Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
3 446 zł 
z 10 000 zł
34%
185 dni do końca
46 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

 • c00dd1c2a42549e2.jpegNie myślałam, że kiedyś będę zmuszona prosić o pomoc. Wiadomość o ciąży była jedną z najcudowniejszych w życiu. Jeszcze wtedy nie zastanawiałam się nad tym, że synek może urodzić się chory. Jak każda mama wyobrażałam sobie naszą wspólną przyszłość jedynie w szczęśliwej perspektywie. Niestety, już podczas porodu pojawiły się pierwsze komplikacje i wkrótce później musieliśmy zmierzyć się ze straszliwą wiadomością. 

  Poród odbył się w prawidłowym terminie, jednak doszło do kolizji pępowinowej i ryzyka niedotlenienia dziecka, dlatego konieczne było przeprowadzenie cesarskiego cięcia. Niestety pierwsze dni i tygodnie życia mojego synka nie wyglądały tak, jak te u zdrowych dzieci

  Dawid urodził się z artrogrypozą i wrodzoną wadą - stópkami końsko-szpotawymi. Niemal natychmiast rozpoczęło się leczenie poprzez gipsowanie nóżek. To jednak bardzo żmudny i wymagający proces. Synkowi zmienia się gips co tydzień, a po czasie czeka go jeszcze operacja. Po niej znów gipsowanie przez trzy tygodnie, a później Dawid będzie musiał korzystać ze specjalnych butów ortopedycznych, które wymagają regularnej wymiany wraz z rośnięciem stópek. To jednak nie koniec wyzwań. Synek musi mieć jeszcze rehabilitowane rączki z powodu silnych przykurczy. 

  Dawid Frącz

  Boli mnie serce, gdy pomyślę o tym, jak trudna droga czeka Dawidka, jak wiele będzie jeszcze na niej przeciwności i wyzwań. Nie takie dzieciństwo wymarzyłam sobie dla synka. Za jakiś czas inne dzieci będą się beztrosko bawić, a Dawid będzie w tym czasie walczył o sprawność. To myśl, która za każdym razem wywołuje w moim sercu ból. 

  Koszty leczenia, rehabilitacji i sprzętu ortopedycznego są ogromne. Sami nie jesteśmy w stanie zebrać tak dużej kwoty, dlatego bardzo Was proszę o pomoc! To jedyny ratunek dla Dawidka. Proszę, pomóż nam, by synek mógł kiedyś stawiać pewne kroczki na własnych nóżkach! 

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Syn ma chore stopki i rączki proszę o pomoc .By Dawidek mógł chodzić musi mieć operacje i rechabilitacje .Czeka nas zakup bucików Michella to nie jest mały wydatek.Buciki musimy zmieniać i kupywać na równo zestopką.Bardzo proszę o pomoc dla Dawidka.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 46

BW
Barbara
300 zł
JS
Justyna Strzadala
200 zł
SG
Sylwia Gruchała
200 zł
NK
Natalia Kumorek
200 zł
KK
Kasia Kopiec
110 zł
DG
Dariusz Gojdka
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KJ
Kinga
100 zł
W
Wioletta
100 zł
Zobacz więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Komentarze 2

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

754 704 zrzutki

i zebrali

546 252 528 zł

A ty na co dziś zbierasz?