id: zr22ha

Razem uzbieramy na operację Przyjaciela!

Razem uzbieramy na operację Przyjaciela!

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
190 481 zł 
z 300 000 zł
63%
zakończona 31.08.2019r
2567 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Kolejny nieproszony ‘gość’… Wszedł z brudnymi buciorami jak do siebie…. zaprzątając myśli… zajmując GŁOWE! Guz kąta mostowo-móżdżkowego – tak nazywa się nasz wróg, z którym zdecydowanym ruchem podejmujemy walkę! Nasz serdeczny przyjaciel, usłyszał wyrok. Cały świat w jednej sekundzie runął.

Nasz serdeczny przyjaciel, usłyszał wyrok.

Cały świat w jednej sekundzie runął. 30 lat… zaledwie 30 lat, na przeżycie wszystkiego to zdecydowanie za mało. Może bez przesad, żeby życzyć mu aż 100;p bo tego świat mógłby nie wytrzymać ale spokojnej starości niech sobie dożyje ten nasz Kuba

Tak KUBA bo to o nim mowa - to nasz druh, znany większości jako VIRUS (przypadek?:P), szalony ale w pozytywnym znaczeniu! Kto miał okazje zamienić z nim chociaż słowo ten wie, że trudno o nim zapomnieć (straszna gaduła). Mieszka w Rybniku, gdzie zna każdy kąt. Absolwent Katowickiego AWF, zapalony rowerzysta, podróżnik i instruktor kajakarstwa. Zajawkowicz. Nigdy nie bał się wyzwań – nawet prowadził AQUA FITNESS dla babeczek!

Trochę rąbnięty – ale nigdy nie odmówił wsparcia jak się go o coś prosiło – nawet, gdy o 23 zadzwoniło się z misją wyjścia na piwo xD Teraz, gdy ON staje przed nie lada wyzwaniem – to MY wychodzimy z pomocną dłonią.

Jaki jest nasz cel? Na pewno nie jest prosty ale wierze, że się uda! Musimy jak najszybciej zebrać 300 tysięcy złotych. Aż 300… jedyne światełko w tunelu dla Kuby to operacja w Niemczech, w Hanowerze. W związku z ogromnym ryzykiem operacji, obecnie tylko lekarz z International Neuroscience Institute zobowiązał się podjęcia wyzwania.

Mamy kilka pomysłów na charytatywne akcje w terenie, sportowe i kulturalne. Oczywiście ze względu na krótki czas oraz wysoką kwotę do zebrania zachęcamy Państwa do włączenia się nie tylko w zbiórkę ale także wsparcie w postaci pomysłów i realizacji projektów na rzecz KUBY. Koncerty, biegi – wszystkie inicjatywy są mile widziane. Każda, nawet najmniejsza pomoc jest na wagę złota.

Masz pomysł na akcję charytatywną na rzecz KUBY?

Proszę o kontakt ;)

[email protected]

Facebook

Zawsze powtarzam, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie na które potrzeba trochę czasu i ludzi z otwartymi sercami. Pokażmy nieproszonemu gościowi ‘gdzie raki zimują’!

VIRUS – nie martw się, zrobimy wszystko, żebyś miał okazję się z nami pomęczyć;p

FB -> https://www.facebook.com/Razem-uzbieramy-na-operacj%C4%99-Przyjaciela-379346512698333/

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 2567

JK
Jarosław Kaim
2 500 zł
NP
Natalia Pustelny & ZapuHanki
2 134,89 zł
JN
Joanna Nowak
2 000 zł
KW
Katarzyna Widera
1 650 zł
DP
Danuta Paciorek
1 550 zł
I
Ilona
1 500 zł
ŁK
Łukasz Kuliński
1 500 zł
AK
Agata Kisiel
1 350 zł
JM
Justyna Mrzyczek
1 300 zł
PZ
Piotr Zieliński
1 300 zł
Zobacz więcej

Komentarze 278

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

795 602 zrzutki

i zebrali

612 117 736 zł

A ty na co dziś zbierasz?