id: xznxhu

Zbieram na ZUS, który domaga się zwrotu renty inwalidzkiej za jeden rok

Zbieram na ZUS, który domaga się zwrotu renty inwalidzkiej za jeden rok

Nasi użytkownicy założyli 915 963 zrzutki i zebrali 882 188 748 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

tak ZUS nagradza za to, że osoba niepełnosprawna pracuje i zarabia pieniądze. muszę oddać za niesłusznie pobraną rentę w wysokości 7496.96 za okres 1-12.2017 (623pln miesięcznie, którą przeznaczam na lekarstwa, zakup cewników i worków na mocz - zaznaczam, że to jest jedyne świadczenie jakie dostaje od Państwa) dziękuje za waszą pomoc

pytacie jak się to stało - mój pracodawca w 2017 roku w jednym miesiącu przelał mi dwie pensje przez przypadek, to dla ZUS jest sygnał, ze przekroczyłem pułap zarobku jaki mi się miesięcznie należy i stad ten kłopot. bo osoba niepełnosprawna może dostawać rentę, ale nie może za dużo zarabiać bo rentę zabierają (i co z tego, że osoba niepełnosprawna ma więcej wydatków) ... taki system.

i co z tego ze człowiek niepełnosprawny przeznacza te mega wielkie pieniądze na leki, naprawę wózka, cewniki. za duzo zarabiasz po co ci renta ... najlepiej nic nie robić i być na garnuszku państwa, a jak pracujesz i płacisz podatki to wsparcie ci się nie należy żadne.

teraz muszę zwrócić nie należnie pobrane świadczenie w całości

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Ta zrzutka nie ma jeszcze żadnych ofert/nagród.

Wpłaty 149

preloader

Komentarze 41

 
2500 znaków