id: wdssxk

Wsparcie rodziny Damiana Surmy

Wsparcie rodziny Damiana Surmy

15 211 zł 
z 30 000 zł
50%
12 dni do końca
115 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

1 maja 2022 r. zmarł nagle mąż Kasi, ojciec Julka i Antka oraz nasz drogi przyjaciel Damian Surma. Wszyscy znaliśmy Go jako pogodnego człowieka, o dobrym sercu, życzliwego ludziom, pełnego radości i optymizmu, a także jako odpowiedzialnego pracodawcę i partnera w interesach. Damian był bardzo pracowity i uczciwy – zawsze godny zaufania. Znaliśmy również Damiana jako człowieka czynu i wielu pasji. Powszechnie znane było Jego zamiłowanie do muzyki i aktywności społecznej Fajsławic i nie tylko. Chętnie angażował się w organizowane akcje społeczne i charytatywne, po prostu lubił służyć ludziom.

Wiadomość o Jego śmierci była wstrząsająca dla wszystkich którzy znali Damiana, a w szczególności dla najbliższej rodziny, która w jednej chwili straciła stabilność finansową, bezpieczeństwo i spokój o swoją przyszłość.

Damian był zawsze pierwszy do niesienia pomocy innym, dlatego teraz w obliczu tragedii mamy możliwość odwdzięczyć się za Jego dobroć.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 115

 
Dane ukryte
100 zł
AJ
Asia Jablonska
100 zł
ŁS
Łukasz S
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
ukryta
MS
Monia
ukryta
 
Dane ukryte
200 zł
MU
Marek U
500 zł
MA
Mariusz
500 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 1

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Chociaż znaliśmy się tylko z widzenia (czasy vid-bila) to gdy było trzeba nie odmówiłeś pomocy. Pomimo tego że byłeś już po pracy. Był weekend. Powiedziałeś przez telefon: "swoim trzeba pomóc". Ciebie wspieram modlitwą bo tylko tyle mogę. Twoją rodzinę materialnie. Bo tylko też tyle mogę. Spoczywaj w pokoju dobry człowieku. Zostawiłeś po sobie nie tylko smutek ale i nadzieję. Nadzieję na to że możemy być dla siebie dobrzy.
  Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie
  A światłość wiekuista niech aj mu ś

  1 000 zł

Nasi użytkownicy założyli

863 954 zrzutki

i zebrali

760 474 883 zł

A ty na co dziś zbierasz?