niemaGotu na 40 - lecie oazy w Nowym Bieżanowie ID: r8eehn

niemaGotu na 40 - lecie oazy w Nowym Bieżanowie ID: r8eehn

7 125 zł z 15 000 zł

47%

7 125 zł

7 125 zł

z 15 000 zł

411 dni

411 dni

do końca

28

28

wspierających
47%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Zrzutka ma na celu zebranie funduszy na koncert zespołu niemaGotu w Krakowskim Nowym Bieżanowie. Koncert jest organizowany przez wspólnotę oazową "Latorośle" z parafii Najświętszej Rodziny. Wydarzenie będzie miało miejsce w ostatni weekend września 25.09.2021r. - Familiada TOR (Troska o Rodzinę), która jest organizowana przez parafię z okazji odpustu. Występ zespołu odbędzie się na zakończenie wszystkich uroczystości i atrakcji w ciągu tego dnia. Koncert wymaga od nas dużego wkładu finansowego, głównie w sprzęt estradowy i ludzi się tym zajmujących, którym trzeba zapłacić. Bardzo prosimy o każde wsparcie finansowe, a ze swojej strony obiecujemy dozgonną wdzięczność oraz modlitwę. Serdecznie zachęcamy do współpracy i zapraszamy na to wspaniałe wydarzenie! https://www.fb.com/oazalatorosle/


Zespół

niemaGOtu

powstał w 2015 roku, kiedy opracowany przez jego członków utwór

Błogosławieni miłosierni

został wybrany Hymnem Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. Przebojem

Nie mądrość świata tego [Marana tha]

grupa potwierdziła swój twórczy potencjał, zaś kolejnymi, takimi jak

Nie ma Go tu, wstał!


Pierwsza płyta zespołu]

Pierwsza płyta zespołu sprzedana dotychczas w nakładzie dziesięciu tysięcy egzemplarzy nadal cieszy się niegasnącą przychylnością nabywców, podobnie jak będący jej ilustracją śpiewnik zawierający akordy i nuty partii chóralnych.

Stawszy się rozpoznawalną marką, zespół odpowiedział na potrzeby rynku, oferując utożsamiającym się z nim słuchaczom rozliczne gadżety, w tym ewangelizacyjne opaski na rękę czy oprawki na Pismo Święte. Jednakże główną przestrzenią aktywności grupy są koncerty, uwielbienia i warsztaty, w trakcie których wiara może rodzić się w sobie właściwy sposób, tj. ze słuchania. Podczas tego typu spotkań organizowanych przez diecezje, parafie, jednostki samorządu terytorialnego, wspólnoty, organizacje pożytku publicznego,

a także inne denominacje chrześcijańskie, zespół może realizować swe główne powołanie poświadczone przez słowo Księgi Izajasza:

Pocieszajcie mój lud, pocieszajcie!

O tym, że robią to skutecznie, świadczą rozliczne świadectwa napływające na e-mail i fanpage grupy, jednakże – zamiast zachęcać do wierzenia im na słowo – nakłaniamy raczej do zaproszenia zespołu do siebie i przekonania się o tym na własnej duszy!

Źródło:

https://www.fb.com/niemaGOtu/


Wpłacający28

 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
 
Dane ukryte
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
  • KL
    Katarzyna Leśniak

    powodzenia. Wplata komunijna od Szkoly Podstawowej nr 111

    100 zł
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

522 901 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?