnionym do ich otrzymania na mocy obowiązujących przepisów prawa, w tym właściwym organom wymiaru sprawiedliwości. Twoje dane mogą zostać udostępnione akceptantom celem poinformowania ich o statusie realizacji płatności. Przysługuje Tobie prawo dostępu do danych, a także do ich sprostowania, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowania oraz do przenoszenia i usunięcia danych. Podanie danych jest dobrowolne jednak niezbędne do realizacji płatności, a brak podania danych może skutkować odrzuceniem płatności. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych przez PayU znajdziesz w Polityce Prywatności .

Zrzutka.pl sp. z o.o. przetwarza dane osobowe w celu czytaj więcej .in. marketingu własnych produktów i usług oraz w celu zapewnienia osobom wspierającym i organizującym zrzutki bezpiecznego korzystania ze strony zrzutka.pl oraz zapobiegania oszustwom. Dokładniejsze informacje o kategoriach, celach i sposobach przetwarzania danych osobowych przez zrzutka.pl sp. z o.o. przysługujących Ci prawach oraz ich realizacji, możesz znaleźć tutaj: kliknij