"Oszczędzaj ze świnką" Zakończona 30.09.2016r ID: xurtfj

"Oszczędzaj ze świnką"

Zebrano 470 zł
Zrzutka została wyłączona przez organizatora.

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Biorąc udział w projekcie:

- pomożesz chorym dzieciom


WARTO OSZCZĘDZAĆ!

Cześć!

Jestem Lotka i jak widzisz jestem skarbonką. Chcę zaprosić Ciebie do wzięcia udziału w projekcie społecznościowym "Oszczędzaj ze świnką."

Poprzez tę kampanię pragnę zachęcić małych i dużych Polaków oraz całe rodziny do oszczędzania. Chcę uświadomić oraz udowodnić Tobie, iż odkładając najdrobniejsze kwoty możesz uzbierać naprawdę spore pieniądze. Wystarczy tylko, że będziesz systematycznie wrzucał/a do swojej skarbonki przez okres, który sam/a sobie wyznaczysz. Dzięki temu będziesz mógł/mogła spełnić swoje mniejsze bądź większe marzenia, wszystko zależy od Ciebie! Po prostu chcę Ci pokazać, że oszczędzanie jest fajne i zerwać z typowym stereotypem, iż "nie warto, po co".

W projekcie może wziąć udział każdy, wystarczy że:

  • wrzucisz do mnie 5 zł tylko i wyłącznie jeden raz
  • zaprosisz swoją rodzinę, przyjaciół i znajomych
  • polubisz i udostępnisz mój profil na Facebooku: www.facebook.com/skarbonkalotka (tutaj znajdziesz wszystkie aktualności o projekcie)

Jeżeli znajdzie się ktoś, kto chciałby wrzucić do mnie mniejszą lub większą sumę od 5 zł, również ją przyjmę, ponieważ jestem skarbonką. Namawiam Cię jednak abyś ustosunkował/a się do mojej prośby i wrzucił/a tylko 5 zł, resztę wrzuć do swojej skarbonki.

Zapraszam również firmy, ich pracowników i partnerów biznesowych do wzięcia udziału w zorganizowanym przeze mnie przedsięwzięciu.

Bez Was wszystkich projekt się nie powiedzie!

Pragnę podkreślić, iż 100% z uzbieranej kwoty przekażę na cele charytatywne, tzn. na leczenie chorych dzieci (nazwę fundacji i oświadczenie o przekazaniu pieniędzy podam w ciągu 7 dni od zakończenia projektu, które udostępnię na tej stronie, jak i na moim profilu na Facebooku).

Jestem tradycyjną skarbonką dlatego wszystkie opcje tej zrzutki zostały zablokowane, abym mogła po zakończeniu projektu zostać "rozbita".

Moje "rozbicie" nastąpi dnia 01.10.2016 r., wtedy upublicznię zebraną kwotę i wszystkie inne dane.


Moim twórcą i tym samym pomysłodawcą projektu "Oszczędzaj ze świnką" jest Zbigniew Pąśko.

Chcesz wiedzieć więcej o Zbyszku i o projekcie napisz:

e-mail: [email protected]

lub zostaw wiadomość na: https://www.facebook.com/zbyszekpasko lub https://www.facebook.com/skarbonkalotka

Z góry dziękuję wszystkim za udział w projekcie "Oszczędzaj ze świnką"

LOTKA


Pragniesz wziąć udział w akcji ale niekoniecznie przez platformę Zrzutka.pl, możesz wpłacić pieniądze w tradycyjny sposób na podane poniżej konto:

BUP ZRZUTKA.PL

Al. Kasztanowa 6/2 53-125 Wrocław

30 1750 1312 6885 6119 2657 6634

tytułem: "Oszczędzaj ze świnką" - darowizna

środa, 5 października 2016 o 10:18

Kochani,\nChciałam poinformować, iż pieniądze przekazałam na chorego Adasia Kernera, więcej informacji o małym Adasiu znajdziecie pod tym linkiem:\nhttps://www.siepomaga.pl/adaskerner\nMoi drodzy, Adaś potrzebuje naszej pomocy!\nPotwierdzenie przelewu znajdziecie na moim profilu na Facebooku.\nLotka

sobota, 1 października 2016 o 09:31

Moi Drodzy,\nTak jak obiecałam, w dniu dzisiejszym zostałam "rozbita"! Zebrana kwota z projektu "Oszczędzaj ze świnką" wynosi 470 zł i całość przekażę na FUNDACJĘ SIEPOMAGA w Poznaniu. Potwierdzenie przelewu umieszczę po niedzieli. Dziękuję Wszystkim, którzy wsparli moją akcję.\nLotka

piątek, 15 lipca 2016 o 22:20

Dlaczego na stronie projektu nie podałam nazwy fundacji, której chcę przekazać pieniądze?\nMoi drodzy, projekt "Oszczędzaj ze świnką" nie jest sam w sobie akcją charytatywną, a kampanią społecznościową, która ma przede wszystkim pokazać, że warto oszczędzać. To jest jej główny cel i przekaz. Ponadto, abym mogła podać nazwę fundacji w trakcie trwania projektu, musiałabym uzyskać jej zgodę i wszelkie pozwolenia, co wiąże się z wieloma formalnościami, a których ja wolałam uniknąć. Dlatego wszystkie informacje zostaną upublicznione po zakończeniu projektu.\nFundację mam już wybraną i na pewno większość z Was o niej słyszała.\nLotka

Komentarze zostały wyłączone

Dane ukryte
400 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
10 zł
Użytkownik niezarejestrowany
D
6 zł
damianwach91
Użytkownik niezarejestrowany
5 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Użytkownik niezarejestrowany
5 zł
Użytkownik niezarejestrowany
M
5 zł
malgorzatakrupa
KK
5 zł
Katarzyna K.
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte

Pierwsza wpłata

D
6 zł
damianwach91

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

370 464 zrzutki

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.