Tworzymy Fiszki do PES z Anestezjologii! ID: 4jg3ed

Tworzymy Fiszki do PES z Anestezjologii! ID: 4jg3ed

Zrzutka została wyłączona przez organizatora

21 739 zł z 11 130 zł

195%

21 739 zł

21 739 zł

z 11 130 zł
195%

Opis zrzutki

Cześć, tu Staszek z Laryngoskop.eu!


[AKTUALIZACJA 3] Z uwagi na osiągnięcie niemal dwukrotności wymaganego zamówienia, Zrzutka zostanie wyłączona w dniu dzisiejszym (16.05.2020). Zainteresowani, którzy nie dopiszą się do Zrzutki, mogą odezwać się do mnie e-mailowo ([email protected]), aby wpisać się na listę oczekujących - dzięki tak dużemu zainteresowaniu będziecie mieli możliwość zakupienia Fiszek bezpośrednio przez wydawnictwo, kiedy skończymy proces wydawania.


Pedagodzy od dawna dowodzą, że najskuteczniejszą formą nauki jest ta, która wymaga aktywnego wydobywania wiedzy z zakamarków umysłu. Dla większości z nas będzie to forma szybsza i bardziej skuteczna, niż czytanie po raz trzeci obowiązującej literatury.


Przygotowując się do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego, jeden z naszych Kolegów, Bartek Jankowski, wykonał ogromną pracę. Przekopując się przez tony obowiązującego do egzaminu materiału, skrupulatnie tworzył notatki w formie kart do aplikacji Anki. Korzystając z efektów swojej pracy, fenomenalnie zdał egzamin i dzisiaj możemy gratulować mu tytułu specjalisty :) Przygotowane przez Bartka pliki możesz znaleźć tutaj i pobrać bezpłatnie, jeśli wolisz cyfrową formę nauki.


Anki to elektroniczna wersja tego, co większość z nas zna w formie papierowych FISZEK. Wielu z nas - w tym ja - spędziło przy tym papierowym odpowiedniku długie godziny, ucząc się języków obcych, czy po prostu anatomicznych nazw po łacinie.


Bartek postanowił podzielić się nieodpłatnie przygotowanymi przez siebie kartami, a ja wybrałem z nich 1200. Po korekcie posłużyły one do przygotowania dwóch zestawów kart: "Anestezjologia i artykuły" oraz "Intensywna terapia i sepsa".


Nawiązałem kontakt z najbardziej znanym polskim wydawnictwem, specjalizującym się w produkcji FISZEK. Wyprodukują oni dla nas te zestawy, pod warunkiem, że skompletujemy łącznie minimum 106 zamówień.


[AKTUALIZACJA] Świetne wieści! Po niecałych 24 godzinach zbiórki udało nam się osiągnąć ten próg! Teraz dobieramy po prostu kolejne zamówienia!


Koszt 2 zestawów (łącznie 1200 FISZEK) to 90,98 zł plus koszty wysyłki (14 złotych). Razem: 104,98 zł. (Ponieważ Zrzutka nie obsługuje przecinków, zaokrąglam o te 2 grosze w górę).


[AKTUALIZACJA 2] Zamówień jest coraz więcej, a wraz z tym odrobinę spada koszt jednostkowy. Mam taki pomysł, żeby tę "nadwyżkę" przeznaczyć na dodrukowanie dodatkowych zestawów, żeby zakup był możliwy także dla chętnych osób już po zakończeniu tej zrzutki - np. kolejnych roczników. My na tym nic nie tracimy (płacimy tyle, ile mieliśmy), a inni skorzystają :) Mam nadzieję, że się na to zgadzasz, jeśli nie - napisz mi maila, a nadwyżkę z Twojego zamówienia zwrócę przelewem po jego realizacji.


W skład każdego zestawu wchodzą:

  • FISZKI
  • przekładki tematyczne
  • pudełko MEMOBOX, z przegródkami ułatwiającymi powtórki
  • plastikowe, podręczne etui.


Nie pobieram wynagrodzenia za zorganizowanie tej zrzutki. Jestem wyłącznie pośrednikiem między wpłacającymi, a wydawnictwem. Pracę związaną z przygotowaniem wydawnictwa do druku wykonuję wolontariacko. Jeśli uważasz, że to dobra robota, możesz dołożyć nieco wyższą kwotę - cała nadwyżka zostanie przeznaczona na rozwój anestezjologicznego bloga Laryngoskop.eu. Jest to jednak zupełnie dobrowolne :)


W przypadku nieuzbierania odpowiedniej liczby wpłat do 30.06.2020 r. wszystkie wpłaty zostaną zwrócone.


Zwróć uwagę, że ze względu na długotrwały proces produkcji i konieczność uzbierania "masy krytycznej zamówienia" przewidywany termin wysyłki to lipiec 2020 :)


Masz pytania? Kontaktuj się ze mną na [email protected]


Fiszki wydrukuje:

Wydawnictwo Cztery Głowy sp.j.

ul. Topolowa 2/2, 80-255 Gdańsk

NIP: 9491857699

REGON: 152127458

Wpłacający204

AD
Anna Durka
105 zł
KS
Krzysztof Starczewski
105 zł
KS
Kamil Sarna
110 zł
 
Dane ukryte
110 zł
 
Dane ukryte
110 zł
TI
Tatiana Isajenko
105 zł
KR
Karol Rokicki
105 zł
 
Stanisław Vander-Zwaag
1 zł
GK
Gabriela Kołodziej
105 zł
KM
Katarzyna Macke
105 zł
Zobacz więcej

Komentarze1

 
2500 znaków
  • Jakub G

    Wspieram produkcje fiszek, dla przyszłych medyków :) Polecam film na YouTube „Koronawirus i co teraz? | niesamowita animacja”.

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 105 zł i więcej

Zestaw FISZEK

Otrzymasz zestaw 2 x FISZEK do PES z Anestezjologii ("Anestezjologia i artykuły" oraz "Intensywna terapia i sepsa"). Zamówienie obsługuje sklep internetowy Fiszki.pl (dokonując wpłaty, wyrażasz zgodę na przekazanie do niego Twoich danych wysyłkowych).

wybrano 191 razy

przewidywana dostawa: 31 lipca, 2020

Nasi użytkownicy założyli

517 579 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?