id: zykgkk

Pomóżmy Mateuszowi zacząć życie od nowa

Pomóżmy Mateuszowi zacząć życie od nowa

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
56 055 zł 
z 30 000
186%
21 dni
do końca
1047
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 917 152 zrzutki i zebrali 885 259 693 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Mateusz Szmajduch lat 21 pochodzi z Gliwic. Z zamiłowania do koleji pracował jako konduktor w PKP Wars, później na stacji paliw Orlen. Interesował się siatkówką i był oddanym graczem w Sikret Gliwice i GKS Katowice gdzie zdobywał puchary, medale  robił to z wielką pasją i zaangażowaniem. Jednak błąd młodości skreślił jego karierę w siatkówce. Żył w niepełnej rodzinie wychowała go babcia szybko musiał nauczyć się dbać o siebie by pomóc w utrzymaniu domu -wiadomo pieniędzy brakowało na wszystko. Mateusz chciał też pomóc babci.Mieszkał w małym zniszczonym domku z babcią nie miał własnego kąta , wtedy z pomocą przyszła ekipa Nasz Nowy Dom z Katarzyną Dowbor odc. 137 . Chłopak miał już własny kąt, znalazł pracę jako konduktor, jednakże stosunki z babcią bardzo się pogorszyły  Mateusz się wyprowadził jednak los nie był mu przychylny, stracił pracę plus nieleczona depresja . Musiał wrócić do babci gdzie znów nie miał już swojego kąta. Nie wytrzymał presji i  posunol się do najbardziej tragicznego kroku chciał odebrać sobie życie w wyniku czego stracił nogę pod kołami pociągu.  To jeszcze nie jest jego czas na odejście z tego świata Mateusz dostał drugą szansę w życiu. Pomóżmy mu zacząć życie od nowa jest to bardzo fajny, dobry chłopak tylko bardzo zagubiony. Z tej racji że wychowywał go babcia nie miał od kogo czerpać właściwych wzorców nigdy tak naprawdę nie uśmiechało się do niego szczęście. Chłopak potrzebuje fachowej pomocy psychologicznej , terapii ,ale przede wszystkim własnego kąta środków na start nowego życia. Trochę czasu upłynie za nim będzie już mógł się poruszać na protezie i być może znaleźć zatrudnienie.  Ludziom dobrego serca serdecznie dziękujemy za każde wsparcie dla tego młodego człowieka.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 1047

preloader

Komentarze 51

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Grosik ode mnie. Życzę zdrowia i wielu, wielu szczęśliwych dni!

  30 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Mateusz nie masz wpływu na przeszłość, nie rozdrapuj ran które Ci zadano, ale podnieś głowę i buduj swoje życie , szczęśliwą przyszłość, nie jesteś sam. Jesteśmy z Tobą. Bardzo proszę zacznij od tego że zgłoś się terapię, później wszystko będzie z górki. Niech Pan Bóg Cię błogosławi i niech Cię strzeże.

  200 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dla Mateusza0

  ukryta
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Nie poddawaj się!

  ukryta
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Pamiętaj, że nie jesteś sam. Zawsze jak potrzebujesz proś o pomoc. Słabość to nic złego, to okazja do zwrócenia się o pomoc i serdeczność do innych. Jesteś ważny dla siebie i dla świata, nawet jak czujesz pustkę w około siebie. Jesteś ważny, nie zapominaj o sobie i o tym że możesz być szczęśliwy. Że może dobrze Ci się żyć. Nie miałeś łatwego zycia ale dlatego bądź dla siebie dobry i współczujący i nie rób sobie krzywdy. I daj sobie pomoc na terapii i lekarzom. Trzymaj się, serdecznie uściski.

  40 zł