Pomoc dla umierających szczeniąt na Ukrainie :( ID: awubvp

Pomoc dla umierających szczeniąt na Ukrainie :( ID: awubvp

3 000 zł z 3 000 zł

99%

3 000 zł

3 000 zł

z 3 000 zł

zakończona

zakończona

10.07.2020r

83

83

wspierających
99%
Wpłać na zrzutkę

Opis zrzutki

Takich dramatów codziennie jest tam wiele… Codziennie jedna kobieta musi podejmować decyzje kogo ratować, a komu nie może pomóc L Staramy się wesprzeć ją pieniędzmi na opłacenie rachunków weterynaryjnych (m.in. za sterylizację bezdomnych suczek).

Jak można pomóc?:

- wpłacić pieniądze

- dołączyć do grupy pomocowej (na której każdy może wystawić fant a zysk przeznaczyć na pomoc schronisku): https://www.facebook.com/groups/2061831827433938/

- jak ktoś potrafi może coś uszyć i również wystawić na bazarku

- udostępniać na grupach, na swoim profilu, nagłaśniać gdzie się da

- adopotować psa stamtąd- oczywiście po otwarciu granic i po bardzo przemyślanej decyzji, bo „zwrotów” nie ma.. psy nie mają dokąd wrócić..

Marina Dilly to wolonatriuszka która jako jedna z kilku osób (!!!) na całą Ukrainę pomaga bezdomnym, chorym psom (jeśli może to też kotom). Zdrowe zwierzęta muszą walczyć o przetrwanie na ulicy same- żywiąc się tym, co wyżebrają, co znajdą na śmietniku. Próbują przetrwać, kiedy na ulicy grasują dog-hunterzy, ludzie wynajęci do tego, żeby zabijać, truć bezdomne psy.. Psy padają też ofiarami zwyrodnialców, sadystów. Umierają z głodu, pragnienia, z chorób.. Potrącone czołgają się na ulicy czekając na powolną, bolesną śmierć. W tym piekle mogą liczyć tylko na nią.. Nie będą mogły, jeśli jej nie pomożemy..

W tej chwili staram się najpilniejszą część środków przelać jej przez western union, a resztę przekażę (przy świadkach, wraz z opublikowanym protokołem) osobiście, jak minie kwarantanna. Teraz, gdzie tylko może Marina odracza płatności do czasu otwarcia granic. Proszę nie zostawmy jej samej z długami!! Bez niej te psy nie mogą nawet liczyć na uśpienie.


Mój profil na FB to Ola Lizak. Zna mnie i może potwierdzić moją uczciwość Dorota Szczepanek z Przystani Ocalenie oraz Pani Barbara Zarudzka z Psiego Raju w Pasłęku. W przeszłości zostałam honorowym członkiem stowarzyszenia Pan i Pani Pies.

Marinę poznałam prawie trzy lata temu adoptując od niej moją ukochaną sunię Milanę.

Wpłacający83

 
Dane ukryte
250 zł
WR
Wiola Ruka
130 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
AC
Anna Choroszkiewicz
100 zł
C
Cinquième Patte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
EK
EWA KOPISZKA
100 zł
ER
Ewa Romanów
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

534 347 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?