id: v7b5s3

Pomoc Jarkowi w naprawie motocykla

Pomoc Jarkowi w naprawie motocykla

4 513 zł 
z 9 000 zł
50%
zakończona 01.06.2020r
54 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Doświadczony kolega, dziennikarz motocyklowy, twórca i administrator grupy Versys Club Poland (VCP), niezmarnowany inicjator i uczestnik wielu wydarzeń/zlotów (za TEN kufer - szacunek!) w nieszczęśliwym zbiegu okoliczności (motocykl rozbity przez nieuprawnioną do jego prowadzenia osobę, brak AC, koszty na poziomie 20 000 PLN) stracił możliwość realizowania marzeń w sezonie 2020.

W skrócie mamy motocykl do odbudowania. Im szybciej tym lepiej, bo i uda mu się może jeszcze przygotować jakiś reportaż w serii https://jarekspychala.com/ w bieżącym roku. Artykuły z podróży ukazywały się w prasie od 1998 roku https://jarekspychala.com/6-Publikacje

Uśmiechnięty, zadowolony, przy każdej okazji służy poradą, więc zróbmy mu dzień dziecka - mamy cały miesiąc. Jednym dzieckiem musi zaopiekować się sam, a drugie dziecko naprawiamy my.

Jako drugi administrator grupy VCP, właściciel motocykla, którym jeździł Jarek, wiem czym jest dla niego sprzęt i co możemy mu zaoferować, pomagając w odbudowie. Startujemy!


PS. Owce ze zdjęcia wiedziały, który bok.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 54

preloader

Nasi użytkownicy założyli

879 198 zrzutek

i zebrali

808 872 209 zł

A ty na co dziś zbierasz?