id: vvphg9

Pilnie potrzebne pieniądze na walkę z endometrioza. Chcę znowu mieć siłę, by być matką dla moich dzieci 😊

Pilnie potrzebne pieniądze na walkę z endometrioza. Chcę znowu mieć siłę, by być matką dla moich dzieci 😊

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
43 740 zł 
z 60 000 zł
72%
zakończona 19.05.2021r
677 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Witam

Nigdy nie lubiłam prosić o pomoc, a jak tylko miałam możliwość, to sama pomagałam wszystkim, którzy o nią mnie poprosili. Zawsze wolałam dawać niż brać. Życie jednak bywa przewrotne i teraz ja proszę o pomoc.


Nie wiem, gdzie szukać pomocy w pozyskaniu pieniędzy potrzebnych mi na operacyjne leczenie endometriozy oraz badania, dojazdy do szpitala, rehabilitacje i leki. Nazywam się Daria Bobak mam 31 lat i 4 synków których bardzo długo sama wychowywałam i choruję od lat na endometriozę. Zamieszczam link do artykułu, który trochę wyjaśni czym jest endometrioza:

https://leczymyendometrioze.pl/co-to-jest-endometrioza/


Jestem po 4 cesarskich cięciach. W maju 2020 roku przeszłam operację usunięcia macicy na NFZ. Niestety- nie udało się usunąć wszystkich ognisk endometriozy, które od tej operacji nadal ciagle się rozrastają- powyżej mogą państwo zobaczyć zdjęcie, jak wyglada aktualnie mój brzuch. Od 6 lat chodziłam do lekarzy którzy odsyłali mnie z kwitkiem. Wielokrotnie leżałam w szpitalu do którego lekarze wzywali na konsultacje psychiatrę sugerując, że udaje. Niestety, wszystko jest skutkiem niskiej świadomości społecznej na temat endometriozy zarówno w środowisku lekarskim jak i w społeczeństwie.


Ból uniemożliwia mi normalne funkcjonowanie, a choroba cały czas się rozrasta po moim organizmie. Mówiono mi, że po operacji będzie lepiej, jednak brzuch mi dalej puchnie i boli - nawet dostałam krwawienia nie mając macicy.


Ciągle borykam się z problemem zrostów na jelitach i braku wypróżniania się oraz z odrastającymi cystami na lewym (6/5 cm)i prawym (7/8 cm) jajniku. Chwilami mam tak zatkane jelito że uciska na pęcherz i nie mogę się wypróżnić przez 2 tygodnie. Dodatkowo endometriozę mam w mięśniach brzucha, na pęcherzu, przy żołądku, na nerkach, w szyjce macicy, na otrzewnej. Od jakiegoś czasu zaczęłam mdleć. Dawniej choroba dawała o sobie znać raz w miesiącu - mniej więcej od owulacji do końca okresu. Niestety - teraz boli cały czas do tego stopnia, że od 6 tyg leże w łóżku z cewnikiem wstając tylko do toalety.

Przyjmuję silne leki opiatowe, bo nic innego już nie działa.


Ze względu na ból musiałam zrezygnować z pracy zawodowej. Skończyłam studia Organizacji Produkcji Filmowej i Telewizyjnej oraz pracowałam w zawodzie. Niestety, choroba spowodowała ze musiałam zrezygnować zarówno ze swojej pasji, jak i źródła utrzymania mnie i moich 4 synów. Znalazłam jedynego lekarza w Polsce który jest skłonny podjąć się mojej operacji. Niestety koszt operacji,rezonansu i innych badań oraz dojazdów do Wrocławia jest dla mnie bez Państwa pomocy niewyobrażalny.

PS:Dostałam dziś telefon z konkretną wyceną na 60 tys zł niestety terminu operacji jeszcze nie posiadam ze względu na niewykonanie przeze mnie rezenonsu

Wszystkim chcącym mi pomoc serdecznie Dziekuje😊


Każda złotówka ma dla mnie znaczenie bo przybliży mnie do celu bycia zdrowa szczęśliwa dla siebie i moich chłopaków.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 677

preloader

Komentarze 18

 
2500 znaków
 • Janina Buczyłko

  Dziekuje Wszystkim którzy pomogli mi wrócić „do żywych” przede wszystkim mojej mamie Janina Buczyłko która wspierała mnie i opiekowała się mna zarówno przed operacja jak i w trakcie rekonwalescencji 😘 Moim dzieciom za cierpliwość w oczekiwaniu na zdrowa mame i przynoszenie herbatek do łóżka ❤️ Patryk Vega Marta Brzozowskaktóry nagłośnił temat mojej choroby i wsparł mnie chyba w każdy możliwy sposób🥰 ZDROWIT za wsparcie i nagłośnienie tematu😊 KU BA Anika Lipska - Haładyn Adas Alicante Ewa Boron Detlef Oswald za wsparcie i pomoc organizacyjna😜 Mojej najlepszej przyjaciółce za to ze znosiła moje ryki krzyki itp Anna Błachuta Ola Gajdosz😍 Mojemu rodzeństwu i tacie za wsparcie i zrozumienie Blanka Popela Miłosz Buczyłko Buczylko Waclaw😉 Mogłabym tak wymieniać w nieskończoność ‼️‼️‼️jesli kogos nie wymieniłam to przepraszam ale chyba nigdy aż tyle osób mi nie pomogło ‼️😃 Jestem wdzięczna za każde dobre słowo oraz każda złotówkę dzięki której moge się teraz cieszyć życiem i być zdrowa ‼️😗 Dziekuje‼️‼️‼️👍👏♥️🥰😍😘 Ps. Operacja mimo ze ciężka się udała a to wszystko dzięki Wam‼️👏

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Wiem z czym walczysz, ściskam Cię mocno i tulę chłopaków, ja niestety najprawdopobniej nie bede mogła mieć dzieci...Wyzdrowiej dla nich! Mocno trzymam kciuki!

  50 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymam kciuki za powodzenie zbiórki i szybką operację. Mam nadzieję, że niedługo będzie Pani żyła bez bólu 🙂

  20 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymaj się Daria 🍀

  70 zł
 • A
  Anita

  Musi się udać! Powodzenia kochana!

  50 zł

Nasi użytkownicy założyli

879 927 zrzutek

i zebrali

810 048 817 zł

A ty na co dziś zbierasz?