id: hfjrt5

Na laptopy Jacka Międlara i redakcji wPrawo.pl zabrane przez ABW

Na laptopy Jacka Międlara i redakcji wPrawo.pl zabrane przez ABW

Zrzutka została zablokowana przez serwis zrzutka.pl
9 996 zł 
z 7 000
142%
zakończona
13.01.2020r
183
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 913 798 zrzutek i zebrali 877 429 138 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

13 grudnia 2019 roku, w 38. rocznicę wprowadzenia stanu wojennego, do mojego domu (Jacek Międlar), , a także do domu moich rodziców oraz jednego z redaktorów portalu wPrawo.pl, na polecenie prokurator Justyny Trzcińskiej w bandyckim stylu wkroczyła Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Kilkunastu uzbrojonych po zęby funkcjonariuszy, po wyłamaniu zamku w do furtki powalono mnie na glebę i skuto w kajdanki.W trakcie przedłużających się czynności, które trwały ponad 6 godzin przekopano całe mieszkanie i zabrano moje narzędzia pracy: 3 laptopy (służące do wykonywaniu obowiązków związanych z działalnością portalu publicystycznego wPrawo.pl) oraz 2 telefony komórkowe. Ponadto zarekwirowano 148 koszulek i kilkanaście bluz o wartości ponad 11000 złotych oraz smycze z napisem "Śmierć wrogom Ojczyzny" o wartości 400 złotych. Należy zaznaczyć, że w postanowieniu prokuratorskim funkcjonariusze ABW przyszli w celu zabezpieczenia materiałów wybuchowych, amunicji i broni palnej. Zamiast tego wyszli z mojego domu z workami z odzieżą patriotyczną i sprzętem koniecznym do wykonywania pracy publicystycznej, którą ponoć zapewnia w Polsce prawo do wolności wypowiedzi.


Następnie, skuty w kajdankach, z torbą z bielizną, niczym bandyta zostałem wywieziony z domu. Następnie, na sygnale, z zamaskowanymi agentami, zostałem przewieziony do budynku ABW, a po kilku godzinach do budynku Prokuratury Wrocław-Stare Miasto we Wrocławiu. Tam prokurator dyżurny, zaznaczając, że nie chce by pod aresztem lub budynkiem prokuratury odbyła się manifestacja, postawił mi dwa zarzuty, by potem puścić mnie wolno. Zarzuty są iście absurdalne, w których Justyna Trzcińska zawarła zmanipulowane słowa dwóch felietonów opublikowanych na wPrawo.pl. Należy nadmienić, że nie jestem autorem jednego z tych artykułów. W 38. rocznicę stanu wojennego, Justyna Trzcińska dała upust komunistycznych inklinacji.


Nie oszczędzono także Bogu ducha winnych moich rodziców, których ABW obudziło o 6 rano. Przeszukano ich całe mieszkanie, włącznie z... moją pracą magisterską i laurkami otrzymanymi przeze mnie od dzieci pierwszokomunijnych. Przeszukanie miało miejsce również w domu mojego współpracownika.Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 183

preloader

Komentarze 11

 
2500 znaków
 • Adam Greliak

  Nie uzywajcie tego servisu, blokuja polskich patriotow takich jak Jacek Miedlar

 • Maksymus Magnus

  Kiedy to rząd chciał wprowadzić poprawkę do ustawy o instytucie pamięci narodowej, która mówiła o penelizacji kłamstwa oświecimskiego że to nie Polacy mordowali żydów. Wtedy Georgette Mosbacher zainterweniowała mówiąc że macie się parobki opamiętać, bo jak nie to ruski miesiąc popamiętacie. Następnego dnia po penalizacji ni świtu ni słychu. Natomiast niewinnych obywateli którzy mają czelność przedstawić obecną sytuację chociażby to co ja piszę, się ściga dosłownie jak kryminalistę posiadającego tone koksu i arsenał broni. Nasyłają zdrajcy swoje bojówki w postaci policji, abw i innego tego typu gówna i dobijają ostatnie podrygi naszego konającego kraju w postaci pojedynczych ilości świadomych patriotów.

 • Andrzej Żurawski

  Jako emerytowi mundurowemu jest mi przykro że tak traktuje się Polaków na tle politycznym. Tak nie

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Z prądem płyną tylko śmieci....

  27,50 zł